Glavni meni

Ukraden KTM 690 SM

Započeo zagadjenje, 23 Jun, 2015, 23:10

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

goranvojska

otisao taj u kobaje izgleda ili je vec na kosovu.daj boze da nije .

eclipse4

Citat: favelados1 poslato 29 Jun, 2015, 22:22
...ipak znam jednu stvar, koja je simptomaticna...ako se motor ne nadje u prvih 7-10 dana mozes da se pozdravis sa istim....

da ti kazem ja jednu simpaticnu stvar...moj je bio rasklopljen u roku od 3-4 sata i nestao sa mesta gde je bio.....tamo sam nasao jednu maticu,dve sajbne,dve plastike od rezervara i nista vise......sve im je trebalo.....mislio sam da postavim sacekusu....obicno oce da se vrate i po te sajbne i plastike....naravno pljacka je bila dogovorena sa mojim drugom kod kog je bio motor i inscenirao pljacku.....znaci rasklopili ga tamo na licino mesto.....i znas sta.....dobio sam svu kintu nazad....i danas ih opsujem i jebem im sve zivo....ali s druge strane samo sam kupio pivo i nabacao novi motor od povracenih para ;)


p.s "bila je to nova cbr-ka 1000 2007 god. kupljena...2007 godine :) "

i jos nesto...najgluplji potez ti je da isprozivas taticu koga si vec cimao privatno....ako mislis da se stvari tako resavaju na dugme..veruj mi...nece da moze tako...

[cheers] [cheers]

Hattrick


favelados1

jeli neko vidi moj komentar ili ne?

favelados1

Dakle...komentar o Tatici nije zlonameran, nego posledica prethodnog komentara...a i znate svi koliko je motora nadjeno i zasto ovi drugi nisu nadjeni....bez uvrede bilo kog clana, imam lose iskustvo do bola....vi mozda jednom ili dva puta....a ja vec prelazim u seniore po tom pitanju...nisam bogat i sve zaradio drkajuci se verovatno kao i svi vi ali kada ti neko ukrade predmet dugogodisnjeg sna...onda stvarno sto ti preostaje je da se nadas da ce stoka isplivati...i da ces moci bar na kratko da budes sam sa istima....

clutch&brake

Vidi mnogo mi je zao sto su ti ukrali motor i ne bio ti u kozi. Na kolac bi ih sve stavio. I razumem da si jako ljut i rastrzan ali ovakvim stavom ti niko odavde nece pomoci. Upao si na forum i ocekujes pomoc od nas i pritom imas jako drzak stav. Jesi brat po 2 tocka i svi ce ti ovde pomoci iako si drzak ali spusti loptu
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

TEEfqd

favelados1 napisi cime si obezbedio motor kad su ti ga naboli, vrlo bitna informacija

favelados1

imao disk lock i alarm koji se nije upalio jer je ocigledno akumulator bio slab....jos sam ih video poslednjih 5-6 sekundi dok su odlazili...nisam stigao ni glas da pustim....

Icemilutin

Skoro svaki dan sam prolazio pored ovog motora i  [balavi] kad ga vidim. Jbg, jako mi je zao sto te je to snaslo  :violina:
I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

favelados1

koliko sam ga sanjao da ga imam...toliko cu sada ocigledno da ga sanjam da ga nadjem

favelados1

...a mozda i nekoliko puta vise vremena...

TEEfqd

Citat: favelados1 poslato 30 Jun, 2015, 00:25
imao disk lock i alarm koji se nije upalio jer je ocigledno akumulator bio slab....jos sam ih video poslednjih 5-6 sekundi dok su odlazili...nisam stigao ni glas da pustim....
Citat: favelados1 poslato 30 Jun, 2015, 00:30
koliko sam ga sanjao da ga imam...toliko cu sada ocigledno da ga sanjam da ga nadjem

dok ima ovakvih ljudi koji ne obezbedjuju svoje motore od kradje, mi sto bacamo motore u lance katance i laserske zrake ne mora da brinemo uopste.
nisi obezbedio motor kako treba, zao mi je sto se to desilo. motor ces tesko naci negde na otvorenom, kombi s druge strane je mnogo lakse naci, pogotovu taj model.
srecno

favelados1

Hvala svima na komentarima, mislim i na one koji su kritikovali, nisam zlonameran niti sam tako vaspitan, ako nadjem kojim slucajem makinu bicete obavesteni i pozvani na neki vid proslave uz rostilj i alkohol...iz sveg srca se svima zahvaljujem!

mazzi

Srdjane, evo ja po stoti put da napisem da znam kako se osecas. Meni su ispred zgrade odneli CB1000R. Dvaput sam isao na lazan otkup /U Bosnu kod Zence i u Rumu/, ima vezu i to jaku kod motornjaka u 29. i nista mi policija nije pomogla. Na kraju je motor nadjen zahvaljujuci ljudima koje poznajem /prijateljima/ Znam koliko si revoltiran, i tek ces biti sad kad krenu da ti se*u da nisi dobro obezbedio motor i da si sam kriv. Ali nemoj da gubis zivce, idi po moto skupovima ja to nisam radio a da jesam nasao bih ga mnogo ranije i celog a ne slupanog kako je na kraju dosao. A i od toga da se nekom svetis nemas nista. Meni su prvo panduri rekli ne daj boze da se tom momku nesto desi ti si prvi na spisku da najebes i zaglavis. Nadam se da ces naci motor i da ce se sve lepo zavrsiti za tebe.

mazzi

Kao sto ti rekoh evo mudraca da ti objasne kako se obezbedjuje motor ... Sva sreca pa ne znam ni troje ljudi kojima su odvezeni iz garaze ali uvek u Srbiji ima neko da ti stane na zulj ;)

sremac

ne opravdavam stav, kontam da decko dodje izvinjenje tatici, a pored toga razumem da je nesto puklo coveku, jer je osetio veliku dozu kurcobolje od strane organa da urade makar nesto po pitanju nalazenja motora, narocito sto je poznat kombi kojim je odnesen, svako druze srecno, i ne odustaj mamicu im. za pocetak kukaj i moli nekog za snimke u komsiluku, pa trazi nesto karakteristicno na kombiju, svakako redak je i verujem da je najjaca sansa da se ucinilac pronadje po njemu
budala na leru, mudonja u kontra smeru

TEEfqd

Citat: mazzi poslato 30 Jun, 2015, 00:45
Kao sto ti rekoh evo mudraca da ti objasne kako se obezbedjuje motor ... Sva sreca pa ne znam ni troje ljudi kojima su odvezeni iz garaze ali uvek u Srbiji ima neko da ti stane na zulj ;)
sto mudrac brate jel sam slagao nesto? mislis da mi je drago sto ima organizovanih lopova koji ordinisu sa kombijem po beogradu?
ili uradis posao kako treba ili rizikujes ovako nesto, pogotovu sa novijim motorima, jednostavno.
sve to na stranu, sumnjam da ima mnogo kombija ovog modela po beogradu i okolini, sumnjam da je ovo neka prica van grada.
nemoj da te zbunjuju bg table, to se menja. trazi kombi

favelados1

ok..znam da je moja greska, ali nisam u poslednje vreme mogao nigde da ga smestim u"zimovnik"...tako se potrefilo...stajao je ispred zgrade kao neka vrsta spomenika....i jos mi je kao uvek na oku, jer mogu da ga vidim sa terase..tako i videh ovaj kombi u koji su ga ubacili...niti sam drzak niti to zelim da budem...ovo je samo jedno stanje iz koga ne mozes da iskocis..bar neki period...

mazzi

To sto si napisao da nije dobro obezbedio motor pomogao si mu da uhvati lopove ili mozda ga naveo na neki trag? Nisi, samo si decku jos otezao situaciju ... Sad kad se desilo svi smo pametni. I ja sad imam dva ankera ispred zgrade ali sad je gotovo. Ako mozes da mu pomognes super ako ne nemoj jos da ga tovaris. Jesi isao u 29. kod motornjaka? Ja mogu da pozovem momka koji je vodio moj slucaj pa da odes da ti pomognu i pojure kombi?

Icemilutin

I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.