Glavni meni

Da predstavim novu ragu-R1 :)

Započeo cone, 10 Jun, 2015, 09:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

Neka je sa srecom ! Prelep motor !
TwinZ Auto & Moto

Hohštapler

Citat: Darko poslato 10 Jun, 2015, 09:33
Sutra ce joj smetati pivo , prekosutra ce joj smetati njegov drugar , za tri dana ce usisavati stan i prati sudove a za nedelju dana nece imati svoje ja !!!

Uzas


+1

Npr. moja devojka zna koliko ja to volim i ¹ta mi to znaèi u ¾ivotu. Boji se, nije joj sve jedno ali joj ne pada na pamet da mi brani ne¹to ¹to zna da me èini sreænim.
Nemo¾ govoriti nekom da ga voli¹ i braniti mu da on bude on, jb¹ takav brak kad mora¹ da se odrekne¹ onog ¹to voli¹.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jecko

Tako je :)

Onog momenta kad ti neko postavi ultimatum izmedju onoga sto ti volis, sto je deo tebe i tog nekog......to je to....
Ljubav je nesto drugo..... Ili ga volis takav kakav jeste ili ne.... To menjanje....te zenske zajebancije.... [facepalm]

Ne kazem, mozda sam i ja nekad zzzbzbzzz...ali to malo preovladaju zenski hormoni....ali samo nekad ;D [zvizdi]

Hohštapler

Citat: Jecko poslato 10 Jun, 2015, 17:08

Ne kazem, mozda sam i ja nekad zzzbzbzzz...ali to malo preovladaju zenski hormoni....ali samo nekad ;D [zvizdi]

Ima i moja dane kad vidim da to nije ona, al ni tad to nije vezano za motore...
Najèe¹æe kuka kako se goji i kako bi da ¾dere! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

èestitaaaaaam :D :D a zahvaljujuæi takvim zenama mi mozemo da vozimo dobre i lepe motoreee za dobre pareeee :D :D zivele takve zeneeeee :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


kosta92

A ove papuce na zadnjoj slici jel su Fila !? Nek je sa srecom druze, da te dugo i dobro sluzi, lep je ko lutka !  [thumb_up]  [cheers] [cheers]
Sam biras kako zivis ! :)

Hattrick

Ma dobro klasika, kad napravi papire, sutne lagano partibrejkera, i onda zurka  :)

MIGE

aj pa nek je sa srecom kolega  [thumb_up]

cone

Hvala svima na cestitkama, da i vi svi ispunite svoje najvece zelje vezane za motore  [cheers] [flashing] [yahoo] [srce]

Citat: Boban_m poslato 10 Jun, 2015, 15:18
Cestitam [thumb_up] Mozes slobodno nekad da se javis na forumu, da znamo da si ziv i zdrav :D
a tu sam, radim ko crnac jbg :D
Citat: Ho¹tapler poslato 10 Jun, 2015, 17:00
Citat: Darko poslato 10 Jun, 2015, 09:33
Sutra ce joj smetati pivo , prekosutra ce joj smetati njegov drugar , za tri dana ce usisavati stan i prati sudove a za nedelju dana nece imati svoje ja !!!

Uzas


+1

Npr. moja devojka zna koliko ja to volim i ¹ta mi to znaèi u ¾ivotu. Boji se, nije joj sve jedno ali joj ne pada na pamet da mi brani ne¹to ¹to zna da me èini sreænim.
Nemo¾ govoriti nekom da ga voli¹ i braniti mu da on bude on, jb¹ takav brak kad mora¹ da se odrekne¹ onog ¹to voli¹.
ma da ne vodimo polemiku o tome, covek ima dovoljno sredstava da uzme takav motor, voleo je da kupi nov, rekao sebi da je ispunio zelju da to ima, ali nije mu neophodno :) srecan je sto cu bar ja da uzivam i to je to :)
Citat: kosta92 poslato 10 Jun, 2015, 18:10
A ove papuce na zadnjoj slici jel su Fila !? Nek je sa srecom druze, da te dugo i dobro sluzi, lep je ko lutka !  [thumb_up]  [cheers] [cheers]
hahahah nisu fila, rider :D :D


Tatica

Продавац мотора је уписао хипотеку на тестисе.

Dukags

Ne valja taj motor ni¹ta!  :P [samoubistvo] [panic] [facepalm] [balavi] [balavi] :D  :'( [veryangry] [cheers]

cone


srbac

Citat: Darko poslato 10 Jun, 2015, 09:08
Meni nikad nece biti jasno to desavanje

"Drugar pazario novu pa mu zena ne da da vozi "

Cekaj , jel on nije znao da ce zena da mu brani ?
Jel dao toliko para za takav motor , i zena mu nije rekla pre kupovine da ce braniti ?

?!

Chuck Noris razume zene !!!

Bori¹a


cone


UFF


cone

Aaaaaa  [doh] [doh] ;D

napisao sam da je jos uvek u fazi razrade, sad mu drndam menjac, kvacilo, kocnice, da se sve lepo ustima, pa cemo kasnije videti dal moze do190-200 :D

Glava Dole

citavih 190? Ma kakvi, nema sanse :D

Inace prelepa je, cestitam na kupovini :D