Glavni meni

Ukraden KTM 690 SM

Započeo zagadjenje, 23 Jun, 2015, 23:10

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

favelados1

ne zameram..samo mislim da postoje i druge teme, gde je sprdanje pozeljno...ovde svakako ne!

Kiro

A jesu svi koji su ti poslali poruku da pitaju jesi na¹ao motor osumnjièeni ili ima¹ neku naprednu metodu filtracije?

favelados1

svi su nevini dok se ne utvrdi suprotno...a sto tako razmisljas?

srbac

Jel motor na prodaju?

favelados1

bez obzira..ovi glupani uvek padnu..samo je pitanje vremena....a kada padnu...cak je i motor u drugom planu....u prvom je licna satisfakcija...ja ga kupio svojim parama...a kada mi ga otmu, to je kao da su mi zavukli ruku dzep bez mojeg odobrenja...to se surovo kaznjanijiva....a policija ko policija...sto je opustenija drzava to su i oni opusteniji...to vec znamo svi

Kiro

Citat: favelados1 poslato 06 Jul, 2015, 18:04
svi su nevini dok se ne utvrdi suprotno...a sto tako razmisljas?




Nadam se da se zajebava¹. Nakon ¹to sam proèitao celu temu, iskreno mi je ¾ao ¹to sam se uop¹te zainteresovao za status potrage. Veæ ti reèe neko, za nekoga ko je u nevolji do¹ao da mu se pomogne, prilièno si neprijatan  - kao da ti je neko s foruma ukrao motor. Razumem ja ogorèenost i sve to, ali ovde su ljudi koji poku¹avaju da pomognu. Verovatno èitaju i oni drugi, ali samo èitaju.

Sreæna ti potraga.

favelados1

@srbac
ne razuem pitanje..

favelados1

@Kiro
cime si ti sada razocaran?
kojom sam ja to recenicom doprineo da ti ispizdis?
ja se ni u jednom momentu nisam salio niti sam u situaciji?
S toga kada vec tako pises, malo pojAsni....

favelados1

ako ti nesto nije jasno..pitaj...

favelados1

i ne znam bas kakvu ti prijatnost ocekujes...niti sam prijatan niti ne prijatan...stvarno bas i nemam vremena da i o tome razmisljam...mislim da sam pre svega kulturan....a ako se neko pronadje u mojim opstim sitnim kritikama, sta covek da pomisli ????

srbac

Malo smaras, pa sam se nasalio !!!

favelados1

..i to sto si zazalio sto si se zainteresovao za temu....vidi druze, ja nikada ne bih zazalio sto sam pomogao nekome kome je ukraden motor ili slicno....taman i da nije bas omiljena faca u drustvu...
Ne pretvaraj ovaj forum i ovu temu u tweeter opciju...
..i naravno ostao si mi duzan na prethodno pitanje

favelados1

@ Kiro
Hmm vrlo zanimljivo razmisljanje...kojim sam ja to gestom indirektno optuzio clanove foruma ???
Ajde brale da te cujem...

favelados1

@Srbac
mozda bih bio raspolozen za neku sprdnju u drugoj situaciji...u ovoj sigurno ne..

Ostoja

Favelados, shvati da ti na ovom forumu niko nije neprijatelj i da je svima zao shto ti je nestao motor i svi bi zeleli da ti pomognu, veruj. Malo ti je ton svadjalachki, brate, shvatam da si ogorchen na lopove, i treba da budesh, voleo bih da ih nadjesh i lepo im sve objasnish, natenane... Samo nemoj forumashe ovde gledati kao protivnike i neprijatelje, koliko god da su opori i surovi, na tvojoj su strani. Ovde svako ima pravo da kaze svoje mishljenje, svidjalo se to ostalima ili ne. I "nema ljutish" na kraju, prepucavanje i svadjanje ide preko pp-a, u forumu bash i ne ide. Da ne bude da serem, mnogo puta sam "poklapao" chlanove foruma a i mene su, pa spustimo strasti i nastavimo normalno...  [thumb_up]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

ЯЭВОЛУТИОН

da li ti je to prvi motor koji su ti ukrali ? meni ukrali tri pa su jos zivi...cak jednog i vidjam redovno....pa ne bi on krao da ima....nego krade sto nema....e sad moze biti vise razloga za to.....nema dopa za popodnevni smk pa lapio motor i prodao ga u delove....nema para za lekove pa opet isto....boli ga urac da bilo sta radi pa lapa....i od toga zivi....sve su to legitimni razlozi zalapanje motora....samo si ti to primio k srcu.....
U pitanju je materijana stvar koja se da nadoknaditi....ne kazem da je lako kad te neko opaje za 5000 evra.....ali mene drzava opajala dva puta za po 30 puta vecu sumu...pa sta....kad malo bolje razmislis videces da si ti to omogucio...ili im bar ozbiljno olaksao....
Odvde nemas nepijatelja osim ako ih napravis...tako da smanji ton, smani bas i smanji visoke...ovde je hi-fi zona....dakle razgovtno i razumljivo a ne ko Njanja kad se napije......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

favelados1

sve stoji sto ste rekli..ali ne volim da me neko pegla bez objsnjenja...a nisu se ni potrudili da objasne zbog cega...jbg...ako ja delujem da sam kurcevit...kakvi su ostali?
naravno da znam da vecina hoce da mi pomogne...nije to problem..nego fazon obracanja...to sto gore pise "pocetnik" ne znaci da sam sisao vesla....vozim motor 30 god....vecina nema ukupno toliko godina starosti.....pa iako imam takav staz, ne podjebavam nikoga...

favelados1

@ЯЭВОЛУТИОН
rekao bih da ti kao pokusavas da ih opravdas?

favelados1


favelados1

a.. izvini..vidim da nisi u toku....