Glavni meni

zlatni lanac

Započeo SSZGO, 17 Jun, 2015, 12:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

VR 46

Jel pase to na kavu?
Twist of wrist!

ЯЭВОЛУТИОН

pase uz Kravu i uz Mecku....eventualno beogradsko mafijasko vozilo ili gospodara prstenova type A....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

SSZGO

znam brate i ferari je sranje, ako nije najnoviji model...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: SSZGO poslato 17 Jun, 2015, 22:52
znam brate i ferari je sranje, ako nije najnoviji model...

Naprotiv........vozio bi samo neke stare modele...gto recimo....ako zelis da pokazes da imas stila kupujes ono sto nema u radnji....ja recimo imam parce lanca iz 14 veka...srebro.....tada su lancice nosile devojke....muskarci su nosili oruzje...lol
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

SSZGO

Pa ti zivi u 14tom veku I dalje ja sam u 21vom
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ЯЭВОЛУТИОН

ako ti tako kazes.....koliko ono dece imas.....i koliko zena....mozda imas kamile i koze.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zvonèica

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 17 Jun, 2015, 21:04
zlato oko vrate je za pedere i kvazi mafijase.....zlatan zub je za cigane.....no further comment

Zlatna narukvica za harmonika¹e...po moguæstvu i dug nokat na malom prstu desne ruke  ;)
Hold your head high and your middle finger higher

Tatica

Citat: Zvonèica poslato 18 Jun, 2015, 22:53
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 17 Jun, 2015, 21:04
zlato oko vrate je za pedere i kvazi mafijase.....zlatan zub je za cigane.....no further comment

Zlatna narukvica za harmonika¹e...po moguæstvu i dug nokat na malom prstu desne ruke  ;)

Чувени нокат за киретажу носне дупље!