Glavni meni

Rostilj i druzenje kod UFFa na livadi (kontejner city)

Započeo UFF, 28 Jun, 2015, 17:03

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

he he, kakav si ti èovek. mi dr¾imo fige da ne poru¹e kuæu na¹eg kretena, ti bi da ru¹i¹ kom¹iji... pa kad bi tako svi posmatrali svet, svako bi svakome ru¹io.

Lazic


Kostić

bajdvej, njegova kuæa nije uz vodu i mo¾e da se legalizuje, ako je na privatnom posedu, osim u sluèaju, da ne postoji urbanistièki plan da se ne¹to pravi, a da je od javnog znaèaja. to va¾i i za tvoje, moje i svaèije privano vlasni¹tvo. mi ne posedujemo svoje, iako imamo 'papir' od zakona. ono, sa druge strane nasipa uz obalu, sve mo¾e pod maè bato. ali ako sru¹e jedno, moraju sve, inaèe æe da izbije rat...

Kostić


Major


Lazic

Pa bre, lepo napi¹em da bi legalizovao sve osim ba¹ grozote kao onaj "dvorac", Kostin odgovor niðe veze s' vezom... Nego mora ne¹to da ka¾e, makar se usr'o... [facepalm] Legalizovao bi i to, ali bi porez bio toliki da bi sam poru¹io... ;D

Inaèe, ti uz vodu ako ne bi mogli da budu povezani na kanalizaciju, morali bi d'ugrade neki andrak za preèi¹æavanje otpadnih voda i to je to.

Major

Slazem se :)

Realno bi trebalo i za sve splavove da uvedu taj sistem ;)

Kostić


Lazic

Pa nego ¹ta je, govno smrdljivo... Vesiæ...

Kostić

da zamolimo vesiæa da po¹tuje zakoni da odobri ovom ¹to se dere po domovima zdravlja na osoblje, da zakonski poru¹i zelenu kuæu, jer dokle god vesiæ tamo sedi, kuæa je sigurna :)

Kostić

jer ovaj biv¹i sportista ima ljudskosti u sebi. on neæe da ru¹i kuæu noæu dok zeleni spava, da ga ne upla¹i, nego æe po danu dok ruèa :) divan èovek...

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl]

Ama bre, zelena kuæa nije uop¹te na tapetu(za sada), dosadan si kao proliv... :D


Kostić

jel? e onda dobro. voleæemo sportistu dok ru¹i naokolo a ne dira zelenu kuæu. ako krene na nju, ima da ga ciglujemo. tupad¾ijo  ;D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

au, al nem metlu ;D odo da pazarim :) najbolja solucija je da poru¹imo tuðe nelegalno a svoje da pravdamo. ja laziæa drugaèije ne umem da shvatim. vidi se da je srbin ipo ;D

Lazic

Ne nego ako zida¹, zidaj tamo gde neæe da ru¹e(bar par decenija)... Jeb'o te... ;D Stvarno si tupson... ;D

Ja bi i dalje sve legalizovao. Mora da u stvari Vesiæ radi za pravu stvar... :o

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

DebeliZmaj

Realno sve sto je onaj feget sa bajsom reko je tacno ... Kad bi onaj letnji put bio betoniran ceo ne bi se islo nasipom..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

ma srusili juce neke stubove i ploce za buduce sojenice koje tu stoje godinama i kako sam cuo jednu dve vikendice za koje se ne zna ko je vlasnik nit mogu da ga nadju nit je iko posecuje
i jebo ih nasip smaraju sa nasipom ako nece da se po njemu odvija saobracaj koji su ga qrac asfaltirali? nek urade ulicu paralelnu sa nasipom za koju je ostavljeno vise nego dovoljno mesta (licada od nasipa pa do kisnog kanala gde prelazite mini mostic ka meni je drzavno zemljiste kao i 15 metara posle tog kanala) i resen problem vozila nek se voze dole a gay biciklisti gore