Glavni meni

I pre nas su se vozili motori, vozice se i posle

Započeo Charuga, 05 Jun, 2015, 09:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 08 Oktobar, 2017, 20:38
Lazicu vidjeo Zephyra sa koferom na motoskupu u Trebinju..,ma jok,ni na sta nije licio..  Djaba,vizir mu i stoji al kofer jok!!  


Stavio bi ja kofer... ;D

navajo

Ja sam odbijala da Debeloj stavim kofer iz estetskih razloga, sve dok jednom na plus 40 nisam vukljala sa sobom.tank torbu, kacigu jaknu i ostatak opreme po Bjeljini...odmah po povratku sam otisla pravo u Motoland!!!!






Bori¹a


mali_zmaj

Laziæu to se ka¾e "turio bih ja kufer".  ;)
jin-jang

navajo

Rade me je nagovarao da kupim neki koji je bio na akciji, vece zapremine i nosivosti, ali je bio ruzan za sve pare i nikako mi se nije slagao uz Debelu:)

Ovaj je savrseno legao zbog ove srebrnkaste boje...bas se lepo uklopio.


Lazic

Ali nema¹ vizir, a jedno bez drugo ne ide... :o ;D Vizir + kofer = 100% wobble na 120kmh... ;D

Glava Dole

Koje je sranje taj wobble, kad se setim kad sam ga prvi put osetio na TZR-ki... obozavao sam da pustim i prekrstim ruke niz jednu dugacku nizbrdicu i odmorim, jednom predje preko rupe i ceo motor krene nenormalno da landara levo desno vrlo brzo, usrao sam se ziv, ja stego brzo heblove on ne odustaje dok nisam skroz usporio... neverovatan osecaj, ko da sam se uhvatio za ono cudo za busenje betona [rofl]

UFF

Citat: navajo poslato 09 Oktobar, 2017, 17:22
Rade me je nagovarao


pa da li te je nagovorio konacno?

stalno nekog radeta pominjes, to ti decko?  [srce]

navajo

Idi kosi travu...porasla je pola milimetra ;)

UFF

porasla je mnogo vise a i vec sam pokosio, evo fotke, a sad ti daj fotku decka kog stalno pominjes :D


http://s1.postimg.org/4poe56gxun/22396700_10156312724740260_260999517_o.jpg

Major

Ja kofer na svaki motor stavio :)


@uff - [clapp] za travnjak

mrle


navajo

U ovoj temi treba da postoji neki ban za gluposti...posle onako divnih prica stvarno ne treba kvariti temu glupostima...za to imamo pregrst ostalih tema!

@uff, ja da hocu da diskutujem o svom postojecem ili nepstojecem ljubavnom zivotu otisla bih na ana.rs, a ne na motomanijake ;)

Bori¹a

ccc juce dosla i ovako se gica... uffe sankcionisi [rofl]

navajo

Borisa, mojne tako, vis' da sam avanzovala od voajera do ucenika...hahaha....sta je sledece...pozerka?

Bori¹a

jos ti imas da gulis sediste do Moto Manijaka [rofl]

Lazic


stilgar

Citat: Bori¹a poslato 10 Oktobar, 2017, 13:39
jos ti imas da gulis sediste do Moto Manijaka [rofl]
morace da kupi i tecnu kompresiju ko i ti pa ce brze da napreduje :)

navajo

Kakvo pitanje, takav je i odgovor...reciprocitet brale...hahaha




ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mali_zmaj poslato 08 Oktobar, 2017, 20:38
Lazicu vidjeo Zephyra sa koferom na motoskupu u Trebinju..,ma jok,ni na sta nije licio..  Djaba,vizir mu i stoji al kofer jok!!  



gde su koferi

http://pics.imcdb.org/0is389/kawa20114338fg.7956.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11