Glavni meni

put za split

Započeo goranvojska, 22 Jun, 2015, 23:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

goranvojska

ne znam dal je ovo putopis ili jedna lepa voznja i odlazak na motoskup mk fjaka iz splita.pre je po meni ovo drugo jer nisam isao u obilazak nekih znamenitosti pa da vam sad ovde zvalavim iz kog su veka itd itd.jednostavno seo na motor i otisao.e ovako:
polazak u 08:00h od kuce i vec na 30km tj u plani defekt.
puca mi nosac glavnog kocionog cilindra zadnje kocnice.posle pokusaja da isti zavarimo ja budem prinudjen da se vratim kuci i to uradim i tek u 12:00 krecem od kuce.
slike nemogu da prebacim jer me neki virus jebe pa dok to ne uradim tj ocistim ovo moje sranje nece biti slika.
ali ukratko:bila je voznja samo takva.ja sam sa biljom posao iz splita u 10 a kuci bio u 19:00 a svratili smo na zlatibor.dok ne bude slika ako vas sta interesuje pitajte.

mareskin

Citat: goranvojska poslato 22 Jun, 2015, 23:03
ne znam dal je ovo putopis ili jedna lepa voznja i odlazak na motoskup mk fjaka iz splita.pre je po meni ovo drugo jer nisam isao u obilazak nekih znamenitosti pa da vam sad ovde zvalavim iz kog su veka itd itd.jednostavno seo na motor i otisao.e ovako:
polazak u 08:00h od kuce i vec na 30km tj u plani defekt.
puca mi nosac glavnog kocionog cilindra zadnje kocnice.posle pokusaja da isti zavarimo ja budem prinudjen da se vratim kuci i to uradim i tek u 12:00 krecem od kuce.
slike nemogu da prebacim jer me neki virus jebe pa dok to ne uradim tj ocistim ovo moje sranje nece biti slika.
ali ukratko:bila je voznja samo takva.ja sam sa biljom posao iz splita u 10 a kuci bio u 19:00 a svratili smo na zlatibor.dok ne bude slika ako vas sta interesuje pitajte.

[clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [thumb_up]

P.S. Odlièan putopis. Sa¾et, koncizan i kratak :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DaChaS

Slike su precenjene ovo je haiku putopis   [rofl]

clutch&brake

Jefta i Goran bi top putopis napravili... jefta kaci slike a goran pise  [rofl] [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mareskin

Citat: njanja poslato 23 Jun, 2015, 09:46
Jefta i Goran bi top putopis napravili... jefta kaci slike a goran pise  [rofl] [rofl] [rofl]

[rofl] [rofl] [rofl]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bori¹a

Citat: goranvojska poslato 22 Jun, 2015, 23:03nisam isao u obilazak nekih znamenitosti pa da vam sad ovde zvalavim iz kog su veka itd itd.

za ovo skidam kapu :D

goranvojska


goranvojska


goranvojska





evo zavareno i neobradjeno.samo da posluzi za put.i izdrzalo mamu mu jebem.sad kad je kuci ide na obradu.

goranvojska





prvo stajanje na pumpi i uzimanje goriva i nikotina.

goranvojska



do b luke nema slika jer nema nista interesantno.
e moram na posao.slike veceras.

mali_zmaj

jin-jang

goranvojska









stigli u b luku.mali VELIKI zmaj nam je obezbedio smestaj sacekao nas na ulazu u grad odveo na smestaj...ma velikoooooooo hvala.
e sad malo slika iz b luke.

goranvojska


goranvojska


goranvojska













e ovo su slike iz kanjona vrbasa.ni sekund niste da motor nije u nagibu.za r motore dusu dalo.iz tog kanjona smo skrenuli da bi otisli za glamoc i preko glamockog polja za livno.tezak put za voznju jer se svakog momenta pojavi sleper sa drvima.

goranvojska











dok neko vozi neko slika jbg.

goranvojska



e tu uzimamo nikotin i odmaramo se.



stizemo u split.posto namerno ne palim navigaciju jer je ni pre 30god nisam imao ulazim u split i pokusavam da nadjem stadion.stajem ispred edne banke i izlazi obezbedjenje i pita sta je problem treba li pomoc.objasnjava nam vrlo ljubazno da smo vrlo blizu sto se pokazalo tacno i za 10m smo na 100m od skupa.al jbg nikako da ga nadjemo.staje bmw sa nekim istetoviranim momcima i na engleskom pitaje da pomognu.ja na nemackom odgovaram da je sve ok.kad su dosli i videli tablice kazu....e bre pa to su robijevi iz jagodine.ajde za nama,i .....eto me na mestu skupa.

Lazic


goranvojska






evo smo u petak na skupu pored stadiona poljud na pomocnim terenima.