Glavni meni

Rostilj i druzenje kod UFFa na livadi (kontejner city)

Započeo UFF, 28 Jun, 2015, 17:03

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

a da manemo ¹alu na stranu, jefta lepo ka¾e, a i ovaj na¹ modelar. dron je opasna igraèka, mo¾da i najopasnija posle radio veze. ne da æe da poo¹tre zakone kad to uzme maha, nego æe da se vade dozvole za posedovanje i igranje.

mali_zmaj

neæe oni to Kosta radi sigurnosti avio saobraæaja no da uzmu malo para,i u¹tinu gdje mogu jo¹ malo....
jin-jang

Kostić

sinko. avio saobraæaj je ni¹ta. zbog njega neæe. al taj dron je dobar za kriminal i terorizam, kao i za neke druge ozbiljne rabote

mali_zmaj

ma znam ja to Kole,al jebe se njima za to,skontat ce koliko se dronova proda godisnja i opleti po dozvoli za isti,i porez i potvrdu o nekaznjavanju,itd,itd.... kad nanjusi drzava namet..,udri narodna milicijo..,terorizam i kriminal im je samo opravdanje,doduse realna opasnost i opravdanje...,al pare su tu najbitnije...
jin-jang

Hattrick

Citat: kosta66 poslato 21 Avgust, 2017, 17:34
sinko. avio saobraæaj je ni¹ta. zbog njega neæe. al taj dron je dobar za kriminal i terorizam, kao i za neke druge ozbiljne rabote

Auto, kombi, kamion jos bolji za kriminal i terorizam. Valjalo bi to zabraniti.

Kostić

za autokombikamion mora¹ da ima¹ dve dozvole. jednu za upravljanje drugu za registraciju. podlo¾an si kontroli na putu. na dron stavi¹ drogu i po¹alje¹ ga lagano gde treba. bez kontrole.  to je samo mali primer. o nekim ozbiljnijim poduhvatima da ne polemi¹emo, nema svrhe.

Gavrolini

Evo meni malo pre sletela tri drona iz kolubije sa 30kg gudre. Lete dronovi niko ih nista ne pita. Jbt ovo postaje smejurija.

Lazic

Odvno su poèeli da ubacuju gudru u zatvore dronovima...


Citat: Jefta poslato 20 Avgust, 2017, 23:27
Ako ima srece da mu oba motora riknu? Jedina sreca tu je sto je Tom Hanks pilotirao :)
Tako nekako... ;D Dodu¹e bolji je pravi Sali... ;D

Kostić

pa oru¾je... neke dr¾ave veæ imaju problama sa tim stvarima. da ne spominjemo infantilnu navalu vanzemljaka u 2017toj godini, po jutjubu.... a dron postoji od kad postoji radio veza i helikopter.... no sad je postao hit u civilnom svetu i brzo se razmno¾ava

UFF

koje proseravanje
aj kosta otvori temu o dronovima
eto da se ovde ne kenja a da bar jedna tvoja tema bude posecena

Glava Dole


FANTOM

     Stvarno vala udaviste sa dronovima , zaboravih ja u ovoj temi i na Uffovu kucu i na kontejnere i na tek betoniranu stazicu oko dvorista.
      Nego da pitam oce li biti taj nas Motomanijacki rodjendan da se podruzimo malo vidimo ili jos nista ?  [cheers]

UFF


Lazic

Znaèo ipak neæe da bude 6-ti i 13/16-ina... ;D

mrle

Citat: Laziæ poslato 22 Avgust, 2017, 11:46
Znaèo ipak neæe da bude 6-ti i 13/16-ina... ;D
moglo bi, dok je jo¹ toplo vreme.


UFF

 [rofl]  u prvoj recenici je savski naip koji stiti nbg od poplave a u drugoj je biciklisticka staza?  [rofl]

pa ako je biciklisticka staza sto je onda siroka 4 metara retardirani "novinaru"?  [facepalm]

i sta ja sad da radim kad sam prodao dzip?

kako da se qrcim pred biciklistima u jugu? da mu zatamnim stakla?  [rofl]

Boban_m


Kostić

idiote, mrko ih pogledaj i fasuj ih d¾ukelo jedna. i kad bude roðendan nemoj da nema kurve, ispa¹æe¹ pièka cicija. ako je ovaj novinar sa ovakvim vokabularom, ja sam doktor sociologije i pona¹anja :)

UFF