Glavni meni

Rostilj i druzenje kod UFFa na livadi (kontejner city)

Započeo UFF, 28 Jun, 2015, 17:03

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: kosta66 poslato 30 Jul, 2016, 03:26
laziæ nema kuæu, nema pare, dovodi pihtijaste i nikakve guze na ¾ur, al kad proda ¹umu, kupiæe forum. u jebote, ti ko da si mu zli anðeo, a ne ortak :)
Ni¹ta slagao nije... ;D Osim ¹to me zabole da kupim forum, samo æu hosting da plaæam zauvek... ;D

Kostić

Citat: Mik poslato 30 Jul, 2016, 03:37
Znaci druzenje je kod UFF-a na livadi a kosta donosi prase? :)

(A mene sramota da prodam staro gvozdje!  [neampojma])

kosta mo¾e da donese crvenu gvozdenu kravu, pa je vrtite do mile volje. ne jede prasitje :)

laki, nedo bog da forum umre makar ¹uma oti¹la. jebe¹ kuæu :)

DebeliZmaj

uzeo pare za neshto sto ti ne treba :)
podrzavam pravi potez
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

Citat: UFF poslato 30 Jul, 2016, 01:00
eklipse

aj da ti pojasnim

odem pre mesec dana kupim povoljno kontejner i lik mi kaze imam unutra neko tesko debelozidno gvozdje, em mi ne treba, em me mrzi da ga vadim aj dodaj 20e i teraj sve sa tim
ja reko ok ionako je kontejner ispod cene dao bi mu i 100-200e vise i bez tog gvozdja koje mi ne treba ni za qrac

posle taj kontejner prodam duplo a juce odem i kupim dva neka manja po dogovorenoj ceni
utovarali su ih viljuskarom i sve bilo ok, ja platim i odem kuci a kamion dodje kod mene istovari prvi i kad je podigao sve ok ali drugi kad je digao odvoji se i desi se ovo


http://s31.postimg.org/9hq7cv62z/20160727_135145.jpg



slikam posaljem liku na viber i nista ne pitam samo napisem dolazim nazad po pola para
pojavim se, lik vrati 50% kinte i kaze sutra saljem kamion da natovari to trulo da ga isce za staro gvozdje
ja mu kazem nemoj da seces nema tu nista osnova sa jacim gvozdjem je vec otpala nema gore nista osim lima i izolacije
uzmi to sto je otpalo i evo ti sve ove cevi a ostavi mi ovo sto je ostalo od njega
on se slozi, kaze iznesi ih napolje jer saljem kamion sa kandzom da se ne tovari rucno i ja zato i iznesem sve

u to vreme me na oglas zove lik iz ns kaze imas li neki manji i jeftiniji kontejner za obezbedjenje? ne treba mi taj od 6m standardni ko ih jebe dosta im je ovaj manji i jeftinije ce biti grejanje
ja mu posaljem istu fotku i kazem evo ovaj je jeftin ali moras dole da navaris I profil ili da ga spustis gde ce stajati pa nalijes betonom i onda plocice, linoleum, laminat sta god i lik se slozi pa taj kontejner ode po duploj ceni od koje je placen.

ustvari ode po duploj ceni od koje je trebao biti placen jer sam novac za njega uzeo nazad a za uzvrat sam im dao neko gvozdje koje sam uzeo za 20eur koje je ustvari bilo dzabe jer je kontejner u kome je doslo to gvozdje dosao debelo ispod cene a otisao za duplo iako nije imalo na njemu nista da se radi kao obicno sto ima

eto zato mene zabole qrac koliko gvozdje kosta i kod mene i kod tebe ali sam napisao da vredi sto eur da se ne bi drkao kao sad da pisem jebeni roman
svako ima svoju racunicu i ako nesto deluje nelogicno nekom ko posmatra to je uglavnom zato sto ne zna celu pricu  [hello]

jebo me svako ako sam ¹ta razumio!! de ti meni reci koliko si ti para zaradio u jevrejima u toj transakciji!! ( ma zajebavam se ne govori ni¹ta,tvoja stvar)
jin-jang

mrle

uffe pravi si moto ciganin sekundarac :) . Moj Covek.

DebeliZmaj

ajd sto se uklopio
nego je poceo i falvelu da pravi ...
redja kontejneri ... samo fali
da dodju ovi sezonci da mu iznajmljuju za 500din dan
za spavanje ... :D
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika

pazi ni to nije lose :D kontejneri mu stoje pa stoje, u onu hladnjacu moze da nagura sigurno 10 kreveta na sprat :D 10000din dnevno :D

Lazic


DebeliZmaj

eto lazicu taman tu mozesh vodish decu na letovanje
povoljan smestaj, priroda, reka u blizini ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic



Mik

Citat: kosta66 poslato 30 Jul, 2016, 10:13
Citat: Mik poslato 30 Jul, 2016, 03:37
Znaci druzenje je kod UFF-a na livadi a kosta donosi prase? :)

(A mene sramota da prodam staro gvozdje!  [neampojma])

kosta mo¾e da donese crvenu gvozdenu kravu, pa je vrtite do mile volje.

Ajde, jel' to lepo?
(Neko ce zbog takvih manira da te bije. Ja necu, mene to proslo, a ti se postedi.)

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić


eclipse4

Citat: UFF poslato 30 Jul, 2016, 01:00
eklipse

aj da ti pojasnim

odem pre mesec dana kupim povoljno kontejner i lik mi kaze imam unutra neko tesko debelozidno gvozdje, em mi ne treba, em me mrzi da ga vadim aj dodaj 20e i teraj sve sa tim
ja reko ok ionako je kontejner ispod cene dao bi mu i 100-200e vise i bez tog gvozdja koje mi ne treba ni za qrac

posle taj kontejner prodam duplo a juce odem i kupim dva neka manja po dogovorenoj ceni
utovarali su ih viljuskarom i sve bilo ok, ja platim i odem kuci a kamion dodje kod mene istovari prvi i kad je podigao sve ok ali drugi kad je digao odvoji se i desi se ovo


http://s31.postimg.org/9hq7cv62z/20160727_135145.jpg



slikam posaljem liku na viber i nista ne pitam samo napisem dolazim nazad po pola para
pojavim se, lik vrati 50% kinte i kaze sutra saljem kamion da natovari to trulo da ga isce za staro gvozdje
ja mu kazem nemoj da seces nema tu nista osnova sa jacim gvozdjem je vec otpala nema gore nista osim lima i izolacije
uzmi to sto je otpalo i evo ti sve ove cevi a ostavi mi ovo sto je ostalo od njega
on se slozi, kaze iznesi ih napolje jer saljem kamion sa kandzom da se ne tovari rucno i ja zato i iznesem sve

u to vreme me na oglas zove lik iz ns kaze imas li neki manji i jeftiniji kontejner za obezbedjenje? ne treba mi taj od 6m standardni ko ih jebe dosta im je ovaj manji i jeftinije ce biti grejanje
ja mu posaljem istu fotku i kazem evo ovaj je jeftin ali moras dole da navaris I profil ili da ga spustis gde ce stajati pa nalijes betonom i onda plocice, linoleum, laminat sta god i lik se slozi pa taj kontejner ode po duploj ceni od koje je placen.

ustvari ode po duploj ceni od koje je trebao biti placen jer sam novac za njega uzeo nazad a za uzvrat sam im dao neko gvozdje koje sam uzeo za 20eur koje je ustvari bilo dzabe jer je kontejner u kome je doslo to gvozdje dosao debelo ispod cene a otisao za duplo iako nije imalo na njemu nista da se radi kao obicno sto ima

eto zato mene zabole qrac koliko gvozdje kosta i kod mene i kod tebe ali sam napisao da vredi sto eur da se ne bi drkao kao sad da pisem jebeni roman
svako ima svoju racunicu i ako nesto deluje nelogicno nekom ko posmatra to je uglavnom zato sto ne zna celu pricu  [hello]

uffe kad napises ovako,to menja celu stvar,jasnije je .....ali i dalje ostaje da ti je kupio gvozdje upola cene :)

UFF

pa nije meni :)
ja ga ni prodao nisam, covek dosao da tovari pa sam ga informativno pitao koliko placa

nego nadji ti meni nekog u bg ko ce da dodje isece potovari i plati po realnijoj ceni za slucaj da mi zatreba kad vec pricas o tome daj da vidim ko je taj


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.