Glavni meni

Ukraden KTM 690 SM

Započeo zagadjenje, 23 Jun, 2015, 23:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

favelados1

Vidim ja da je ovaj rostilj sa koktelima od piva, potreban i pre nego sto ja nadjem motor....

UFF

Citat: mazzi poslato 30 Jun, 2015, 00:58
To sto si napisao da nije dobro obezbedio motor pomogao si mu da uhvati lopove ili mozda ga naveo na neki trag? Nisi, samo si decku jos otezao situaciju ... Sad kad se desilo svi smo pametni. I ja sad imam dva ankera ispred zgrade ali sad je gotovo.

ja sam u tvom slucaju bio pametan jos pre nego sto ti se desilo
i srao ti vise puta za to a ti ipak nisi vezao dok ti ga nisu ukrali

Citat: favelados1 poslato 29 Jun, 2015, 22:22
...ako se motor ne nadje u prvih 7-10 dana mozes da se pozdravis sa istim....

nadjen i posle par meseci a ne 7-10 dana tako da ne gubi nadu (nada upravo dolazi iz kine :D)
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,9526.360.html


Citat: favelados1 poslato 30 Jun, 2015, 00:09
...a i znate svi koliko je motora nadjeno i zasto ovi drugi nisu nadjeni....

evo i ovaj je nadjen   [policaja]

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,4525.20.html

Nadalina

Citat: UFF poslato 30 Jun, 2015, 04:08
nadjen i posle par meseci a ne 7-10 dana tako da ne gubi nadu (nada upravo dolazi iz kine :D)

;D ;D ;D
Dzukela u podznaku

favelados1

moram priznati ...srano mi je od strane prijatelja...ali ne zato sto nije vezan..nego zato sto stoji uvek na istom mestu, a ne vozi se cesto...ti moji prijatelji bas i ne poznaju moju finansijsku situaciju, a ja bas i nisam zeleo da im je iznesem....

favelados1

...i tako ode mast u propast...

favelados1

..nema veze...uz duzno postovanje ..ali ja vise nista ne ocekujem...sve preko toga bice super....sto bi rekla moja zena...ti si bajker bez motora....

SSZGO

da se i ja zapljunem, uobicajeno... ako naleti na bliskom istoku, javljam
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

clutch&brake

ono sto se odmah vidi da vile nisu iste,auspuh pod repom... jbga bar ja tako vidim
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

joka

Da, i ovaj se vozi, ne verujem, da je neko krno lovu, da ga popravlja.

mkt

pazi, to za otkup moze biti realna prica
Ortaku su trazili otkup posle par dana ali ovaj nije imao ni dinara da im da jbg poosle par dana nasli su motor u jarku blizu bgda


mazzi

Red: Cekaj ... jesi glup ili nisi? Moras prvo sa sobom to da dogovoris ;) Covek je ucinio nesto, i ja sam bio ucinio nesto ali to nesto nije bilo dovoljno. Nema potrebe jos ti da mu to objasnjavas, video je na primeru.
A ovaj Uff  [blahblah] da se ne druzis ti sa Redom :D

Uvek postoji Nada /a od nedelje je i u Srbiji/ kazem ti ovaj je sa mojim motorom obisao sve moto skupove /6000km je napravio/. Ima cak i na FB-u, ne uzdaj se u policiju. Gledaj da sto vise ljudi vidi sliku i moras sam da ides po motoskupovima da ti ne bi kao meni rekli "pa nismo znali da je bas to tvoj motor"

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

Citat: mkt poslato 30 Jun, 2015, 13:12
pazi, to za otkup moze biti realna prica
Ortaku su trazili otkup posle par dana ali ovaj nije imao ni dinara da im da jbg poosle par dana nasli su motor u jarku blizu bgda

pa bolje i to nego u kobasice
ovde ima agregat ceo i prednji deo za delove a ima i ram i papire da proda, ili da poruci stranca + mu ostane ceo agregat da ga vozi narednih 200.000km za dz jer i kad nesto crkne samo zameni, moze cak i da padne ili stigne nekog pa da iskrivi viljusku i felnu + polupa far i instrument tablu i i dalje ga nista ne kosta :D

! No longer available

mrle

Citat: UFF poslato 30 Jun, 2015, 15:09
polupa far i instrument tablu i i dalje ga nista ne kosta :D

ili mu neko ukrade instrument tablu

UFF

i nikad je/ga ne pronadjem  [bejzbolka]

favelados1

MKT..bas i nisi morao da postavis ovo...kao ni komentar....a zasto? odgovoricu ti u privatnoj poruci...

mkt

neka skine admin ja nemozem vise

mrle


favelados1


da ne bude zabune...ovako izgleda motor....SSZGO