Glavni meni

put za split

Započeo goranvojska, 22 Jun, 2015, 23:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

goranvojska



bandit okrenuo ledja poljudu kaze fudbal ga ne zanima .

a neko pije sok i odmara.

moj bandit se gura medju domacinima.neki gledaju tablice i neznaju koja je drzava posto se od kise ne vidi.

90% motora su kruzeri a ostalo enduro putni.R voze napaljeni klinci i moj pokusaj da slikam nikako nije uspeo zbog gomile hroma koji sljasti.ima mnogo harlija u raznim prepravkama.

goranvojska


goranvojska



evo slika iz defilea.posto su protutnjeli kroz grad stajemo na njihovoj cuvenoj rivi.





motomanijaci po srbiji i svetu.





posle defilea ide rucak.pa naravno RIBA i to girice.slane jebem ti zivot.5 piva u cugu pijes.


goranvojska





evo me sa nasim forumasima.kawa i bandit kg.jbg sad nisam sam hahahaha.







daj bre slikas kad jedemo.pa zar bjb da bude bolji od nas eeeeeeeeeee

goranvojska





e to je ekipa koja nas je docekala.hvala.

goranvojska



posto je nedelja dosla odmaramo i setamo rivom i reklamiramo mm.prilaze nam pitaju odakle smo i kad cuju ide salva pitanja kako ste dosli sta se radi kod nas itd itd i svi se nude da pomognu.ni preki pogled iako smo ja i bilja sami.masa nemaca engleza i kineza ko pleve.
a sladoled mmmmmmmmmmmmm





a magnetici.....pun kofer.oce bilja svima da donese po neki.

mene donela kuci.jbg

goranvojska



uvece smo skoknuli do trogira.stari grad.uske ulice ma lepo je videti sve to.ispred svake kafane vas bukvalno vuku za ruku lepe hostese.iso bi ja al jbg.ma idite bre.vidite.





ponedeljak.predvidjeno vreme za polazak 8.00h.e jbg polazi se u 10.00. prvo stajanje ....capljina na dorucak.posto krecemo dalje i odlucujemo se da rucamo na zlatiboru onda vatra u klipove i eto nas na zlatiboru.






goranvojska



posto od zlatibora samo gas sipamo gorivo i evo nas u kg na izlazu.sipamo gorivo malo nikotina i za 20min kuca.

i ovo neka bude zakljucak i poruka od nas vama mladima za kraj ovog pisanja.
vozite ljudi i ne gledajte sta kaze tv.LAZU.
do sledeceg putopisa.pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Lazic

La¾e tv, nemoguæe...;D :-*

Mik

#29
Citat: goranvojska poslato 23 Jun, 2015, 22:54







A sta je to u ove dve porcije?
(Bas sam radoznao, montiran mi je novi prednji zubic, razvaljeno sve u ustima k'o da su me razbili huligani, gutam neku kasicu iz prodavnice zdrave hrane, eto tako 5 dana .... Sta je u tim casama?)

goranvojska

girice,salata,ajvar,paradajz i to je to.

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kiro

Koliko si vremena proveo u Splitu sam, odvojen od lokalnih bajkera? Na motoru ti nisu BG tablice? Ja sam kroz Split samo projurio, na obilaznici mi je neki tip na 100kmh svirao da mu se pomerim iako vozi Berlinga, na pumpi su mi rekli da ovakvu uslugu u BG ne bih mogao da dobijem... Nekako nisam stekao utisak da smo dobrodo¹li, za razliku od veæine drugih mesta. :) Lep je grad, voleo bih da ga vidim, ali ne¹to mi se i nije ulazilo...

mali_zmaj

e neka ste se lijepo proveli,rekoh vam da je dionica kroz kanjon vrbasa odlicna,samo kratka... hrvati,ko hrvati,split ko split,mozes proci odlicno,a moze te neko zajebavati kao Kiru... dvajs godina je proslo,a neki ljudi i dalje mrze.. bezveze..
jin-jang

K_A_W_A

Evo ja sad stigao u Novi Sad sa turneje :) Gorane super su fotke i vidim da ste se i vi lepo navozali. U Splitu imam puno dragih prijatelja, tako da se ja svake godine extra provedem :) Pozdrav Gorane za tebe i suprugu, lepo smo se druzili :) Klopa na stolu je bila vrhunska i dzabe.

goranvojska

Citat: Kiro poslato 24 Jun, 2015, 11:38
Koliko si vremena proveo u Splitu sam, odvojen od lokalnih bajkera? Na motoru ti nisu BG tablice? Ja sam kroz Split samo projurio, na obilaznici mi je neki tip na 100kmh svirao da mu se pomerim iako vozi Berlinga, na pumpi su mi rekli da ovakvu uslugu u BG ne bih mogao da dobijem... Nekako nisam stekao utisak da smo dobrodo¹li, za razliku od veæine drugih mesta. :) Lep je grad, voleo bih da ga vidim, ali ne¹to mi se i nije ulazilo...
ja sam dosao sam do splita,i nedelju ceo dan sam sa biljom bio dole na rivi.verujte da me pitaju odakle sam.kad kazem 3sek i 30cmm se odmaknu citavo ne veruju da sam tu i odmah krene prica.veruj da cela situacija zavisi od tvog stava.samo opusteno izkuliras i okrenes na zezanje i niko ama bas niko nas nije preko pogledao cak se nude uvek da pomognu.ako sam stao motorom staju i nude pomoc.proslo je mnogo mnogo vremena.isao sam preko livna ma ne vide me.pa preko medjugorja,pa capljina.ko je nekad za vreme stare juge bio zna sta je i o cemu pricam.vide i oni da od patriotizma extremnog se ne zivi na onom kamenu vec od nas sto odemo da ostavimo po neki evro.idite bre i vidite,i meni prosle godine frka al sad ne.ko da sam u bg.nevolju ako trazis nacices je u prvoj kafani u bg a ne tamo.e toliko.i ako ste raspolozeni iduce godine ajde da se okupimo odemo dole  i JA vam garantujem bezbednost.

goranvojska

bandit kg sa foruma ide vec vise godina,evo kawa i nek oni kazu neki utisak,ne samo ja da serem i palamudim.

Mik

Citat: goranvojska poslato 24 Jun, 2015, 23:56
bandit kg sa foruma ide vec vise godina,evo kawa i nek oni kazu neki utisak,ne samo ja da serem i palamudim.

Niko ti nije rekao da seres i palamudis. Samo izgleda ima losih iskustava, i to treba (UVEK!) pomenuti za one koji ne bi da rizikuju.
(Ja sam imao bas neprijatno iskustvo davne '83-ce (ili tako neke), i to sa pandurima za koje mislim da su cak Srbi.)

Hvala za putopis i slike!  [thumb_up]

goranvojska

Citat: Mik poslato 25 Jun, 2015, 00:20
Citat: goranvojska poslato 24 Jun, 2015, 23:56
bandit kg sa foruma ide vec vise godina,evo kawa i nek oni kazu neki utisak,ne samo ja da serem i palamudim.

Niko ti nije rekao da seres i palamudis. Samo izgleda ima losih iskustava, i to treba (UVEK!) pomenuti za one koji ne bi da rizikuju.
(Ja sam imao bas neprijatno iskustvo davne '83-ce (ili tako neke), i to sa pandurima za koje mislim da su cak Srbi.)

Hvala za putopis i slike!  [thumb_up]
ma ne bre.mislio sam da ne davim vise.

Dukags

Tesko je to generalizovati, uglavnom zavisi od situacije do situacije i ljudi meðu kojima se naðe¹. Mo¾e¹ sa njih sto da postane¹ ba¹ prijatelj ali je dovoljan jedan da ti sve presedne. ©to reèe jedan na¹ ¹to ¾ivi tamo, kad ti zapadnu tako neka mesta gde se cuga, bleji i filozofira, ako sam sebi jebe¹ kevu prolazi¹ inaèe mo¾e da ne bude prijatno ma koliko god smo nostalgiĉno vezani ili mislimo da je davno bilo pa pro¹lo.