Glavni meni

ajde ako neko hoce za Split

Započeo goranvojska, 02 Jun, 2015, 19:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

goranvojska

moto klub "Fjaka" iz splita pravi parti a sto bi mi rekli moto skup od 19-og juna do 22-og.ja idem pa ako neko od vas ima zelju nek se javi.imamo sve obezbedjeno samo nas kosta gorivo.moj prijatelj bajker iz kluba mi ustupa kucu za dva nocenja.bicemo njihovi gosti.idemo ja i zena za sad.

K_A_W_A

#1
Ja idem prvo za I. Sarajevo na skup, pa u subotu se spustam dole za Split. Tako sam i prosle god. Sarajevo, Konjic, Mostar, Metkovic, Split. Put prelep. Jedva cekam. Rakela i ekipa su pravi domacini. Ja se prosle godine bas nauzivao u Splitu. Vidimo se Gorane :)

VR 46

I nemojte biti lenji nego putopise da pisete  [cheers] Srecno i bezbedno putovanje vam zelim  [cheers]
Twist of wrist!

K_A_W_A

Citat: VR 46 poslato 02 Jun, 2015, 20:22
I nemojte biti lenji nego putopise da pisete  [cheers] Srecno i bezbedno putovanje vam zelim  [cheers]
Ja sam vec jedan putopis napisao prosle godine sa te turneje http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,18576.0.html

Hvala na lepim zeljama :)  [cheers]

Darko

Ej ej , aj polako ... Daj da se prikljucim nekako ?

Hohštapler

#5
Makinjo i ja idemo do Sarajeva u petak, veæ sam se èuo sa KAWA-om, sre¹æemo se tamo. Oæe jo¹ neko u petak za SA?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Boban_m

Obavezno svratite na cevape ;D

Darko

Gorane , daj neki plan tvoj kako sta gde pa da vidim da krenem

Hohštapler

Citat: Boban_m poslato 02 Jun, 2015, 20:43
Obavezno svratite na cevape ;D

Pa kolko se seæam, kod tebe u kom¹iluku ovih dana bilo opsadno stanje?!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

goranvojska

ja bi krenuo 18-og pa prenocio u istocnom sarajevu i u petak palim dole.
ruta mi je :kg ravni gaj knic mrcajevci cacak pozega uzice visegrad rogatica sarajevo gde nocim pa posle mostar split.ide i bilja samnom pa moram da nocim.da nije nje ja bi posao u petak ranooko 3 i do splita ne gasim.ovako je bolje.laganica.bar moze da slika.

goranvojska


goranvojska

Citat: VR 46 poslato 02 Jun, 2015, 20:22
I nemojte biti lenji nego putopise da pisete  [cheers] Srecno i bezbedno putovanje vam zelim  [cheers]
nego sta .

goranvojska

Citat: Darko poslato 02 Jun, 2015, 20:49
Gorane , daj neki plan tvoj kako sta gde pa da vidim da krenem
evo ga gore.

goranvojska

Citat: Ho¹tapler poslato 02 Jun, 2015, 20:42
Makinjo i ja idemo do Sarajeva u petak, veæ sam se èuo sa KAWA-om, sre¹æemo se tamo. Oæe jo¹ neko u petak za SA?
ja hahahaha

freepartyman

Od Sarajeva cepajte put Mostar Metkovic,u metkovicu se odvajate za Split. NaJbolja varijanta.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Boban_m

Citat: Ho¹tapler poslato 02 Jun, 2015, 21:08
Citat: Boban_m poslato 02 Jun, 2015, 20:43
Obavezno svratite na cevape ;D

Pa kolko se seæam, kod tebe u kom¹iluku ovih dana bilo opsadno stanje?!
Nisam cuo, o cemu se radi?

Darko

Hahaha , ni aida nista nije cula sto je iz Sarajeva bas...

Kod vas tamo se ne prica i tome , izgleda...

Boban_m


Dragana friz

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/563807/Bajkeri-napadnuti-u-Bascarsiji-zbog-grba-Srbije

Bila sam u Sarajevu mnogo puta ali nisam nosila Srpska obelezja..mada to nije opravdanje za ovaj incident.

clutch&brake

Citat: Ho¹tapler poslato 02 Jun, 2015, 20:42
Makinjo i ja idemo do Sarajeva u petak, veæ sam se èuo sa KAWA-om, sre¹æemo se tamo. Oæe jo¹ neko u petak za SA?
mi smo sutra u sarajevu i petak jedan deo dana... posle odosmo na scepan polje...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!