Glavni meni

Ponovo ja i ponovo slicno pitanje... ZZR600

Započeo Super Saiyan, 22 Maj, 2015, 17:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Super Saiyan

Posle Vasih komentara za onu Hondicu, odlucio sam da ne uzimam... Sada mi je ovo zapalo za oko i zanima me ponovo vase misljenje ...

http://www.polovniautomobili.com/motori/6380715/kawasaki-zzr600


bigsheki

druze eno ti moj suzuki za 1300eur.registrovan pre par dana,zadnja guma nova,tj 2014 god,poslao iz svabije da se namontira a prednja nova jos ne montirana,donecu je krajem juna kad dodjem.kupio je pre neki dan,suzuki rf 600r 97 god.presao od servisiranja 500km.i ja volim zzr-a :)

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Super Saiyan

@Bigsheki lepa ta suza, ali ja nemam kes... Kombinujem zamenu... Ako tebi to odg, ok... Treba mi nesto da pregrmim sezonu ... Poludecu vise bez neke masine...

Super Saiyan

I da ,daj link za nju..

bigsheki

Citat: Ho¹tapler poslato 22 Maj, 2015, 18:52
Gde je RF? u oglasima?
mislim da nije vise,nije obnovljen oglas,u titelu je kod kuma,imas je ovde u oglsima na forumu.....samo moram videti jesam li dodao nove slike lepse


BOKYBOY

#7
Ajd ja da se javim ako mogu da pomognem kao stari zzr-ovac...ovako:ako je u zameni ok,ako nije,velika je cena sa obzirom da nije registrovan,probaj da mu spustis cenu bar 50-100e nize...farban jeste,kao sto vidis,pitanje je dal je lupan.Gledaj i pipaj stapove,osecaju se pod prstima prevoji ako su ispravljani i gledaj cure li semerinzi,skini sediste i pregledaj ram i varove,ako mozes da ga probas-super,problematicne su mu druga i peta brzina tj izbacuje iz istih na visim obrtajima.Pusti volan i vidi vuce li u neku stranu.Poslusaj mu agregat dal zvrci  lanac ili klapara radilica tj cuju li se ikakvi cudni zvukovi iz agregata.Upali ga neka se lepo ugreje i vidi kako drzi ler,varira li ili ne i kako prima gas na sitno,dimi li iz auspuha kad mu opalis gas.Gledaj plocice i diskove koliko su potroseni,lanac i lancanike takodje,lezajeve tockova i volana,saru i DOT na gumama...a da,vidi ko je vlasnik zbog prevoda i reg....zajebano,a? ;D ...ima jos,ne boj se...i nadam se da ti nije ovo prvi motor jer je ovo jako zajebana spravica...evo neka doda Dare jos nesto ako sam zaboravio,on je imao ovaj model.Pozdrav i srecno... [cheers]

p.s.Ono sto vidim na slici je da su stapovi prednje viljuske masni kao i deo rama i masine sa leve strane,desni disk mi je previse crn pa obrati paznju na to a i zadnji mi je previse cist sti znaci da koci samo zadnjom kocnicom,gume lose,lanac pri kraju,sav se izlomio...aj necu vise... [zvizdi]

jevta

Citat: bigsheki poslato 22 Maj, 2015, 18:45
druze eno ti moj suzuki za 1300eur.registrovan pre par dana,zadnja guma nova,tj 2014 god,poslao iz svabije da se namontira a prednja nova jos ne montirana,donecu je krajem juna kad dodjem.kupio je pre neki dan,suzuki rf 600r 97 god.presao od servisiranja 500km.i ja volim zzr-a :)
Pa ovo u oglasu 1000 ,a sad 1300

bigsheki

sad kad dare pocne da hvali kawu :) a kupio jamahu :)

Zeljkamp

Citat: jevta poslato 22 Maj, 2015, 19:40
Citat: bigsheki poslato 22 Maj, 2015, 18:45
druze eno ti moj suzuki za 1300eur.registrovan pre par dana,zadnja guma nova,tj 2014 god,poslao iz svabije da se namontira a prednja nova jos ne montirana,donecu je krajem juna kad dodjem.kupio je pre neki dan,suzuki rf 600r 97 god.presao od servisiranja 500km.i ja volim zzr-a :)
Pa ovo u oglasu 1000 ,a sad 1300
Registracija + gume + jos nesto i za cas se dodje do cifre od 300e.
TwinZ Auto & Moto

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

kupi bre suzuki, mani se zzra, to sve krivi ramovi. koj pa nije lupan a star dvaes i vi¹e godina. oæe¹ da ti ja prodam srada, najaèi motor na forumu ;D

bigsheki

kosta,video sam te na rodj manijaka,kad je odpao deo bloka sa srada :) car si,sampion...ne uvlacim se :) ali da znas posao znas



hostapler bre jbt,jesmo pregovarali letos :) dolazim krajem juna,pa ako ne ode,vidimo se u gradu na kafi i brm brm wrooooooooooom

Hohštapler

Citat: bigsheki poslato 22 Maj, 2015, 20:52

hostapler bre jbt,jesmo pregovarali letos :) dolazim krajem juna,pa ako ne ode,vidimo se u gradu na kafi i brm brm wrooooooooooom

TO se podrazumeva! :)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Mik

Citat: bigsheki poslato 22 Maj, 2015, 18:45
druze eno ti moj suzuki za ........................

Zasto ga ne prodas u hagenu?

bigsheki

u kakvim si ti kung fu filmovima?motor na srpske table da se prodaje u hagenu,ili to samo popunjavas fond slova?

Mik


Darko

cek , Mare da ti objasnim za ovo motorce ...

zzr - farban , to se jasno vidi ... pitanje je zasto , to moras da otkrijes prilikom probe ...

900e ? pise na oglasu da cena nije fiksna .. s obzirom da nije bas u sjajnom stanju , cena je malo jaca  , ali ja sam ubedjen da kada bi batici izvadio 700 na astal , da bi ga dao...registracija sa prenosom ti je oko 200e ... to moras ... ovo dalje , sve moze da saceka da malo po malo skupljas i sredjujes ..

model nije nesto atraktivan i aktuelan i tesko se prodaje , to da znas ...u svakom slucaju , poceo si da ispravno razisljas , od one Honde je bolji bar triput :)

znaci , idi probaj , ako , kao sto Boki rece , ne iskace iz druge , ne troskari ulje , ne dimi , ne vuce , hoce da spusti cenu dosta , jebem li ga .. razmisli...

ali , ja sve nesto osecam da ti to ne gledas za kes , pa bez veze da ti  pricamo kako on treba da spusti cenu  ;)   nego ti nama kazi ko kome tu sta daje pa da ti kazemo realno stanje ... ipak , 20 mozgova je bolje nego jedan napaljen  hahahahha

Super Saiyan

E sad, posto sam preko telefona, odg cu kratko, posle detaljnije...
Ovaj Suzuki izgleda previse mocnoo... Prelep je... Bas mi se svidja, ali kao sto rekoh zamena je u pitanju... Decku sam ponudio svog seata koji je u mehanicki odlicnom stanju, vredi oko 2000e, mozda bi mogao da uzmem i 100preko, istice mu reg za mesec dana... Pricali smo o cifri 1500e u doplati, i razmislice... Naravno vrv ce pokusati da spusti malo, ali u tom slucaju mislim da mi ne bi odgovaralo...