Glavni meni

Rostilj i druzenje kod UFFa na livadi (kontejner city)

Započeo UFF, 28 Jun, 2015, 17:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Nije to ni¹ta novo u svetu. Samo ¹to mi kaskamo 100 godina iza istog sa sve oglavom.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mrle

Citat: lord_oblivion poslato 01 Mart, 2017, 14:15
Nije to ni¹ta novo u svetu. Samo ¹to mi kaskamo 100 godina iza istog sa sve oglavom.
ma ja to stavio onako, da malo o¾ivim temu :)

UFF

samo sto je to kostalo 3x vise nego da je zidao kako treba
kome nije jasna racunica mogu i da obrazlozim ali mislim da nema potrebe posto takav jedan kontejener kosta 4000eur a on je uporebio 3 kom znaci dosli smo vec na 12k i to samo za osnovu nema ni izolacije... nicega

http://www.kupujemprodajem.com/Kontejner-brodski-34764382-oglas.htm?filter_id=56990909

Glava Dole

I nema racunice a i kakva crna luksuzna vila od 3 kontejnera... ko neka prosecna kuca ako ne i manje...

lord_oblivion

Tamo gde kuæa ko¹ta 100 000 evra ili dolara, vrlo ima smisla i raèunice. Ovde kod nas i kad pomene¹ kuæu od kontejnera, gledaju ko tele u ¹arena vrata.
Na kraju krajeva, pa i da ko¹ta jednako kao zidana kuæa, postoji izbor dal' æe¹ da me¹a¹ malter ili æe¹ 'zelenu' kuæu.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

UFF

kakva zelena koji kurac kuca od zardjalog metala, dok uradis izolaciju i fasadu izaci ce skuoplje nego da si zidao odmah od nekog vec izolacionog materijala

Lazic

Citat: lord_oblivion poslato 01 Mart, 2017, 16:47
Tamo gde kuæa ko¹ta 100 000 evra ili dolara, vrlo ima smisla i raèunice. Ovde kod nas i kad pomene¹ kuæu od kontejnera, gledaju ko tele u ¹arena vrata.
Na kraju krajeva, pa i da ko¹ta jednako kao zidana kuæa, postoji izbor dal' æe¹ da me¹a¹ malter ili æe¹ 'zelenu' kuæu.
Vidi cene nekretnina u usa, èak i posle krize, njima je to sa kontejnerima sme¹no jeftino...

mrle


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

UFF

u subotu 18 stpeni, hocete mozda da otvorimo sezonu rostiljem kod mene? :D

VR 46

Twist of wrist!

juga


Lazic

Jebite se, uvek propustim prvo lepo vreme... Dimitriju je bio roðendan, al' mu gosti dolaze u subotu... Ima doðem izmeðu baba i dece...

lord_oblivion

Ako stignem da sastavim, upalim i odvozam Miljakovaèku ¹umu, dolazim  :D
Pod uslovom da me posao ne odvuèe negde, kao za streljanu...
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

FANTOM


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

ne planiram da otvaram temu svakako ili da saljem specijalne pozivnice mislio sam ko se pojavi spontano pa napravimo nesto ako ima zainteresovanih tu sam da ugostim manijake.. a i ne moramo  [neampojma]

ada

Dajte neka bude nedelja. Ima nas koji i rade.

UFF

ako ces ti pokretna enciklopedijo o motornim vozilima da dodjes iz u nedelju i to motorom rado bih pomerio samo da te ostali manijaci upoznaju ali u nedelju najavljuju kisu jebi ga

Lazic

Hteo da ka¾em, kakva bre ki¹a u nedelju, kad stvarno najavili... :o :(