Glavni meni

Da predstavim novu ragu-R1 :)

Započeo cone, 10 Jun, 2015, 09:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

makinjo

Ma bas bi uzivao kao i mi u Vojvodini :)

Bori¹a

nikako da dodjem do vojvodine, ali u sledecoj sezoni imam u planu... veruj mi da bih... :D

cone

Citat: isterivac poslato 29 Septembar, 2015, 20:20
US 20 posle Rockford-a prema tromedji Iowe, Ilinoisa i Wisconsina relativno je blizu a ima i gore i dole i levo i desno :D

Pa zovi na voznju nekad, sta se krijes :D

OKi

Jadni drugari nemaju gde da voze. Nigde krivinica i rupa kao u Srbijici  ;D

cone

Generalno, putevi u cikagu su ocaj, mozda vi mislite da je drugacije, ali je katastrofa :D

@borisa-sto se tice uzivanja, ne znam sa cime bih uporedio tu dosadu propracenu guzvama, ravnim putevima i milion pandura koji vrebaju iz automobila :D

Andreja

Da ¾ivim u USA, kupio bih ili neki enduro ili VMax za kurèenje i nenormalna ubrzanja :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

castor

Citat: Bori¹a poslato 29 Septembar, 2015, 22:52
nikako da dodjem do vojvodine, ali u sledecoj sezoni imam u planu... veruj mi da bih... :D

Jbte ti kad krene¹ za NS ima da pravi¹ pauze na svakih 30 km, jer od Èaèka do NS ima èitavih 230km. I onda æe¹ da prespava¹ u Bg da se ne premori¹… Ne sviraj.
It's the ride that matters, not the bike…

BOKYBOY

Citat: castor poslato 29 Septembar, 2015, 23:53
Citat: Bori¹a poslato 29 Septembar, 2015, 22:52
nikako da dodjem do vojvodine, ali u sledecoj sezoni imam u planu... veruj mi da bih... :D

Jbte ti kad krene¹ za NS ima da pravi¹ pauze na svakih 30 km, jer od Èaèka do NS ima èitavih 230km. I onda æe¹ da prespava¹ u Bg da se ne premori¹… Ne sviraj.
[rofl] [rofl] [rofl]

cone

Citat: Andreja poslato 29 Septembar, 2015, 23:16
Da ¾ivim u USA, kupio bih ili neki enduro ili VMax za kurèenje i nenormalna ubrzanja :D

Brate pandura koliko hoces, nema zajebancije, pogoto jer zivim od dozvole :D ja planiram tamo na prolece isto da uzmem i neki kros, da oremo malo kroz sljivike i livade :D

balcan girl

jedva èekam da ufotkas te sljivike u sred amerike :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

cone

Hahaha ima svega, videces :D

On topic-zvao u graves motorsports, 12$ selna i nitne, tako da ce biti full  [yahoo]

Hohštapler

Citat: cone poslato 30 Septembar, 2015, 00:59
Citat: Andreja poslato 29 Septembar, 2015, 23:16
Da ¾ivim u USA, kupio bih ili neki enduro ili VMax za kurèenje i nenormalna ubrzanja :D

Brate pandura koliko hoces, nema zajebancije, pogoto jer zivim od dozvole :D ja planiram tamo na prolece isto da uzmem i neki kros, da oremo malo kroz sljivike i livade :D

Jeste, samo vodi raèuna da ne uleti¹ u prajvet properti, pun jutub klipova besnih vlasnika ¹to im ðilko¹i na krosarama oru babovinu...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

perlx

Puna i lokalna groblja onih sto nisu utekli od drugog amandmana.

cone

Aaa to jeste zeznuto, mada svako imanje do kog gazda drzi, ima znakove da je privatno i da si na nisanu   ;D ali gore u WI ima mnogo sumskih puteva i mnogo lepi predela za ovu vrstu motora, tako da ili kros ili kvad, pa na uzivanje  [yahoo]

cone

#94
 [cheers] [cheers]

posto je kod vas svanulo, da pocnem temu sa dobro jutro  [cheers]

pre dva dana dodjem s puta, stigli svi poruceni delovi za jamahu, nisam docekao da svane da pocnem da je pakujem :)  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

deo koji sam sa najvise radovanja cekao je auspuh, i najzad sam docekao :)

ovim

je zamenjen deo ovoga sa slike


neverovatno je koliko su fabricki topovi i mrtvi katalizator tezi od ovih novih.. nisam nikada drzao titanium u rukama, i one grane su stvarno ultra lagane, topovi takodje..

stari su presli tek 800milja, ipak sam uzeo sam i nove dihtunge

set od 4 komada 35$

kao svaki posao ovog tipa, relativno laksi deo je rasklapanje, i zapazanje da ne bude viska delova  [pomazi_me]   :P  ;D ali kada je pocelo sklapanje, i uklapanje po dve cevi u jednu Y cev i tu posle ubaciti dalje ka pozadi, bilo je bukvalno cupanje kose sa glave, a u svemu tome treba i dihtunge namestiti, uz veliko ometanje hladnjaka, ipak sam uspeo    [veryangry] [veryangry] [veryangry]  [slomljenzid] bukvalno mi je doslo da uzmem sve delove i motor i da prebaci u jamahu udaljenu par milja, i nek rade sa ovim sta mogu :D


pored auspuha, zamenio sam i prednje migavce, zadnje svetlo sa integrisanim migavcima(uklonjen onaj odvratan nosac i migavci) i stavljen novi, manji nosac tablice.. prednji migavci i zadnje svetlo su tamne boje, tak oda su cucili uz jamahicu sem tako  :drka: :drka:

da ne pisem puno, ubacicu slike, pa sami procenite :)





sve u svemu, nije mali posao za neuhodanog pocetnika, ali najvaznije sve je ispalo savrseno, i nije bilo viska delova  [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Joker

Ova kolor sema mi je ubedljivo na prvom mestu... Izgleda brutalno.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

cone

Hvala buraz :) trudio sam se da sve uklopim, mislim da je to to :)

®or¾ GTI


stilgar

Citat: cone poslato 01 Oktobar, 2015, 19:15
Aaa to jeste zeznuto, mada svako imanje do kog gazda drzi, ima znakove da je privatno i da si na nisanu   ;D ali gore u WI ima mnogo sumskih puteva i mnogo lepi predela za ovu vrstu motora, tako da ili kros ili kvad, pa na uzivanje  [yahoo]
kad si vec tamo uzmi jedan suzuki DR650 2013 godiste, tamo se jos pravi i prodaje :)

Ostoja

Lepa lepa, super  je sve chuchnulo...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...