Glavni meni

Da predstavim novu ragu-R1 :)

Započeo cone, 10 Jun, 2015, 09:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

VR 46

Jebeno je do jaja! Kolor sema je brutalna!  [balavi] [balavi] [balavi]
Twist of wrist!

Darko

brate , motor ti je do jajima 

Kanarinac

Motor ti je kao lutka, evo balim pred monitorom pola sata. sve je leglo ko dupe na nosu

Glava Dole

Meni bi bilo zao da ovo vozim, predobro  [balavi]

freepartyman

Citat: Kanarinac poslato 14 Oktobar, 2015, 01:51
Motor ti je kao lutka, evo balim pred monitorom pola sata. sve je leglo ko dupe na nosu
Znaci sad znamo koji ti je sledeci motor...:D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Glava Dole

Normalno, ovo je motor i cilj u zivotu a ne hayabusa sa retardiranim oblim repom kao nekim aahahha :P

cone

Citat: stilgar poslato 13 Oktobar, 2015, 11:36
Citat: cone poslato 01 Oktobar, 2015, 19:15
Aaa to jeste zeznuto, mada svako imanje do kog gazda drzi, ima znakove da je privatno i da si na nisanu   ;D ali gore u WI ima mnogo sumskih puteva i mnogo lepi predela za ovu vrstu motora, tako da ili kros ili kvad, pa na uzivanje  [yahoo]
kad si vec tamo uzmi jedan suzuki DR650 2013 godiste, tamo se jos pravi i prodaje :)

razmislicu o tome, mada ne verujem :D

da ne citiram sve redom, hvala svima na lepim recima, u neku ruku ne mogu da verujem da se ovo meni desava :) da sam uspeo da se ljudi, cijim motorima sam se ja divio, sada dive mom motoru, koji sam sam po svom ukusu skockao :)

drago mi je da vam se svidja :) imam jos stvari da radim na njemu, ali ono glavno (sto se tice izgleda) je zavrseno :)

ostaje mi da narucim fire blocker-e, jer pravi previse eksplozija sa novim auspuhom, a to ne valja za motor valjda.. onda preko zime da skinem kompjuter i posaljem ga za springifield, da ga otkljuca i napravi mapu goriva, samim tim ce motor manje da se greje... pancirna creva, plocice, verovatno nove gume(jer su ove ocaj), novi, veci fuzasteri, verovatno cu da okrenem brzine naopako, i to je to za prolece za stazu :)

i meni ce biti zao da ga vozim, ali sta cu :)


Hohštapler

Neeemoj tebra ko leb na¹ nasu¹ni te molim... nemoj na stazu.
Ovo teraj kico¹ki, po svim Amerikama gde stigne¹, za stazu uzmi ne¹to jeftino da ti nije ¾ao da ga arèi¹.
(lièno, po¹to ja nikad nisam terao sportski stazu, za tu svrhu bih uzeo neku zzr250, polovno, jeftino, i onda joj zavrtao jaja ceo dan! Naravno, ne neku stazu sa 2km pravcima nego neku lokalnu..)
Za¹to, jer pratim ovaj kanal i trkali su se u 250cc amaterskom ¹ampionatu... meni je to extra!
! No longer available
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Joker

Citat: cone poslato 14 Oktobar, 2015, 08:44
ostaje mi da narucim fire blocker-e, jer pravi previse eksplozija sa novim auspuhom, a to ne valja za motor valjda..

Meni je na svako zavrtanje gasa i pustanje izbacivao po plamen na oba topa pa nista mu nije falilo tri godine. Nista ja tu ne bih dirao... :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Hurricane

..neka bljuje, esi lud da ga gasi¹..

Bori¹a

sto bi prepravljao taj komp kad mozes da kupis power commander (valjda je ista svrha, ne znam)

makinjo

Brate ovo je greota da se vozi rekreativno na stazi :)

BOKYBOY

...ma teraj ti to brate i na stazu i ovako...za sta je koji qrac cuvas...ti si je kupio,kupices i drugi...uzivaj u njoj 100%...p.s.A sta ce da joj fali i na stazi,sjebace se,jel? [neampojma]

Glava Dole

Da se ja pitam ja bih samo stavio dobre slajdere i terao ovako na stazu, veca je sansa 5x da te u saobracaju pokupi pijana budala nego da je nesto preterano ostetis na stazi :)

Nego koja fora sa tim obrnutim menjacem, znam da se koriste za stazu al ja mislim da bi mi i oborio vreme s obzirom da sam navikao na obican, ne znam zasto bi to radio?

Bori¹a

aha
evo borko dolazi do izrazaja sto je naucio na forumu za 5 godina
slusaj sinnak

kad je motor oboren u levoj krivini, znaci pun nagib, mozes li da podvuces cizmu pod menjac?
ne mozes
e zato se okrene smer i onda je visa brzina nadole i izlazis iz krivine like a boss!

borko prosvetiteeeeeeeeelj [yahoo] [yahoo]

Glava Dole

Ti aj na pivo neki dan, sad zivim u cacku :D
A ako bas dotle doslo da ga saltas bas kad si oboren do zemlje onda da ga jebem :D

Bori¹a

radim kao crnac 11h tako da sam sa pivom vrlo slab al dogovoricemo se :D

Darko

Citat: Bori¹a poslato 14 Oktobar, 2015, 21:56
aha
evo borko dolazi do izrazaja sto je naucio na forumu za 5 godina
slusaj sinnak

kad je motor oboren u levoj krivini, znaci pun nagib, mozes li da podvuces cizmu pod menjac?
ne mozes
e zato se okrene smer i onda je visa brzina nadole i izlazis iz krivine like a boss!

borko prosvetiteeeeeeeeelj [yahoo] [yahoo]


Toooooo breeeee booooorrrkooooo....

Alal ti kurcic !

Bori¹a

druzenje na uscu pozitivno utice na mene!