Glavni meni

Debrc 07.06.2015.

Započeo neskez, 04 Jun, 2015, 02:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

neskez

Posmatram vas vec duze vremena, raspravljate o ratu u ukrajni, makedoniji patagoniji... U stvari ovi poslednji jos nisu zaratili.  [bejzbolka] [zena] [prebicute] [samoubistvo]

Slikate pivo ispred ekrana sa pivom - kao da je to neka umetnost - stanete ispred tv-a, svakih 3,8minuta ide po jedna reklama za pivo.  [offtopic]

Niko da se seti po ovom lepom vremenu da organizuje    ROSTILJ?   [balavi]  PIVO?   [cheers]

Tako da:

NEDELJA 07.06.  Debrc  (pogodno za bg ekipu izlaze samo 8 km sa teritorije grada BGD-a) ostalima nije problem da se krecu po celoj Srbiji


tako da ako ste raspolozeni    [welcome]


Za one koji dolaze iz BG okupljanje u 11.30h na parkingu kod tempa na Adi. Polazak u 12h.

Ivan1979


BOKYBOY


Hohštapler

Koordinate ovo ono...  8)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

neskez

Citat: Ho¹tapler poslato 04 Jun, 2015, 07:55
Koordinate ovo ono...  8)

ovo i ono :

(44.627042, 19.897092)

;D

Hohštapler



PS.
kako namestite da slika budeæe veæa?

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

perlx


Tatica

ДЕБРЦине и пиво - одлична комбинација!

joka

Ko je rekao, debrecine?    [spageti]    [cheers]

jevta

Koje vreme ¹ta je to tamo?
Ja sam planirao da idem u ponedeljak u vrujce moglo bi mo¾da ovo u nedelju pa odma za vrujce,al to znaèi da treba sve obaveze zavr¹iti za nedelju

Jecko

A mogli ste ove nedelje kod mene u selo na rostilj (ako mi do kraja dana ne jave da moram da letim za vikend)...jer sledece vec verovatno necu biti tu.... a onda sledece ili kad vec kod neskeza :D :-[

rboban

Ride It Like You Stole It

neskez

@jecko
Ja sam cekao da ti javis da li si slobodna, a posto si juce napisala da nisi sigurna (kao i danas) onda sam resio da preuzmem inicijativu.

Tako da, ako ne letis u nedelju, hajde i ti u Debrc  [welcome]

Jecko

Ne vredi...danas do 4 moram da sacekam, da znam da ne idem sigurno sad za vikend...

Darko

Kod neskeza ili jecke - tu sam !!!

UFF

neske sta pravis?
moze neka talandara umesto rorstilja?  [cheers]

Bori¹a

ja sam za samo ako bude lep dan

neskez

Citat: UFF poslato 04 Jun, 2015, 19:34
neske sta pravis?
moze neka talandara umesto rorstilja?  [cheers]

Kao i uvek spremim vam na tri nacina sve sto zgazite usput 

Jecko

Posto se moji buduci pretpostavljeni jos ne javljaju tu sam i ovaj vikend... [yahoo]

Posto sam bez prevoznih sredstava i opreme.....videcu kako cu da se dovucem do neskeza....  ;D

Hohštapler

Citat: Bori¹a poslato 04 Jun, 2015, 19:49
ja sam za samo ako bude lep dan

Nemoj brate, ki¹a æe.
;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.