Glavni meni

Rostilj i druzenje kod UFFa na livadi (kontejner city)

Započeo UFF, 28 Jun, 2015, 17:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hattrick

Tebra, da ti ne pricam koliko je zabolelo, pretpostavljas vec, znaci jebanje keve, sve sam zvezde i sazvezdja video.  :)

Boban_m

Sta 6 nedelja a nista nisi slomio? Iskuliraj se do iduceg vikenda i na motor.

Hattrick

Pa nije slomljeno, ali ne mogu da stanem na nogu, ni da pipnem, jer je misic bas nezgodno pukao uzduz, pa mi rece lekar potpuna imobilizacija + gips, inace ce biti problema sa zarastanjem, odnosno rizik da vise puta pukne na istom mestu, i rizikom da se pocepa i onih preostalih 1/3.  :)
Tako da nista, pusticu par muva na gajbu, pa cu da ih gledam kako lete  [rofl]

Glava Dole

Ma nista gore od bilo kakvog invaliditeta, makar i privremenog... sit gladnom ne veruje, znam kako ti je... kad sam ja overio s onom koja mi je rekla da vozim ko baba samo zato sto sam bio pazljiv prema njoj a put star 100god, pun rupa i sljake, neki seoski, ja ni dozvolu nisam imao a gume plasticne kineske i prva krivina ode speed u kurac, drugar kad dosao da ga izvlacimo iz jarka iz daleka prvo pomislio da sam ga parkirao kako se lepo nasadio, uspravno, a on vec napravio i kolut preko fara [rofl]... ovo se posle inficiralo itd... to je bilo uzasno znaci, secam se kad mi se prikenjalo, cale na poslu keva uzela bolovanje al morala da skokne do apoteke... ja lezao, i sta cu sad jebote, probam da se oslonom... nema teorije iako nista nije slomljeno, oci ispadaju... da skakucem na levoj... onda jos vise boli desna od vibracija... na kraju se vratio u krevet i stiso zube [rofl] Od tad vise ne slusam apsolutno nikog... kad mi se luduje-ludujem, kad mi se kulira lagano-milim :)

Nego, zapalice nas UFF zbog off-a u njegovoj temi... al ko ga sisa  ;D :-*

Hattrick


Glava Dole


FANTOM

    A lepo kaze meni doktor nemoj da radis cucanj 150 kg :D , a ja mu kazem doktore zato si ti tu kao doktor da popravljas ako ja nesto sjebem .  [cheers]

    Dz : Nece da ga selimo ... da ne vidimo sta ima od artiljerije :D ahahaha


DebeliZmaj

Citat: lord_oblivion poslato 31 Mart, 2017, 16:55
Citat: DebeliZmaj poslato 31 Mart, 2017, 16:06
Citat: lord_oblivion poslato 31 Mart, 2017, 14:59
Taman za ro¹tilj i pivo za selidbu  :D

? ... da... to kad me budete selili ... ovako ...
Pa pi¹e, za selidbu  :)

zavrsio sa burazerom .. uzeo prasetinu rebarca par kila
.eno cvrci u rerni ... sutra mozda svratim nesto spalim i palim dalje ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

feelgod


Andreja

Eto mene sutra posle ¹ljake - okvirno oko pet.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

Citat: UFF poslato 30 Mart, 2017, 00:24
Citat: DebeliZmaj poslato 29 Mart, 2017, 15:38
jel to znachi ako neimar potvrdi termin da ces mrdnesh dupe?


potvrdjeno


Citat: Jefta poslato 29 Mart, 2017, 21:58
od koliko sati? Radim popodnevnu od 15h pa ako ce te biti ranije kod Uffa da banem ranije pre posla

hajde od podne onda  [cheers]

spontano, pozvani su svi forumasi a i njihovi prijatelji naravno, ali posto nema nove teme i specijalnih pozivnica ocekujem standardnu ekipu

hattrick zovi ako treba nesto da ti donesem, dovezem qravu i slicno  ;D

Hattrick

Citat: UFF poslato 31 Mart, 2017, 23:06
hattrick zovi ako treba nesto da ti donesem, dovezem qravu i slicno  ;D

Hvala brat, zovem ako nesto zaskripi, lepo se provedite  ;)

DebeliZmaj

od juce smo komsije po karaburmi pa mogu ga pokupim ako mu nije gadno u prljav auto ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Ti kako vozi¹, nema ¹anse da ga zaboli noga... :)

DebeliZmaj

oko 13 pola 14 palim vatru ...dakle pecenje krece oko pola 3 ... donesite cumura ... ja cu uzet dva dzaka ako najem ako ne ... na drva ... izbegavajte matijevic ... kobasic ne u tankom crevu rostiljske ... pileca prsa recitr vam narezu za rostilj ... ma ne ustvari uzecu ja mesa ... ponesite 200din... i alkohol ... nezaposleni nie frka samo dodjte ...
ako neko im bas neku zelju do 12 moze dojavi ... il donese pa cemo mu pecemo ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

bease tako ...spalismk drva pa cumur dooobto nalozismo ... piletinu prvo spalismo da kozice bude malo je reci krispi al unutra socno ... posle naletes kobaje kombinovano sa cevapima i pljekama pa jos cevapi al ljuti i ljute plneke al posto su pljeke ko guzon od N. malo ih pred pecenje poku isekoh da budu taman za maznuti u prolazu ... mmmm ....
bio spalio otisao ....

slike mi nesto ne uspelo slanje pa ostali ce okace ... ja sam jos pod utiskom maskirnih helanki i pranja ruku ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hattrick

Ja ionako tek popodne ustao  :)
Nego o kakvim se to helankama radi, i saginjanju u istima radi pranja ruku ?  :)

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

goranvojska


DebeliZmaj

bilo pre nego sto su neki dosli...
meni billo zanimljivo..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell