Glavni meni

Rostilj i druzenje kod UFFa na livadi (kontejner city)

Započeo UFF, 28 Jun, 2015, 17:03

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Ja ti se zaista divim... Savski Del boy... :D

Mik

Citat: joka poslato 29 Jul, 2016, 13:27
To on testira "kom¹ije" sekundarce, dali æe se drznuti, i osloboditi kom¹iju sekundarnih sirovina!   [neampojma]   [rofl]  [cheers]

:) Sigurno jeste tako, ali i to je domacinski! Gle' sta je posle uradio  [kralj] [thumb_up]

Mik

Citat: UFF poslato 29 Jul, 2016, 23:05
Citat: Laziæ poslato 29 Jul, 2016, 12:50
Psihopata

psihopata danas uzeo 100eur za to govdje koje je otislo na otpad
bilo oko tonu a placaju 11rsd kg (pre par meseci je bilo 17rsd jbg)

znaci em sam skino salo i bio u treningu em zaradio stotku, sta si ti uradio danas? zavario nesto ? gledao klea? :D

Iz ovoga sledi da bolje mogu da prodam VW Corrado na kilo nego kao auto? Jel' tako? (Nisam vican trgovini, al' bas mi deluje da bi ga topionica povoljnije otkupila kao gvozdjuriju nego sto bi se prodao kao auto.  [neampojma])

(Stvarno, sta cu s' tim?)

Lazic

Ja æu da ga kupim kao gvo¾ðe ako je u voznom stanju...

UFF

nekih 150e znaci iako nije sve gvozdje
150e kojih lazic nema

Mik

Citat: Laziæ poslato 30 Jul, 2016, 02:02
Ja æu da ga kupim kao gvo¾ðe ako je u voznom stanju...

Ne radi mu pumpa za gorivo, a to kosta koliko nismo navikli da nosimo, ma sve i sa gradjevinskim kolicima :).

(Ponesto tu i dobro radi, ali, ako nemas radionicu i delove, zaboravi. To je stvar za visoku pec!)

Lazic

Citat: UFF poslato 30 Jul, 2016, 02:15
nekih 150e znaci iako nije sve gvozdje
150e kojih lazic nema
mhm, jadan Laziæ...

@Mik:
u koliko para da mo¾e da se reparira ili nabud¾i pumpa od bilo èega...? :D A i koji æe mu pumpa za plin...? :D Koji motor je u njemu...?

Mik

Citat: UFF poslato 30 Jul, 2016, 02:15
nekih 150e znaci iako nije sve gvozdje
150e kojih lazic nema

Ma i sta ce mu, vidis da sve upropasti! Sreca pa nema  :)

(Sala!  :))

UFF

ali lazic ima sumu
prodacu mu forum jednog dana kad proda sumu :D

Mik

Citat: Laziæ poslato 30 Jul, 2016, 02:22
Citat: UFF poslato 30 Jul, 2016, 02:15
nekih 150e znaci iako nije sve gvozdje
150e kojih lazic nema
mhm, jadan Laziæ...

@Mik:
u koliko para da mo¾e da se reparira ili nabud¾i pumpa od bilo èega...? :D A i koji æe mu pumpa za plin...? :D Koji motor je u njemu...?

Gledaj ti neki Yugo '89-'90, te stvari odlicno rade za onoliko koliko nam treba. (Mani se VW-ovih gluposti!)

Mik

Citat: UFF poslato 30 Jul, 2016, 02:24
ali lazic ima sumu
prodacu mu forum jednog dana kad proda sumu :D

Ma moze biti da i ja imam neku sumu, al' to isto kao staro gvozdje.  [neampojma]. Eto neprilike! [neampojma]

Lazic

Citat: Mik poslato 30 Jul, 2016, 02:29
Citat: Laziæ poslato 30 Jul, 2016, 02:22
Citat: UFF poslato 30 Jul, 2016, 02:15
nekih 150e znaci iako nije sve gvozdje
150e kojih lazic nema
mhm, jadan Laziæ...

@Mik:
u koliko para da mo¾e da se reparira ili nabud¾i pumpa od bilo èega...? :D A i koji æe mu pumpa za plin...? :D Koji motor je u njemu...?

Gledaj ti neki Yugo '89-'90, te stvari odlicno rade za onoliko koliko nam treba. (Mani se VW-ovih gluposti!)
od 1974 do 1999 proveo u bubi milionèe, od kolevke do njenog groba, be¾i tamo...:P Nego jel g60 ili vr6? :D
ili ne daj bo¾e obièan 2.0...:o :D

Mik

Citat: Laziæ poslato 30 Jul, 2016, 02:43
Citat: Mik poslato 30 Jul, 2016, 02:29
Citat: Laziæ poslato 30 Jul, 2016, 02:22
Citat: UFF poslato 30 Jul, 2016, 02:15
nekih 150e znaci iako nije sve gvozdje
150e kojih lazic nema
mhm, jadan Laziæ...

@Mik:
u koliko para da mo¾e da se reparira ili nabud¾i pumpa od bilo èega...? :D A i koji æe mu pumpa za plin...? :D Koji motor je u njemu...?

Gledaj ti neki Yugo '89-'90, te stvari odlicno rade za onoliko koliko nam treba. (Mani se VW-ovih gluposti!)
od 1974 do 1999 proveo u bubi milionèe, od kolevke do njenog groba, be¾i tamo...:P Nego jel g60 ili vr6? :D
ili ne daj bo¾e obièan 2.0...:o :D

Obican (i odlican) 2.0, nije dizel, ali, za pare koje mi se nude, neka ostane da krasi dvoriste. I mani se toga. Postedi se toga.

Lazic


Mik

Citat: Laziæ poslato 30 Jul, 2016, 03:10
115 ks, mo¾e da radi zauvek, ali fuj... :D

Ima 136ks. al' ja sam prvi rekao "fuj"! Batali VW  da zla boga, osim ako nije sluzbeno vozilo za teror i nasilje! [neampojma].

Lazic


Kostić

laziæ nema kuæu, nema pare, dovodi pihtijaste i nikakve guze na ¾ur, al kad proda ¹umu, kupiæe forum. u jebote, ti ko da si mu zli anðeo, a ne ortak :)

Mik

Citat: Laziæ poslato 30 Jul, 2016, 03:23
Ne znam za taj

To je dobro! Ne znaj i dalje, zdravo je po dzep.
:)
()Mani budalastine !)

Kostić

kod mene u kraju bio bordo skockan korado, jedva èestristo horsiæa.... al ni dve ¹ume ga ne bi okrpile... da ga zaposeduje :)

Mik

Znaci druzenje je kod UFF-a na livadi a kosta donosi prase? :)

(A mene sramota da prodam staro gvozdje!  [neampojma])