Glavni meni

I pre nas su se vozili motori, vozice se i posle

Započeo Charuga, 05 Jun, 2015, 09:13

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

FANTOM

    Ja sam procitao temu od pocetka . Covek pise da kazemo veoma emotino za normalne ljude za vas sto glumite muskarcine i rokate na svakom cosku normalno mi je da gladate u fazonu alal mu vera . Elem pre poslednjeg motoclasicovog posta ostao je covek nedorecen pa sam mu cak i pisao sta bi i da li su se njih dvoje na kraju videli ? Da kazemo zaitrigirao me je a i malo sam osetljiv na te teme : ljubav iz mladosti . Rece mi kao kad bude imao vremena cini mi se napisace nastavak itd. Sad procitam nastavak i zgranem se  :o . Lepo je napisao covek "slina" . Vidis kao ljubav svog zivota ovo ono nedostaje ti godinama . I sta ti uradis izrokas je i zapalis bez pozdrava . Sto se mene tice treba da ga je sramota . Da mu je stvarno stalo razveo bi se ozenio nju ako je voli i ziveo do kraja zivota Heppy End. Ocigledno su prazne price ta devojka kakva god je bila iz price koliko znamo volela ga je ceo zivot. Sad ce ljudi reci kurva , pa kurva al ga cekala ceo zivot i patila . A on posten zena deca i opet malo da je prevrne pa da zapali bez pozdrava .... Rezime : Ko je ispao odaniji ljubavi ?!?  :violina: Nekim osobama nebitno bili musakrci ili zene znaci osobama ne treba davati drugu priliku ocigledno .

mkt


UFF

Citat: FANTOM poslato 29 Novembar, 2017, 22:29
Sad ce ljudi reci kurva , pa kurva al ga cekala ceo zivot i patila .

aha patila svaki dan na tudjem kurcu i isla kuci svako vece sa par stotina eura vise nego sto je dosla. strasna patnja

Citat: FANTOM poslato 29 Novembar, 2017, 22:29
Vidis kao ljubav svog zivota ovo ono nedostaje ti godinama . I sta ti uradis izrokas je i zapalis bez pozdrava . Sto se mene tice treba da ga je sramota . Da mu je stvarno stalo razveo bi se ozenio nju ako je voli i ziveo do kraja zivota Heppy End.


[rofl] [rofl] [rofl] koliko ti godina imas?
verujes u bajke?

hepi end?   [rofl] [rofl]

balcan girl

hahahahah :D :D uffe ti znas koliko ja tebe volim :D :D elem, ajd ja kao zensko (???) svako ima pravo na svoj izbor i stil zivota, i svaka odluka koju èovek donese moze da bude ispravna za njega a pogresna za ceo svet, svako ima pravo na svoj izbor, sto se prevare tièe ja cu da kazem da se solidarisem sa uffom :D kakve bre bajke?? :D :D :D sex i ljubav su dve potpuno razlièite stvari i sto pre neko shvati to, to æe biti bolje za njega :D :D :D jer da je ljubav i sex isto sto bi onda imali prostitutke jelte, ili partnere koji varaju partnere, mozes ti da se jebes i da ne volis osobu, a mozes i da volis osobu a da je ne jebes ( mada ne vidim tu nista interesantno al ajd ) tzv. platonska ljubav :D motoclasic ima dara za pisanje i solidarisem se za posebnu temu sa njegovim textovima :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

Takodje solidarisem, evo ako vas sve mrzi nek mi ovaj bezobrazni zelembac ( [rofl] :-* ) da admina na samo jedan dan pa da sredjujem to natenane :)

EDIT: u stvari jok... sad kad sam jos malo prosvrljao i razmislio shvatio sam da su ipak i komentari deo tih prica i da ne bi imali nikog smisla ako bi se nasli samo oni u zasebnoj temi :) Ipak je bolje da ostane ovako kako vec jeste :)

Lazic

Poku¹ao da objasnim da jedno bez drugog ne ide... Kad èovek napi¹e ne¹to da poumiremo, kako zabraniti komentare...?

Inaèe, za¹to ste svi u fazonu da je bilo seksa posle 35 godina...? Biv¹u devojku nisam video 2 godine, kad smo se videli ni na kraj pameti mi nije bio seks... Mo¾da mrvicu, al' realno nije...

UFF


Ostoja

@Laziæ
Pa ja moju biv¹u ¾enu sreæem redovno posle godina ¾estokih svaða a "ono" mi ni ne pada na pamet...
Da nisam ja jo¹ uvek zaljubljen u nju, a?
Ili sam omatoreo pa furam samo platonsku ljubav?
[andjeo]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

DraganPavlicevic

Posle èitanja onoga ¹to je i kako pisao motoklasik, ostajem veoma dirnut. I treba mi neko vreme da budem sam. Zato mislim da ovi silni komentari malo kvare taj lepi oseæaj . U redu je izreæi neko svoje mi¹ljenje o svemu, ali u nekoj drugoj, sliènoj temi. Motoklasikovo pisanje je suvi¹e lepo a da bi ga razvodnjavali na¹im komentarima.

Lazic

Citat: UFF poslato 30 Novembar, 2017, 11:15
pa kad si postao gay u medjuvremenu  [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl]


Citat: Ostoja poslato 30 Novembar, 2017, 11:16
@Laziæ
Pa ja moju biv¹u ¾enu sreæem redovno posle godina ¾estokih svaða a "ono" mi ni ne pada na pamet...
Da nisam ja jo¹ uvek zaljubljen u nju, a?
Ili sam omatoreo pa furam samo platonsku ljubav?
[andjeo]
Nije ba¹ isto... Kad sam je predposlednji put video, nije mi bila biv¹a...




Citat: DraganPavlicevic poslato 30 Novembar, 2017, 11:57
Posle èitanja onoga ¹to je i kako pisao motoklasik, ostajem veoma dirnut. I treba mi neko vreme da budem sam. Zato mislim da ovi silni komentari malo kvare taj lepi oseæaj . U redu je izreæi neko svoje mi¹ljenje o svemu, ali u nekoj drugoj, sliènoj temi. Motoklasikovo pisanje je suvi¹e lepo a da bi ga razvodnjavali na¹im komentarima.
To bi onda bio blog... :D

Peki

Citat: mkt poslato 29 Novembar, 2017, 23:24
jedva cekam sledecu epizodu
http://i.ytimg.com/vi/luN4KOHgEu4/maxresdefault.jpg


...u kojoj ona dolazi sa momkom od 20+ godina i ka¾e mu: Ovo je na¹ sin....... [watching]

Hurricane

Citat: Laziæ poslato 30 Novembar, 2017, 12:16
To bi onda bio blog... :D


...tako je!

ne sad æemo najbolje 15 strana o tome da li ili ne komentarisati, nemoguæe je, toliko je kvalitetno napisao èovek, jebeno nemoguæe..

neka ovo bude neka Beta verzija


kad brat Igor zavr¹i prièu, napravimo novu temu sa samo delovima prièe u kontinuitetu uz prilagoðen naslov tipa


"dobro Igore, majku mu, pa jel moralo ba¹ ovako emotivno"




ziv bio  [cheers]




Hattrick

#432
Najveca svetska dela, filmovi, pozerisne predstave, opere, knjige, se kritikuju, komentarisu, o njima se prica i raspravlja. Ne mislim da komentari kvare knjizevni dozivljaj, ili da razvodnjavaju bilo sta. Cak stavise upravo su oni su ti koji daju elan i dusu tekstu, jer prikazuju citav spektar ljudi i emocija, koji ga na razlicite nacine dozivljavaju, i generisu interes ka istom. Inace bi bio puki ljubavni dnevnik u formi lektire, bez prevelikog interesa za jedan forum.

edit: Lazicu gejlorde :D

Lazic


Hohštapler

Motoklasik, sreæna godi¹njica rodjenja i mali jubilej. Sve najlep¹e.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

stilgar

srecan rodjendan Igore   [vatromet]  [motor] [vatromet]
da nabavis jos jednu garazu i pokupujes sve one motore koji mislis da ti fale i da ce te radovati. I da napises po koju pricu o svakom :)

Lazza

Citat: Hurricane poslato 28 Novembar, 2017, 15:10
..ne kapira¹, i ne treba pretpostavljam, stil je bitan, sve ostalo ¹to bi vi volele da mi radimo ionako ne valja, jer vi uglavnom nikad ni ne nauèite ¹ta hoæete u stvari..

Kralju ! Treba odraditi majicu sa ovim natpisom...
I may be dumb, but I'm not stupid.

Lazic

Lepo meni otac rekao kad sam imao 14 godina, sine ko poku¹a da shvati ¾ene, najebao je... ;D Da l' sam ga poslu¹ao...?

UFF

zasto se uopste truditi i upustati u mission impossible?
tj zasto uopste uzalud razmisljati na tu temu? :)

Lazic

Zaljubi se budala pa hoæe da skapira ¹ta treba da radi da ne bi ostao bez seksa i eto sranja... :D