Glavni meni

Ukraden KTM 690 SM

Započeo zagadjenje, 23 Jun, 2015, 23:10

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

zagadjenje

Za kolezu bajkera....


Sinoc, u ponedeljak, 22.06.-og u 23 i 55h ukraden je KTM 690 SM, reg.br. BG 08-279, na uglu Tadeusa Koscuska i Solunske, opstina Stari grad, Beograd. Za kradju je korisceno kombi vozilo bele boje marke Hundai Starex H1(A1) model do 2007.god. U prilogu su slike motora i kombija koji je koriscen pri kradji. Ako neko sazna nesto neka javi na tel Srdjan 064 4135 690





Ovo je model kombija. Na kombiju su bile BG table



Tjuning bud¾ing

Jefta


mkt

auuu smor
vidjao sam ga stalno tu u kraju

con3

Nek proba da nabavi slike sa kamere od kombija bice mnogo lakse ,moralo je nesto da ga snimi.

Darko

vidjen je ovaj kombi danas iza hotela Hajat...vozi ga neki batica sa kacketom ... danas isao na usce na kavu sa zenom , i snimim ga .... prvo styo sam pomislio kad sam video taj kombi je ova tema .. eto...

PS - saobracaj mi nije dozvolio da pogledam tablice ,ali nije ovo cest kombi , vredi se provozatri do hajata i okoline

Mik

#5
Sve to moze da ti kaze "@Tatica". (Ako hoce, a nece!)
On moze tacno da zna gde je to!
Ali nece da ti kaze!

favelados1

Na zalost Tatica se ne javlja, a sigurno je video temu...to govori sve o Tatici...i verovatno ga to ne potresa....dok mu ne dignu masinu pa i pored svega ne moze da je nadje...hvala druze...pozdrav

Hattrick

Polako brt, nemoj da se zajebavas, tatica je visoko pozicionirani bezbednjak. I jos pride aktivni clan foruma. Nemoj bez veze da ga naljutis, pa da nam zbog budalastine ugasi forum...

Hohštapler

Citat: favelados1 poslato 29 Jun, 2015, 21:38
Na zalost Tatica se ne javlja, a sigurno je video temu...to govori sve o Tatici...i verovatno ga to ne potresa....dok mu ne dignu masinu pa i pored svega ne moze da je nadje...hvala druze...pozdrav


A ko si ti? Prvi post na forumu i odma pljuje¹ na¹eg starog èlana. Nije u redu.
Minus od mene.

Saoseæam se sa tim ¹to su te gamad ojadili za motor, naravno, ako i¹ta doznam javljam.   [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

favelados1

...ok..mozda sam prenaglio, ali sam pod velikim stresom....ipak znam jednu stvar, koja je simptomaticna...ako se motor ne nadje u prvih 7-10 dana mozes da se pozdravis sa istim....neke stvari sa ovim mojim slucajem bas i nisu u vinklu, tako da su neminovne ovakve izjave...

Hohštapler

I to te razumem. Radi¹, skapa¹, kupi¹ motor, a gamad ga ukrade. Pobiti govna mamu da im jebem. Trenutka ne bih ¾alio.
Visili bi na Terazijama za primer da mene pitaju.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

Citat: Ho¹tapler poslato 29 Jun, 2015, 22:19
Citat: favelados1 poslato 29 Jun, 2015, 21:38
Na zalost Tatica se ne javlja, a sigurno je video temu...to govori sve o Tatici...i verovatno ga to ne potresa....dok mu ne dignu masinu pa i pored svega ne moze da je nadje...hvala druze...pozdrav
A ko si ti? Prvi post na forumu i odma pljuje¹ na¹eg starog èlana. Nije u redu.
Minus od mene.
Saoseæam se sa tim ¹to su te gamad ojadili za motor, naravno, ako i¹ta doznam javljam.   [cheers]

...slazem se sa kolegom...stvarno nije uredu...otkud znas da Tatica nece da se javi i da je video temu...znam kako ti je jer sam imao slicno iskustvo...saosecamo sa tobom i rado cemo pomoci ako ikako mozemo...a ti se drzi i ne gubi zivce... [cheers]
p.s. Predstavi se bar,da znamo sa kim imamo cast...

favelados1

Evo da se predstavim...nije problem....Srdjan Djeric, 44, 30god na motoru....a bas i ne vidim vasa imena i prezimena...toliko

Hattrick

Jesu, svi clanovi su se predstavili ovde:

http://www.motomanijaci.com/index.php/board,1.0.html

Saosecam sa bedakom zbog ukradenog motora, ako primetim bilo sta cudno na Karaburmi, a sto bi moglo da se poveze sa tvojim slucajem, javljam.

favelados1

Vidim da je najbitnije da se daju ocene....ali no problem...to mi je sada ponajmanja briga...

favelados1

Ok drugari...evo sada saljem direktno sve informacije Tatici...i ostaje mi samo da cekam...

favelados1

na zalost ove minuse ne mozete da povucete...pa vam oni idu na dushu.....nema veze ...idemo dalje...

mkt


favelados1


mali_zmaj

sta policija kaze,ima li kakvih novosti?
jin-jang