Glavni meni

Rostilj i druzenje kod UFFa na livadi (kontejner city)

Započeo UFF, 28 Jun, 2015, 17:03

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE



Ostoja

Investitor tra¾io...
Jedno "ono za ono"...
Pa da mo¾e naknadno prikljuèiti "ono"
Pa da bude "onog" preènika
A i da ima "ono na baterije"...
I sve da se mo¾e spakovat "tamo"...
Prosti zahtevi, zar ne?

[rofl] [thumb_up]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

castor

It's the ride that matters, not the bike…

Ostoja

Samo ti provociraj...
Realno, smanji ih, biæe mi drago...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

eclipse4


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

castor

Citat: Ostoja poslato 08 Jun, 2018, 17:43
Samo ti provociraj...
Realno, smanji ih, biæe mi drago...
Jaoooo ja se izvinjavam, nisam vidio redukciju... [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF


Lazic


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hattrick



Lazic

 [facepalm]

Do sada sam se trudio da ne traumiram debilcikliste kad dolazim...

dzimika



Lazic

#2538
Ne volim bi¹eg predsednika ni sinove mu, ne volim Èumeta ni zamak mu, ne volim ni one ¹to imaju palme na obali u be¹e Duletovom sokaèetu ispod ¾eleznièkog mosta, volim savskog neimara ali on je sa ove strane nasipa, mrzim glupake, fuuj... Jedva èekam da stignem sledeæeg kad budem i¹ao kod Uffa... Jo¹ sam se uvek trudio da peglam po zemlji pored nasipa, ali i tu je bilo pe¹aka koji moraju da se ¹etaju po kolotrazima i da se mr¹te ¹to di¾em pra¹inu, èak i kad idem 15 metara od kolotraga gde tihuju... Srbijo zemljo debila...

Juèe re¹im da podma¾em lanac u razno vreme, pogledam kroz prozor, parkiæ ispod firme prazan, jedna klupa u hladu, odlièno... Nagnem motor, naslonim suvozaèki nogostup na klupu i za 5 minuta podmazan lanac... Taman kad sam na¹ao pravi ugao da zadnji toèak bude u vazduhu prilazi mi devojka 30ak godina i pita me da li mo¾e da sedne, pokazujuæi rukom u prostor izmeðu kofera i klupe(60cm) u koji ja treba da èuènem da bih podmazao lanac... Pomislio skrivena kamera... Odjebem je na ivici da budem grub, ne¹to sam bio malo nervozan, sva se uvredila i ode... Wtf ??? Samo je do¹la da smara, mo¾da sam joj se dopao al' meni nije ona... Posle me jo¹ par baba gledalo mrko jer sam im zauzeo klupu u hladu na 5 minuta... Danas mi prièa kolega, gledao sa terase, mislio da je moja drugarica... do¹la do klupe, zagledala motor, gledala levo, gledala desno, obi¹la motor i pri¹la mi... Pre par meseci shvatio da mi se motor greje vi¹e nego ¹to treba jer mi je hladnjak pun blata, video da je ispred magacina(da bih imao gde da ukljuèim kompresor) slobodno parking mesto, stao tu, razvukao kabl, skinuo za¹titu sa hladnjaka i duvam... Kompresor, kablovi, delovi od motora, ja èuèim kod hladnjaka i dvojica kolega oko motora... Staje lik od 50ak godina u nekom raspalom Fokusu, u¹ao do pola u parking mesto, skoro mi se naslonio na toèak, ne gasi motor, rek'o ok, èeka nekoga... Posle par sekundi lik na sirenu, na svu sreæu samo pipnuo inaèe bih ga polupao na licu mesta, pogledam ga, ¹ta hoæe¹ koji kurac, lik mi pokazuje rukama da se pomerim da bi do kraja u¹ao na parking mesto... Pogledao sam ga k'o predsednika pre 14 godina, efekat je bio isti, oti¹ao je na drugo mesto 10 metara dalje... Ne mogu da verujem koliko smo postali nevaspitani i samo¾ivi, navijao sam da ne¹to poène da gunða da pustim dijagnozu da odradi svoje...

Gavrolini

Objasni mi sta tacno traje kod podmazivanja lanca 5min? Kod mene to traje 15 sekundi.  I ne razmem sto  ne dogovori vas tipa 10-15 beogradjana sto zivite po sivim tmurnim soliterima da se ucipite za neku garazicu gde mozete da cackate oko motora.