Glavni meni

Rostilj i druzenje kod UFFa na livadi (kontejner city)

Započeo UFF, 28 Jun, 2015, 17:03

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


mali_zmaj

jin-jang

Conti-Moto

©ta ste napali èoveka?  Svi ljubomorni jbt ...
Novo !!!
Conti ROAD !!

DebeliZmaj

I ono vlast kaze e bash tu gde ti je gajba bice stub novog mosta, realno to ti je ilegalno , nemash to uknjizeno, a posto je javni interes, mi cemo
ti to otkupiti samo po vrednosti njive na kojoj se nalazi i to po proceni poreske uprave ... :9 oh yeah ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: DebeliZmaj poslato 21 Septembar, 2016, 12:54
I ono vlast kaze e bash tu gde ti je gajba bice stub novog mosta, realno to ti je ilegalno , nemash to uknjizeno, a posto je javni interes, mi cemo
ti to otkupiti samo po vrednosti njive na kojoj se nalazi i to po proceni poreske uprave ... :9 oh yeah ..


Ta opasnost uvek postoji. Postoji èak i kada ima¹ legalno, pa re¹e da rade autoput. Ni¹ta nije sigurno.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Conti-Moto

Citat: DebeliZmaj poslato 21 Septembar, 2016, 12:54
I ono vlast kaze e bash tu gde ti je gajba bice stub novog mosta, realno to ti je ilegalno , nemash to uknjizeno, a posto je javni interes, mi cemo
ti to otkupiti samo po vrednosti njive na kojoj se nalazi i to po proceni poreske uprave ... :9 oh yeah ..


To moze da se desi sa bilo kojim objektom, legalnim i nelegalnim.
Vrati film samo malo unazad i seti se "Beograda na vodi" ...
Ru¹ili su sve zivo, i legalno i nelegalno, prinudno iseljavali ljude koji su imali uknjizene i legalizovane objekte.
A ako se to desi kod Marka ja prvi dolazim da mu èuvam i branim kuæu.
Postaviæemo plinske boce pa neka dodju da ru¹e.
Novo !!!
Conti ROAD !!

UFF

Jebi ga, nema garancije u zivotu, sad si tu a za 5 min te vise nema, dobio srcku ili nesto drugo.. ako ikad dodju da ruse bar cemo se zabavljati kod mene sa novinarima i  [policaja] u vecem broju nadam se

Neos

http://americanoverlook.com/he-took-this-22-foot-dumpster-and-made-something-my-kids-want-more-than-anything/56551
Gledam ovo  i pomislih: nema¹ sanduk kipera al ima¹ neki kontejner vi¹ka a ja æu da ti donesem onog Mikelandjela da pi¹a u bazen

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 21 Septembar, 2016, 12:54
I ono vlast kaze...

mi cemo ti to otkupiti...

oh yeah...


©izofrenija bolest najmilija... :D Nisam znao da radi¹ u poreskoj...

UFF

Citat: Neos poslato 22 Septembar, 2016, 09:43
http://americanoverlook.com/he-took-this-22-foot-dumpster-and-made-something-my-kids-want-more-than-anything/56551
Gledam ovo  i pomislih: nema¹ sanduk kipera al ima¹ neki kontejner vi¹ka a ja æu da ti donesem onog Mikelandjela da pi¹a u bazen

nije problem sanduk, problem je gde naci ovu foliju koja je dovoljno debela i jaka na spojevima da ne propusta, da je to tako lako niko ne bi kupovao bazene vec bi ih sami pravili jbg

Conti-Moto

Citat: UFF poslato 22 Septembar, 2016, 12:03
Citat: Neos poslato 22 Septembar, 2016, 09:43
http://americanoverlook.com/he-took-this-22-foot-dumpster-and-made-something-my-kids-want-more-than-anything/56551
Gledam ovo  i pomislih: nema¹ sanduk kipera al ima¹ neki kontejner vi¹ka a ja æu da ti donesem onog Mikelandjela da pi¹a u bazen

nije problem sanduk, problem je gde naci ovu foliju koja je dovoljno debela i jaka na spojevima da ne propusta, da je to tako lako niko ne bi kupovao bazene vec bi ih sami pravili jbg

Izvare kamionsku ciradu, vec video u NS-u ...  :-*
Novo !!!
Conti ROAD !!

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 22 Septembar, 2016, 10:01
©izofrenija bolest najmilija... :D Nisam znao da radi¹ u poreskoj...


M̶̮̘̳̤͈̰͊̅̓̑͌͛̚͘͜ą̘̲̟̩̰͉̇̆͐͒́̆͊͜͢͞ ḋ̴̢̢̡̮͎̬̥̯̒̍̔͂͡ȁ̴̘̰͉͔̗͆́̓̈̕͟l̢̻̘̼̭͍̠̠̥̇̔̂̐̄̉̇͌͞ s̵̨̨̻̟̮͈̘̝͇͙̓̍̐̈̅̓͂͑͘̕i̡̠̗͓͓̫͉͈̾͌̊̒̓̚ l̷̨̧̛͚̤͚̹͎̦͔̀̏̽̅̊͑̏̊͠ͅu̶̧̦͙̲̤̯̣͈̻̽́͋̇̌͢d̘̰̥̣͙̦̳̞͂̀̉̀͋̀̄̅͡,̴͓̠̝̒̈̑͆́̓͌͗̀͟͡ͅ d̷̺̪͎̖̟̑́͊̓̋̚͘͝r̮̣̞̭̲̺̥͚͖̪͑̉̇̈͆̿͠z̶̢̺̳͎̻̮̔̈́͐̒͡͞͞a̡̞̼̣̰̺̭͛̔̓̍͐̏̇̇̂͝ͅv̢̭͕̼̱͎͔͓̋̔̀́͛͗͐͘͠͝n̴̨͚̦̠͇̬̞͚͎̒̏̿̔͜͝͞a̡̺͍̲͕͕͕̗̓̈͐̔̓͂ s̶̡̨͔͈̹̮̞̣͍̄̆́̾͑̕l̥̰͍̠̙̪̬͐̋̒͊͞u̵̜̠̱͕͓͋̓́̄̆͂̎̀̚͞z̸̡̩̮̤͎̎̾̅̎́̍͋͢b̶̙̙͍̺͑̊͐̇͗̀̿͢͞͡a̸̛͉̱̜̰̗͐̾̍͢͝ͅ ṭ̶̢̧̼͈̝̰͖̈́̍̋͌͠ǭ̛̹̺̗͚͉̯̔̀́͋͗̑͞ s̱̪͉̫̫̫͐͒̂̓̉̀̚͘̕͞u̻͓̥̙̰̼̥͖̐̆̃̏̃͐̇̈́ s̶̢̞̤͙͍͑͑͑̾̇v̬̞̩͚̍̓̎̑̍͛̆͟͡ĕ̸̜͓̺͔̭̠̃̍̎̍̿ j̧̬̗͙̘̠̗̘͐͛̿͌͛̀͛͟͞ͅa̳͇̞̪̐͆̿̔̂̿̿͟d̶̡̛̪͙̭̩͎͐͌̊͐͌̽̏̕͟͡n̵͙̪͚̪̬̈̇̿̎̕͜ͅi̧̛̤͚̺̝͐̊̒͋͂͂̚͝͠c̪̦͇̳̰̗̦͊̏́̅͂͆͌̈́̓̍i̶͙̗̠̦̼̎̒̀̂̾͛̃͝͞͝,̛̪̳̮͚̜͒̓̀̒̀̀͝͞ͅ r̶̗̟̰̝̞̬̤̞̊̐̓̐͆́ę̸̛̜̼͖͎̭͔̥̹͙̑̍̈̏͋̏a̷̹͔̩̪̗͙̿̌̍͊͑͒͗̽͘͞l̢̡͓̦̙̲̗̱̄͒̓̃̽̽͆̂̒̕͟͢ņ̶͍̱̯̞̟́̎̑̽̃̂̋́ö̤̝̭͎̳̗͉́̂̊͌̉͆̈́͘̕͢ o̤̦̦̹͗̔̂͐̌̀͑̆͟͠͝s̡̙̲̦̮̮̺̳͋̎̈́̎̐́̈́̈́i͇̟͓̺̗͔̦̳͈̐̀̏̂̈͆͊m̧͎̣̪̲͔͇̦͒͑́͛̆̽͗̕ p̴͔̗̻͉͉̽͒̃̄̌̈̂̿͟͝͡ą̧̛͈̦̬̘̞͌̓̏̔̈͘r̛̼̬̞̻̤̗̮̎̐̒̀̈̾͗̋̕͟͜͜ s͚̥͙̝̥͚̹͇̎̔͋̈̉̀̐͞͝ͅp̴͉̰̣̞̙̫̳̝̉̀͛̃͌̓̆͋͊͟͢e̛̥̩̼͖̲̰̠͙̖͌́͒͗̃̃͐͆c̸̪̬͙͙͚̫̲͍̹͒̄̊̿̏̒̚͟ȋ̶̜̱̤̮̭̽͑̔͌͝ͅj̡̧̭̦͚̉̉̐̆͗̕͘ͅa̖̫̟̺͉̙̝̠̠̟͂̔̀̽̿͠͞͠l̶̡͔̣͓͙̘̫̘̏̌̐̒̓̃͘i̴͖̖̠͉̝͂̐̓̒̀̉̓̑͟͠ž̴̧͔̬̹̹̫͖̅̒͋̈́̅͆͡͡ŏ͕̼͇̰͍̭̝͋̋̓̒̊̑͝v̶̹̦͕̮͎͔̹͚̻͂̌̎͊̀̋͗̽ą͔̥̮̃̄̾̏̃̚͜͜͞n̷̢̨̛͔͔͍͗̉̄̒̄̓͘̕͘͢ī̵͓̪̞͍̥̪̱̙̲̖̍́̽̓̎̎ĥ̵͉̞͙̼̯̟͈̣́̉̅͘͞,̢͔̻̼̮̣̦͆̆̃̐̆̇̏̕͢͝ͅͅ ṱ̸̡̢̯̯̖̃̔̑͡͝ͅi̸̮̼̘̭͙̊̽͛̏͡͠p̢̨͚̳͚̤̙̳̾͐͒͆̀a̷̢̡͎͙̞̻̬͆̐̍̉̔̈́̚͠ k̡̹̠͙̠̉̏́̐̓̀́o̧̻̰̤̮̼͑͂̆̆̌̊̒n̨̼̞̗̙͙̙̦̾̃͊̃̍͟t̛͓̻̳̠̖̑̒̑̅͑̃͢͝r̴̦̝̣̞̱̜̫̹̝̃̍̉͂̑͋̀̉̋̈o̵̫̻̺̪̬̦̖̪̍͋͑̓́̚l̢͉̮̭̳̟͓̒̓͌̀́͢ͅa̸͈̳̫̜͍͆̀͛͂̉̽͗̔̓͜͡



l̻̠̘͙͈̦̬͂̾̏̽͒͜e̜̖͔̮̟͕̪̥̓͆̍̆̾͘t̷͍͈̞̻̳̟̏̅̂̑͑̌̍͜͟͡͞͡ȩ̸̡͍̦͎͍͕̞̺̙͋̅̔̈̍̐̂̚͘͠ņ̱̫̳̥͂͛̀́́́͢j̵̧̛̬̥̖̣̠͋̒̈̀̓̀ͅa̢̛͖̯̹͎͛͐͊̄̇̋́͛͘ ì̲̱̱̳͍͓̆̿̚͢͟͝ͅ s̸͇̜͚͕̼̘̙̣̬̣̀̄͆̔̒̕l̸̡̧̠͖̤̫̲̩͓̑̇͂͒̀͂͜͡i̸̧̡͈̘̩̗͎̟͕͗̀̄̈̑̽͘͡è̵͓̠͚͈̉̊̍͗̿̚͟n͕͔͚̠͓̻͇̰͓͋̋̾̒̓͒̚̕͞͞o̢̙̗͖̮̘̻͌̓̐́̋̕͞,̴̼̫͎̦̬̝̽͒̈́́̅̆̇͐ s̵̙̻̮̱̭͍͖̿͋͛̍͝v̷̞͎̼̮̮̤̻͎̊͂́̒̐̾͜͜͞è͉̩̘̪͈͖͈̒̓̒̂̿̄́̃͢͜͠ͅ o̧̡̼̮̖̯̗̐̉̐̅̊̕͟͢͡ͅs̶̛̻̯̼̞̠̔́̈́̿͑̈͡͠t̨̡̙̙̠͛́́͂͆̎͘̕͟͡a̵̮̱̹̝̥̠͔͕͔͊̀̀͆̌̃l̸̢̨̧̢̫̠̩̣̲̝̓̃́̇̒́͊̀͘ò̗͔̪͎̔̎̿͟͞ j̨̬̯̲͓̖͍͇̟̄́̆̇͆̀̽ͅȩ̴͕̰̥̟̦̂̔͊̋͊͋̄̎͟͟͡ g̡̧͕̤͓̰͈̲͌̾̋̔͆͝ö̸̧̫͓̠͕̊̐͊͐̿̉͘͞ͅ k̛͈̠̺̺͍̜̥͆̊͌͌̀͋͒̈̂ų̨̥̰͍̑̋̒͘̕͠͞r̸͎͚̼̟͚͖͉̉͆̑̚͜͟͜͝â̸̢̭̮̦͎̗͑̂̚͞č̵̱̭̫͈̻͚̙̱͍̽͌̾̉͛̚͢.̶̸̡̢̡̞͎͈̹̭͉̣̮͉̭͓͎͍̱̣͐̎̽̽̑̀̃̅́̑͗̆͜͡͝E͉͇̤̱͕̱͉̱̺̾͂̑́̑̒̆̄̐̓ͅv͎̟͙̯͈̱̭̌̏͗̈͐̂̅̕ọ̧̼̮̥̫͖̥̔̅͂̑̕͝͡ ţ̷̧͕̠̝͖̞͈͂͌̓̌͒͘i̵̡̩̰̹̹͍̫͛̄̓̀͠ o̧̳̤̤̙̩̽̈̿͑̚͠v̛̤̪̗͖̞̰͑͛̉̆̂̒͂͠ą͈͍̻̖̳̘̑͋̑͊̒̂͆͘j̢̫͓͎͓͙͛́̆̆̽ k̝̤̠̮̘͍͎̗̈́̒͗̎̆̃̎̉̄͠o̢̢̨͕͖̝̜͙͋͆́͆̈͘͘ṁ̛̻̩̣͎̱̾̒̈́̿͟͜͠ͅu̧̼͇̭̤͂̑̽̏̒̍͟͠n͈̝̪̝͚̉͗̒͒͠ͅa̵̢͉̗͓̥͙̰̥̙̔̿͆͆̆̀̂̏̋̕ḽ̵̨̛̮̪̳̗͓̺̘̋̉̐̎͐̀͂͡n̛̼͓͙̠̰̑̎̈́̎̒̏̍̌ī̴̧͍͉͓͎̬̐̽̿̂͋͢ s̵̛̫͇̹̗͇̣͓̩̅̋̃̀̾͟͜e͔̟̦̤̦̗͐̓́̎̔̀r̷̨̦̝̫̦̰̮̰͓̎̀̉̍̋̕͟͞ơ̷͕̪͚̞͔̤͉̓̄̎̈́͗͢͠ǹ̹̪̙̱̯̤̯̭͂̍̀̑͌̀͋͝j̷̨͎̻͎͉̥̔́͒̎̀͊͠͝a͍͔̖̱̫͈͐̿͆͂̀̅̇͜,̡͙̮̜̜̩̭̜̑͐́̐̉̅̊̕͟ ś̨̪̗̩̓̇͆̒̀͘͘͜r̵̨͎͕̥͇̜̲͕̼̐̐͑͒͟͡ȁ̡̛̛̪̹͖̭̤̭̾͌̾̆̔̂͜͝ͅm̨̨̮͉͍̗͚̤̙̾̔̈̃̿̕͝͞ͅo͍̖͎͕̲̦̔͗̽̄͘͘͟͜ g̢̡͙̬̟̱̖̊̊͑̿̂̎̎͌́͡ä̵̬͉͖̩̯̗̜͗̋̍͛̊͢͜



k̫͉̬̦͓̀̒̀̒͠á̪̙̹̞̘̼̋̽͗̉̊̑͡͠͝¾̵̝̟̟̥̫͈͇͖̊̈́̀̔̄̈́̓͘͞ͅͅę̸̬̳̮̫͍̤͓̀͂͂̏̔̊͢͝ d̸̞͔͉̦̼̜͂̒̐̿̅͊̀͠ă̸̧̮̰̱̯̋͂͑͐̌̓͌̃͘ ŕ̨̡̩̫̖͎̘͂̓̿̏͒͌͝͞͠a̵̧͈̦̥̘̻̮̳͖̋͌̂̔̔̒̀̚͡d̶͉̯̠̼̘̼̳̹̝̦̉̐́͛̽̋̀̚į̸̙̞̮̖͉̯͔͂́̔̿̽̈́͗͞ u̶̡̼̞̱̰̘͍̇͒̄̔̒̅̋͜͢ J̢̡̢̣̰͈̎̈́̆̓̎͝K̷̺̦̟̜̻̗̿̆̑̒̿̐̾̾͝ͅP̠̪͙͉̼̥̈́̒̈͂͝ͅͅ ‚̸̢̥̟̗̗̔͒͆͛̑̿͝‚̡̛̱̩̘͖̖̹̅̈̌̾̎̓Ḡ̴̪̣̲̖͉̽̊̆̅́͒̃ͅr̷̡̛̖̼̣͖̀͊̓͂̎͛̓͝a̴̖̤̗͕̜̜̥͕̿̉͊͋͋͆́͘͜d̶̨̝̲͍͒͒̽͊̔͟͟s̡̰̠̻̬̻̩̱̤͒́̔̅̓̂͆̚̕͟k̫͙̦̩̳̭̱̅̿̎͂̌͆ä̶͔̝͎̲̤͙̜̺̱̀̀̃̉͋̍͢͠ è̡̛͍̱̫͇͍̮̐̊̕̚i̷̢̠̻̹̭͐̐̔̄͛̐͑͐̕͟͞s̷̪͈̹͓͖̟̉̎̓͐̉̓͘̕͞͞t̳̤̣͉͔͙̭͎͍̾̇̃̋͞ͅo̷̬̖͙͎͓̪͖͑̋̾͑̐̌̐̾æ̛͙̩̰͈̥̬̜̃͊̎̔̀̐͠a̧̖̯̘͈͎͚̞̬͔̐̋̏͒͑͛̐̐͠‚̶̢͔͍͕̬̊̎̃̄͝‚̘̳̺̥̺̤̼̻̻͐̄͊͋̇͟,̶̧̯̠̮̠͛̎͑̓͆̉͜͝ p̵̡̝͓̤͉̺̫̘̳͐̌̋̕̚ŏ̸̘̭̮͚̯̓̍̓̽͢͟͟g̵͉͖̠̖̮͎̭̺͆͛̽̍̓̓͐̅̿o̵̗͎͚͕͊͆͂͛̑͂͟ń̷̖̖̥̻̯̳̼̌̍̏̋̃̏̿͡͠ z̫̝̳̥̞̿̽̈̋̓̃̄͒͑̐a̴̢̤̬͈̼̙̎̃̓͞͝ i̷̧̜͎̤͓̤̬͎͑͋̽̏͛̄͛̕ź̨̢̨̯̯̥̰̀͋͒̏̀̕͝ņ̵͖͓̹̦͇̊̑͐̏̅̕͝ǫ̙͍̫̙̱͖͋͗̀̿͌̊͠¹̶̛͙̣̤̪̱̜̤̞͂̽͐͌͆͒̈́͟e̗̖͔̫̤͖̅̎̐͐̀͐̀ͅn̶̦̼͈̻͎̄͐͑̕̚̚͞͠ͅj̴̢̧̥̞̬̪͍̯̾̎̀̐͐̄̑͟͝ẹ̷̡̳̞͖̤̐̆̌̂͆̎ s̡̢̛͈̮̖̻̼͔͆̿̅͌̌̀̾͟m̷̧̞͇͍̻̝̫̈́̐́͒͆̐͝e̶̩͙̟̪̠̪̦͛̑͐͛͐̿̈́͊͑͗æ̶̳̳̠̙̎̋̀̽̇̂̿͘͠ͅa̩̝̫̩̋́͗̈́̓̾̿͟͞ͅ :̵̦͓̤͖͓̘̞̬̱̤́͒̋̀͡͠͞)̷͕͇͚͇̜̞͐̅̏̈́̾̂̀)̷̡̛͈̹̟̜̰̹̖͔̄̒̎͜͡)̸̠̥̝̝͇͍͓̗̃͊̊̍͠)̣͉̭͕̫͔̪̭̣̌͌͒̀̉͢ .̴̩͎̲͇̝͛̽̀̇́̀̾́̀͜.̡͕̫̯̞̦͕̦͈̏̔͊̈̉̊͐͗̆͟.̣̘͎̣̲̟̭̥͖̤̉̓̍͌̓̽̑̕͡͞.̴̣͖͓̲͕̀̈̈́̈́́̽̉͘͜͞͝
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


Popsy

ja reko najava druzenja a ono Zmaju se pokvarila tastatura :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

mrle

Citat: mrle poslato 29 Avgust, 2016, 16:53
jebala vas rizla, u sve se razumete.
kad god vidim da ima ne¹to novo napisano u temi, pomislim da je neki  ro¹tilj i pivo.

Citat: Popsy poslato 27 Septembar, 2016, 01:20
ja reko najava druzenja a ono Zmaju se pokvarila tastatura :D

Lazic


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.


Lazic


UFF