Glavni meni

Ukraden KTM 690 SM

Započeo zagadjenje, 23 Jun, 2015, 23:10

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

favelados1

moje misljenje je da sa Dorcola nije ni otisao...tu je negde po garazama....jer sam odmah zvao muriju i odmah je krenula potera...on ili to..je ovde u kraju...ali i da trazis neces naci, jer ima mali milion kojekakvih stekova....a i zvali su me za otkup...samo jednom...traze 1500...a ja to mogu samo da skupim a i treba mi vreme, nemam te pare na gomili....sa druge strane..motor ima kvar, a ovi idioti to nisu znali, koji kosta vise od tih para sto su trazili...sada samo mogu da se vozikaju po toj garazi...ako upali...ispali su mnogo glupi, cekao sam neki free cash da ga popravim....iskreno se ne nadam da cu ga opet videti ...toliko...

con3

Jesi li pogledao ima li neka kamera u komsiluku ,verujem da bi uz sliku kombija mnogo lakse bilo .

mazzi

To za otkup je fora ... znam u kojoj si situaciji i da se hvatas za slamku ali kad te sledeci put pozovu za otkup slobodno iskali sav bes. Ti za otkup su ljudi koji su culi da trazis motor i hoce da ti uzmu pare.

favelados1

Bio sam kod ovih sto rade kradje vozila...ima tu bajkera, ali nisu svi....sef jeste....ako hoces sibni na privatnu poruku podatke...mozda je to isti covek

TEEfqd

nisam znao da je zabranjeno da se komentarise ljudska glupost na forumu, za nauk ostalima. nista mi nije zao komentara, cak sta vise boli me kurac. svake godine se otvori ovakva tema na forumu gde je neko
ostavio motor na izvolte, samo sledece cekam da se javi neko kom su ukrali auto ispred zgrade a on slucajno ostavio otvorena vrata i kljuc u bravi.
sto se tice pomoci, to je u drugom delu posta, i naravno da cu da obratim paznju na motor/kombi, to ne moram da napisem jer se podrazumeva.

favelados1

ima mnogo kamera..i to je sve pokupljeno...samo treba da se vidi da li ima neli lep profil (selfi)..mada se to tako ne zove, al ajde..ne verujem da su ovi toliko glupani da dodju sa pravim tablicama....tako da je najbitnije vozilo i njuske....

con3

Postavi neki klip ako imas mnogo ce lakse biti ili sliku ,mozda je neko vidjao taj kombi.

favelados1

Redshadow
Brate..u pravu si ti...nisam ga vezao za drvo...ali sta da ti kazem...motor tu stoji 4 godine...postoje kamere itd, ja ga vidim sa terase, i da ne duzim...dodje taj dan kada se sve ovo desi i ti (citaj Ja) ostanes zgranut...jos su me uhvatili kada sam bio najranjiviji...sam sa klincem od 3 god u fazi uspavljivanja u nekih 20 min pre ponoci...prozor otvoren...i na kraju vidim njihov ulazak u kombi i odlazak...

mazzi

@Red: Kulturan momak, sad si rekao coveku i da je glup a i nisi znao da samo glupi ljudi pisu kad nemaju sta pametno da napisu. Za onaj deo o kurcu nisam kompetentan ali idi da ti to neko strucan pogleda da ne otpadne.

Icemilutin

Citat: favelados1 poslato 30 Jun, 2015, 01:18
prozor otvoren...i na kraju vidim njihov ulazak u kombi i odlazak...

Pusku da nabavis! [ludak_sa_puskom]
I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

TEEfqd

Citat: mazzi poslato 30 Jun, 2015, 01:18
@Red: Kulturan momak, sad si rekao coveku i da je glup a i nisi znao da samo glupi ljudi pisu kad nemaju sta pametno da napisu. Za onaj deo o kurcu nisam kompetentan ali idi da ti to neko strucan pogleda da ne otpadne.
vazi, ako nisam nista pametno napisao onda sam glup. al evo opameticu se, od sutra parkiram motor ispred zgrade, jer to je pametno i treba da se ohrabruje sto vise

mazzi

Najbitniji je prvi korak to je da si shvatio sta si sad ce ti sve biti lakse ;) Opet ti kazem znam ljude kojima su isterali motor iz garaze i sta cemo sa njima? Za njih verovatno imas neku drugu zamerku?

favelados1

nema potrebe da se prepucavate oko takvih stvari...svako ima stav oko toga kako mu je miljenik obezbedjen....svako verovatno misli da je to uradio najbolje, shodno mogucnostima, ali postavljanje ove informacije je imala za cilj eventualnu mogucnost nekih korisnih informacija....a ne teren za prepucavanje...Hvala

favelados1

i usput..kako se dobija ovih "-7" u opciji kvalitet?   Ocigledno sam odlepio dibidus cim me to zanima....

favelados1

i ovi procenti...jeli to kao u video igrici..pa cu uskoro ostati bez "zivota"?

con3

To su ti minusi,da posle odredjenog broja ide ban.Popravili smo :)

mkt

evo sad si u plusu  ;D

favelados1

U jebem ti..samo mi jos i to fali...da na svu muku budem banovan....a sta je sa ovim procentima koji nemilosrdno padaju...jeli to kiseonik ili sta?
Hvala na dodatnim zivotima...pa ja sam malo stariji i ne verujem da to ovde postoji, ali ajde...verovatno postoji i razlog za to...

con3

Sad si u plusu i ne moras da brines :)

TEEfqd

Citat: mazzi poslato 30 Jun, 2015, 01:33
Najbitniji je prvi korak to je da si shvatio sta si sad ce ti sve biti lakse ;) Opet ti kazem znam ljude kojima su isterali motor iz garaze i sta cemo sa njima? Za njih verovatno imas neku drugu zamerku?
ne mislim da sam glup, mislim da sam mnogo pametan, i mislim da sam napisao dovoljno pametnih stvari u ovoj temi. to sto ti nisi nista pametno video je tvoj problem.
za te ljude kojima je naboden motor iz garaze nemam zamerku. kad uradis sve sto mislis da mozes i desi se, desilo se. sledeci put uradis vise.
jedno je kad zapravo uradis nesto, a van svake pameti je da ne uradis nista. licno sam obisao xy krajeva kad su ljudima krali motore i obilazicu i dalje
jer ako mi se posreci osecacu se bezbednije sto se tice mog motora