Glavni meni

Rostilj i druzenje kod UFFa na livadi (kontejner city)

Započeo UFF, 28 Jun, 2015, 17:03

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

nema potreba za asfaltom. ako sam ja polupan mogo tuda da odem kuæi, mogu i drugi ;D ono na znaku ima va¾nost da biciklisti smeju da se voze vikendom i praznikom u vremenu od - do kako pi¹e. a pisao je neko ko je imao c¾dvojku iz srpskog u prvom razredu osnovne ¹kole...

Glava Dole

a kako kad se dolazi? Ja isao desno levo kako mi je receno al posle ima jos jedno racvanje, tu sam otisao ponovo levo i izbio kod nekih zgrada na neki parking :D Kako se izbija kod okretnice? Desnim putem pretpodstavljam?

Kostić

a verovatno je mislio na dostavu vikendom i praznikom... sad, ako ne kazne bajsere na osnovu napisanog... ;D al sme¹no jee ;D

Kostić

Citat: Milos96 poslato 26 Jul, 2016, 17:05
a kako kad se dolazi? Ja isao desno levo kako mi je receno al posle ima jos jedno racvanje, tu sam otisao ponovo levo i izbio kod nekih zgrada na neki parking :D Kako se izbija kod okretnice? Desnim putem pretpodstavljam?

lako. uperi¹ pogled u pravcu favele i tera¹ ;D

UFF

Citat: Darko poslato 26 Jul, 2016, 13:22
Cekaj UFF-e , jer ovaj znak tu i do sada bio samo bez dodatne table ?!?




da


i to dva komada
jedan pre nego sto krenes da se penjes na nasip pre uzbrdice  a drugi cim se popnes i prodjes kucicu sa cuvarom

Darko


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole


Mik

S druge strane, lepo je da stoji znak - dokle god stoji to znaci da nema cigana (i srodnih probisveta).

UFF

ima cigana
al postenih
nikad mi nista uzeli nisu a jos uvek ogradu nemam
sta mi je visak od metala ja im dam
cak sam im nudio i da kopaju za dnevnicu ali nisu hteli
fini neki cigani, rade samo sa starim zardjalim buricima sa splavova i kazu ne krade se po komsiluku

Glava Dole


UFF

verovatno
ali i to treba postovati tj i za takvo razmisljanje treba imati mozga

Mik

#1352
Citat: UFF poslato 27 Jul, 2016, 00:57
ima cigana
al postenih
nikad mi nista uzeli nisu a jos uvek ogradu nemam
sta mi je visak od metala ja im dam
cak sam im nudio i da kopaju za dnevnicu ali nisu hteli
fini neki cigani, rade samo sa starim zardjalim buricima sa splavova i kazu ne krade se po komsiluku

Ovde nema postenih.
Tacno je da nikada ne kradu po kraju, ali su stalno na ulici, skupljaju informacije koje su nama beznacajne, dakle tipuju (il' kako vec )

(Nebitno, al' nek' se nadje: kakav narod, takvi i cigani. Najbolji motorciklisti su cigani, najbolji gitaristi su cigani, ali kod nas tako nije.)



mareskin

Citat: Mik poslato 27 Jul, 2016, 01:35
Citat: UFF poslato 27 Jul, 2016, 00:57
ima cigana
al postenih
nikad mi nista uzeli nisu a jos uvek ogradu nemam
sta mi je visak od metala ja im dam
cak sam im nudio i da kopaju za dnevnicu ali nisu hteli
fini neki cigani, rade samo sa starim zardjalim buricima sa splavova i kazu ne krade se po komsiluku

Ovde nema postenih.
Tacno je da nikada ne kradu po kraju, ali su stalno na ulici, skupljaju informacije koje su nama beznacajne, dakle tipuju (il' kako vec )

(Nebitno, al' nek' se nadje: kakav narod, takvi i cigani. Najbolji motorciklisti su cigani, najbolji gitaristi su cigani, ali kod nas tako nije.)




Najbolji skupljaèi perja su cigani.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić

beli ljudi su veæi lopovi i prevaranti od cigana. cigani su markirani. ima cigana koji su kapetani putnièkih aviona. beli ljudi su narkomani, cigani te¹ko, osim ako ima neki izrod...

Hurricane

te¹ko ka¾e¹ a?

...a oni pajdomani ¹to peru ¹ajbe?

i one mame ¹to bend¾aminima zgutavaju bebe na semaforima?

ili pak oni ¹to lepak duvaje sa 4-5 godina..


to nikom ni¹ta, to se ne raèuna jel?


Hohštapler

Bas htedoh da pitam... retko koji da je strejt.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

kako mi generalizujemo gancolerose, tako svet generalizuje nas. eto, ja se na svet ne ljutim.

Kostić


UFF

aj generalizuj dalje u temi za bullshit da ne moram da se drkam da prebacujem

hvala