Glavni meni

Koji lanac lanèanici i gde

Započeo jevta, 20 Jun, 2015, 18:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jevta

Nije da mi treba al bi da se informi¹em.
Koji lanac i lanèanike je najrentabilnije uzeti i gde.
Pod najrentabilnije ne mislim da su d¾abe nego da za te pare najdu¾e traje uz redovno podmazivanje.
Za moj motor ide 530 lanac ako se ne varam i 15-45 lanèanici


Bori¹a


papaja


Bori¹a

ovaj kod mene je 82o godiste nov kupljen, sad trosi vise ulja nego nafte i nema kocnice ALI RADI [yahoo]

jevta

Ja sam siguran da moze i ovakav
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,19880.msg640443.html#msg640443
Ali bi ipak da procitam iskustva drugih sa lancima za motore pa da odaberem koji i onda vijam popuste i akcije

idanijel



stilgar

#8
u motolandu u beogradu imaju RK chain na meru, ima i lancanika JT. ima i u Kompp.Co al mi tamo bili skuplji.

i na motoru





p.s. 520 106 linkova je bio 8700 din bez lancanika.

idanijel

JT 530 X1 R  CENA od 60e 

jevta


idanijel


eclipse4

dao sam nekom sa foruma broj telefona od koga sam ja kupio decko je bio i vise nego povoljan a posle je valjda jos neko narucio sa sajta od istog coveka i bio je zadovoljan ponudom.

jevta

Citat: idanijel poslato 22 Jun, 2015, 14:26
to je samo lanac.

Ukapirao sam i to JT njega bas i ne hvale al uzet u razmatranje

ЯЭВОЛУТИОН

JT je ozbiljan proizvodjec....radio je godinama lancanike za DID a onda su oh ovi odjebali i poceli da saraduju sa SUNSTAROM zbog nize cene...a onda se JT naljuti i kupi najsavremenije masine za proizvodnju lanaca.....sto se tice kvaliteta nisu sigurno daleko od DID lanaca....kao sto nije daleko ni regina ni AFAM, ni RK ni EK.....tehnologija i materijali su dostupni svima....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

banevuk

 
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Jun, 2015, 22:08
JT je ozbiljan proizvodjec....radio je godinama lancanike za DID a onda su oh ovi odjebali i poceli da saraduju sa SUNSTAROM zbog nize cene...a onda se JT naljuti i kupi najsavremenije masine za proizvodnju lanaca.....sto se tice kvaliteta nisu sigurno daleko od DID lanaca....kao sto nije daleko ni regina ni AFAM, ni RK ni EK.....tehnologija i materijali su dostupni svima....
Odlièna informacija  [thumb_up] [thumb_up]

sasa ns 1

jt je za klasu iza ovih narojanih,osim lancanika

ЯЭВОЛУТИОН

nije to toliko iz regine i afama...cak i rk nije bas daleko....Ek i DID odskacu...ali je i cena takva....vecina lanaca propadne usled ne odrzavanja, stajanja i pretezanja....video sam mrtav zlatni did mrtav posle petnaest dana.....cinilo mu se da je labav pa je dotego...prva rupa i cao zdravo.....
Nije za trkanje ali radi posao pri normalnoj voznji...30000 kilometara na banditu 1200 i i dalje dobar....samo je vozac normalan...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

jevta

Meni malo malo neko komentari¹e na parkingu da mi je lanac za zatezanje.I nemo¹ ljude ubediti sve dok ne vide kako to izgleda kad sednemo ja i suvozaèica sa dodatkom tri puna kofera.
Izgleda treba vijati DID sa JT zupèanicima.Èekamo akcije i popuste

srbac

Bolje labav nego zategnut.  ja sam na Sv u stavio JT  X1R  525  i gura odlicno...  8)