Glavni meni

Moto GP - Mugello, Italy ... 29.-31.05.

Započeo Radanovic, 28 Maj, 2015, 05:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

YoYa


YoYa

Malo slika i atmosfera sa proslogodisnje trke


ovde mu Italijani dobacuju da uvuce stomak




Ona atmosfera i histerija se tesko opisuju, sve tri trke su bile savrsene..
Krivo mi je sto nismo ove godine tamo da vidim 99 na podijumu  :P



ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Radanovic


srbac


Hohštapler

ako se ne varam Dovi je i¹ao 361kmh na pravcu.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Radanovic

Vidio sam i ja  sliku gdje pi¹e da je Dovi i¹ao 361 km/h ... al' to na zvaniènoj GP stranici nije objavljeno.
Biæe da je GPS malo zakazao na Dovievom motoru ...

Hohštapler

slu¹ajte gospodine,
oæe d¾ipies da zaka¾e jednom al ne i sto puta! mo¾da su dobili pogre¹an broj ali su dobili ¹ta su tra¾ili! :-P;-)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

Sviram neku svadbu pa ne mogu da gledam... Dajte neki torent veceras da odgledam ...

Hvala unapred

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Darko poslato 31 Maj, 2015, 15:42
Sviram neku svadbu pa ne mogu da gledam... Dajte neki torent veceras da odgledam ...

Hvala unapred

Nema sta da gledas.....dosadno....Marquez opet pao....lorenzo opet pobedio, Rossi opet na postolju...i tako....doduse moto 3 bila vrh trka.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hurricane

..ne znam da li namerno, ali zaboravio si da navede¹ da je tvoj ljubimac Cal takoðe OPET pao, jebo te on..

verovao sam i ja u njega, ali vi¹e ne..

...neæe taj ni¹ta uraditi vi¹e, jednostavno je nekompletan, lud - da, mozga - ne


ЯЭВОЛУТИОН

Cal opet forsira motor preko granice....ne moze on sa satelitskim timom da gada toliko visoko....ipak ce se ispostaviti da je napravio gresku napustivsi dukati koji je ove godine konkurentan. Mogao je da se izveze kao peti ili sesti i da skupi koji poen...ali nije u njegovom stilu....znam ja da nemoze da bude u top tri , ali cu mu pruzati podrsku do kraja sezone.....Lorenzo pokazao da kad mu setuju motor kako treba on ne pravi greske.....i tako je odvezao celu trku....Marquez je opet silovao, i to sto mu je uspevalo prosle i predprosle sezone da zalomi motor preko razumne granice i da ga krivina ispostuje, tesko da ce moci da ponovi...ponovoicu da je i Stoner terao ukca preko granice...proslo jednu sezonu, a onda je pod pritiskom poceo da pada....redovno....Ianonne odveza vrhunski.....zbog njega je hobbit jr i pao....jednostavno je pokusavao da ga stigne i prestigne i kada ga je Ianonne oduvao na pravcu (citaj ducati) vec u nerednim krivinama je pao...kao sto je Stoner na laguni pao kad ga je rossi pocepao na corkscrew-u....previse zelje premalo pameti. Dotore polako vozio svoju trku i na kraju stigao do podijuma....kao sto nije stigao Ianonnea ne bi stigao ni MM-a.....Ali potonji pade....i bice pod sve vecim pritiskom ako misli , a misli da odbrani titulu.....Pedrosa...sta reci.....jedina honda u prvih....10....valjda....ostali poizletali.....honda je to.

go Caaaalllllll
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac

Citat: Darko poslato 31 Maj, 2015, 15:42
Sviram neku svadbu pa ne mogu da gledam... Dajte neki torent veceras da odgledam ...

Hvala unapred


Poslao sam ti torrent na mail. U¾ivajjj

stilgar

@Rev
ti si proreko MM-u da ce u prvoj sezoni da guli sljunak pored staze i da pada dok uci, on uze titulu kao ruki i odbrani je 2014, sad ce ove sezone kako izgleda da nadoknadi propusteno i da guli sljunak pored staze :) a sto se tice Rosija da MM nije pao i da Dovi nije odustao tesko da bi se deda popeo na postolje, doduse sve je to trkanje. Do pada MM-a kamera je samo fokusirala Ianonea i Markeza jer nista drugo se i nije dogadjalo na stazi. A bice da je MM opet vozio prljavu hondu jer za krug i po je sa 13 bio na 4 tom mestu a Rosi pao na 11-to i onda se mucio da obidje pola i smita pa Cal pogresio i olakso mu poso, al ga usralo :)  ove sto nije mogo da stigne su popadali il odustali i tako je svojom bravuroznom voznjom stigo treci :)

ЯЭВОЛУТИОН

cilj je iti brz i zavrsiti trku......jedno bez drugog je nista....a kako rekoh reca je sastavni deo trkanja....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

Citat: srbac poslato 31 Maj, 2015, 19:08
Citat: Darko poslato 31 Maj, 2015, 15:42
Sviram neku svadbu pa ne mogu da gledam... Dajte neki torent veceras da odgledam ...

Hvala unapred


Poslao sam ti torrent na mail. U¾ivajjj
Hvala brat...

Markez debilcic znaci opet pored staze ?!?

Eeeee...  Cccc

ЯЭВОЛУТИОН

marqi...gde zeka pije vode...tu...tu...tu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac


Gligoric

Ja sam ocekivao Markezov pad,pa nije ovo moto 2 gde prolaze takve pizdrarije !

Hohštapler

alo momci,
deèko je u 2 kruga sa 13. do¹o na 2. mesto...
O èemu vi prièate? :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.