Glavni meni

Ukraden KTM 690 SM

Započeo zagadjenje, 23 Jun, 2015, 23:10

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

favelados1


Inkabar

Ima jedan onakav kombi kod mene u kraju ali svetlo sive  je boje. Ako ti zatreba slika reci.

P.S.to sto su imali BG table... kladim se u stotinu nemackih maraka da je tog/sledeceg dana njihov pravi vlasnik prijavio nestanak tablice.

Jbg, bas mi je zao.. blesava je to masina.

favelados1


favelados1

ko bude hteo da se sretne sa jednim od "diïzaca" motora neka ostavi kontakt u privatnoj poruci

makinjo

Sta bi ? Navatali ga?

favelados1

samo ispostuj uputstva...

Hohštapler

...jbte, kontam da ti lopovi prate i ovaj forum, èim je tako sve tajanstveno.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane

..znaèi, ispo¹tuj...  8) 

eclipse4

Znaci predivni dizaci motocikala,ispostuj pravilo!!!

Dukags

Znaèi da sam ja dizaè motocikla javio bih se na privatnu poruku, bar da proverim da li sam provaljen?  :D

mrle

Citat: Dukags poslato 06 Jul, 2015, 13:40
Znaèi da sam ja dizaè motocikla javio bih se na privatnu poruku, bar da proverim da li sam provaljen?  :D

[rofl] [clapp]

favelados1

Vidi ovako...cuo si za "Alisa u zemlji cuda"?
E pa to je stivo za ove koji su makli motor...jer ih ceka teski horror....i ona fora..kao budi hladne glave, oni su spremni na sve...mozes misliti na sta sam ja sada spreman....dok ne bude dat surov primer..nikada nece ni prestati da lapaju...tako da vi sto zagovaraju mirnu opciju je isto kao da kazes "..jeste ovo moj motor, pa ako bi ste bili ljubazni, da mi ga ne ukradete...hvala vam..bas ste drugari.."
Ma bre zgazicu ova govna kada ih navatam....

favelados1

A ko zgazi u govno...znate dalje...

TEEfqd

naravno da prate forum, na onom drugom forumu je bilo laznih otkupa za svaki dignut motor, otud im informacije (br telefona itd)

favelados1

dobro..ja jesam ostavio i ime i broj...nema to veze, sto kaze moj drugar...nasli bi te oni svejedno...

BOKYBOY

! No longer available  [djavo]...ili bar prst da im odsecem,da se prepoznaju ubuduce...

favelados1

eclipse4
Jeli ti je u prirodi da se sprdas sa ozbiljnim temama ili ti je izletelo?

favelados1

Ho¹tapler
pa naravno da prate....samo je pitanje da li razumeju ono sto vide??

favelados1

moram po anesteziju....keep in touch....

clutch&brake

Citat: favelados1 poslato 06 Jul, 2015, 15:24
eclipse4
Jeli ti je u prirodi da se sprdas sa ozbiljnim temama ili ti je izletelo?

takav je po celom telu
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!