Glavni meni

Rostilj i druzenje kod UFFa na livadi (kontejner city)

Započeo UFF, 28 Jun, 2015, 17:03

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

problem je da se malo iskurèe u javnosti, kako su dobri i vode brigu. niko neæe da ih pita, a za¹to ste dozvoljavali da se gradi. neko æe svakako da najebe. ako je ufov plac privatan, ima ¹anse da se izvuèe iako je to popljoprivredno zemlji¹te. al ako nekome bode oèi, qq... verovatno æe da ru¹e ono uz vodu preko puta nasipa

DebeliZmaj

taj argument ... .ako je najveci problem ...
nije ... nije ni blizu .. ali realno treba ih ukloniti
sa nasipa ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Dukags

Na mestu UFFove kuæe æe da grade heliodrom. D¾aba si sadio nako lepo drvo paulovnija

navajo

Naguzili Sapica zbog nekog nelegalnog objekta koji je u vlasnistvu njegovog rodjaka, a koji je ujedno bio i na njegovoj izbornoj listi...pa ovaj sad mora da pokaze kako je nepotkupiv i ispravan, pa rusi sve redom, pocevsi od objekta svog rodjaka:)

Major


DebeliZmaj

inace na tom cosku gde je UFF
predvidjen je za neki most nosach ... :) ...
daj boze da je malo levo desno ...
da nije bash na kucu... :)))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mrle

Ima objekata sa one strane nasipa koji bi trebalo prvo da se ru¹e, a tu nisu obièni ljudi ulo¾ili milione. I ti æe svakog ko im se zameri da uklone.

clutch&brake

Glupanderi glupi. Nasli da ruse kuce koje su ljudi sazidali da bi imali gde da zive. Kod mene pola naselja visi nad ulicam,stanovi po 3x prodavani i to nikom nista. Uzeli ljudi mlione E za zgrade koje su napravili. koja smo mi drzava
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

©to je najcrnje, nema ama ba¹ nikakvog razloga da se sve to ne legalizuje...

navajo

Ti koji su ti sazidali krov nad glavom nemaju da potplate kao oni koji su zidali zgradetine

Che

Citat: clutch&brake poslato 23 Maj, 2017, 15:07
Nasli da ruse kuce koje su ljudi sazidali da bi imali gde da zive.

Toma x2, Milan Bacevic,
Evo i ovaj mucenik se skucio tu...

http://www.vaseljenska.com/wp-content/uploads/2014/11/536696_cume-ok_ff.jpg

navajo

Ovaj ima neki fetish garantovano na uspavanu lepoticu ili pepeljugu

Glava Dole


Lazic


navajo

Ja pomislila da mu se dize na Pepeljugu kad vraga, nije na Pepeljugu nego na onu rospiju od njene zle macehe:



Lazic


navajo

Ko zna sta je ova smrkala sa njih...hahaha

Lazic


Kostić

Citat: Laziæ poslato 23 Maj, 2017, 16:14
©to je najcrnje, nema ama ba¹ nikakvog razloga da se sve to ne legalizuje...

uz vodu ne mo¾e da se poseduje nièija svojina niti mo¾e da se legalizuje i¹ta. sve ¹to je uz vodu je javno dobro.

Lazic

Da, nigde na svetu nisam video kuæa na obalama reka i jezera... Ni privatnih pla¾a ni pristani¹ta... Onome bi sru¹io pepeljugin zamak zbog ataka na ukus...