Glavni meni

Rostilj i druzenje kod UFFa na livadi (kontejner city)

Započeo UFF, 28 Jun, 2015, 17:03

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić


UFF


losmi

1000$ je na netu Mavic, ko jos kupuje tehniku u istile-u

UFF



UFF

fala


i ko mi garantuje kad vec puknem 1.000$ tj POSLE uplate da ce paket uopste da mi stigne, da nece da nestane ili da ga drzavni organi zaplene ili da mi carina bude jos 500e ?

Glava Dole

Kad uracunas da je 1000 dolara oko 120.000, da ce carine biti sigurno za tako skupu igracku, i to ogromna carina(kad meni za mp3 player za auto od 15 dolara naplatili 400 i kusur dinara carinu ti vidi odnos) dodje ti na isto :) Pa onda je valjda bolje kod nas i pravo u ruke sa garancijom :)

UFF

ma imas garanciju i kad kupis online

samo prvo da platis shipping za usa ili china

SSZGO

ljudi, 1000 usd je cena u dubaiju ili u svajcarskoj je 1100 gde sam ja uzeo

ali to nije sve

jedna baterija nije dovoljna, i torba je obavezna, dodatna baterija je 100 usd, torba je 80 usd, zato je najbolje i najlakse za dodatnih 350 usd uzeti komplet
sa dve dodatne baterije, torbom, 4 dodatna propelera, punjacem za kola, punjacem kucnim za 4 baterije istovremeno, kao i konvertorom da jedna baterija postaje punjac za mobilni ili daljinski....

svako ko hoce imalo ozbiljnije da koristi videce da su torba i dve baterije apsolutni minimum za bilo sta , a da za put treba imati i punjac za auto...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

monsterbnt

Citat: UFF poslato 17 Avgust, 2017, 00:00
fala
i ko mi garantuje kad vec puknem 1.000$ tj POSLE uplate da ce paket uopste da mi stigne, da nece da nestane ili da ga drzavni organi zaplene ili da mi carina bude jos 500e ?

https://www.amainhobbies.com/dji-mavic-pro-quadcopter-drone-dji-mavicpro/p542802

Kod ovih neces da puknes. Em imas tracking em ako dodje do problema dobices novac nazad. Od njih narucujem sve za modele i neznam ni sam koiliko sam im para ostavio do sada. Jednom nisu stigli neki tockovi od 50$, dobio sam druge (tako sam ja izabrao) + sto sam dobio na poklon i set guma u istoj vrednosti....
Salju i fakturu uz paket na kojoj je tacno navedeno koliko kosta i neces platiti nista po slobodnoj proceni jer nisu kinezi. Znaci platices jos 300$ carinu i pdv.

Za razliku opusteno imas 2 baterije.
https://www.amainhobbies.com/dji-mavic-intelligent-flight-battery-part-26-dji-mvp-p26/p665616

Torba je sviranje kurcu.... sklopiv je i mozes ga stavis u sta oces... Za 80$ uzmes kakvu oces...
Smrt SVIMA!!!!

SSZGO

kome treba mavix moze ga kupiti od mene bez carine i pdva , fly more combo, mozete ga dobiti pocetkom septembra

platio sam okruglo 1500 dolara, mozete ga dobiti malo ispod te cene, bice star oko 3 do maks 4 nedelje kad budem odlazio

moze i samo dron bez fly more comboa, sa jednom baterijom ili dve , svakakve kombinacije mogu doci u obzir, svakako povoljnije nego cene kod nas

sto se tice garancije,  kupljeno je u svajcarskoj, a valjda vazi svuda....

ako nekoga interesuje nek se javi  preko facebooka
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

losmi


SSZGO

Necu prodavati jednu bateriju odvojeno

Samo Ceo dron sa ili bez dodatnih baterija i ostalog...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

ideja kako sa njim u srbiji da se naprave pare bez da snimas jebene svadbe? :)

nisam u fazonu da zivim od toga niti da se obogatim vec da odplati sebe samog i da mi ostane kao besplatna igracka

Lazic


monsterbnt

Citat: UFF poslato 18 Avgust, 2017, 10:03
ideja kako sa njim u srbiji da se naprave pare bez da snimas jebene svadbe? :)

nisam u fazonu da zivim od toga niti da se obogatim vec da odplati sebe samog i da mi ostane kao besplatna igracka

Sada vec tesko. Prvo ima ih pun kurac, cak i svadbe ces tesko da snimas jer je to zatvoren krug koji drzi monopol. Drugo, posle albanskog drona su uvedena ostra pravila i jedva da mozes i ovako da ih letis bez dozvole a kamoli komercijalno. Ako oces da se igras savetujem da pogledas neke jeftinije modele.

Naprimer
https://www.amainhobbies.com/dji-spark-quadcopter-drone-alpine-white-dji-sparkaw/p666310
Smrt SVIMA!!!!

UFF


monsterbnt

A sta ce ti realno preko 2km? Pa sva snimanja se obavljaju na daljini na kojoj ga vidis. a drugo spark bez baterije je ispod propisanih 250g za obaveznu registraciju.
Smrt SVIMA!!!!