Glavni meni

kupujem bobinu za srad 600 1997

Započeo Kostić, 22 Maj, 2015, 08:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

jednu, solo, no double, no cable, nego single '¹tap'. ispravnu, ne feleriènu, takvu imam. kupujem ispravnu bobinu za srad 600 1997. po prièama i raspravama, iste su od 1997 pa do 2000. po servis manualu su opet iste od 1997 pa do 2000. kupujem bobinu za razumne pare, naravno :)

slike

http://s13.postimg.org/jadub6k6f/000000092628_1.jpg

http://s13.postimg.org/nxjwcy7jb/image.jpg

bajdvej, ako neko zna, gde je nestala ona jedna ¹to se vukla po KP-u kad mi nije trebala za dve crvene, neka prijavi slobodno. sad je nema, il sam ja glup da je naðem na KPu

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

pero rep 032


Ako se nisi snasao imam ja!065/6127000.
MX Team Bogicevic

Kostić

Citat: njanja poslato 22 Maj, 2015, 09:10
i prekini da kukas... ako nemas pare ja cu da ti kupim
http://www.motodelovi.net/katalog/suzuki/gsxr-600-srad-9700/bombina.html
:-* [flashing]

zvao sam ga imaaaaaaaaaaaaaaa [yahoo]

pero, jel èita¹ ti ne¹to drugo osim kupujem i prodajem tema na forumu ;D zapiso sam tvoj broj za ubuduæe  [cheers]

clutch&brake

Citat: kosta66 poslato 22 Maj, 2015, 10:33
Citat: njanja poslato 22 Maj, 2015, 09:10
i prekini da kukas... ako nemas pare ja cu da ti kupim
http://www.motodelovi.net/katalog/suzuki/gsxr-600-srad-9700/bombina.html
:-* [flashing]

zvao sam ga imaaaaaaaaaaaaaaa [yahoo]

pero, jel èita¹ ti ne¹to drugo osim kupujem i prodajem tema na forumu ;D zapiso sam tvoj broj za ubuduæe  [cheers]
jel imas novce ?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

¾arko1983

Znas da on nece nista za dzaba......

Kostić

pozajmio sam pa æu da vratim. a i da nisam, neæu d¾abe. :) osim onu belu TT majcu, ¹to mi Nisi dao. da je obuèem i kad cepam po selu da svi misle da sam ja neko TT driver :)

clutch&brake

napisi Vadidee poruku koja velicina i koja boja... ja cu da je platim
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: njanja poslato 22 Maj, 2015, 12:42
napisi Vadidee poruku koja velicina i koja boja... ja cu da je platim

XXL   crna :)   dva komada
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Maj, 2015, 12:46
Citat: njanja poslato 22 Maj, 2015, 12:42
napisi Vadidee poruku koja velicina i koja boja... ja cu da je platim

XXL   crna :)   dva komada
moze
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

neæu ja nikome ni¹ta da pi¹em, nago donesi tu belu a ne cru, crnu si mi nudio nisam teo, teo sam belu. belu mogu lepo da userem kad kopam po kr¹u pa da budem komplet ¹ik. skine¹ lepo tu belu sa ¾ice i donese¹. mo¾e¹ da donese¹ i dva tuborga ;D

UFF


clutch&brake

Citat: kosta66 poslato 22 Maj, 2015, 13:07
neæu ja nikome ni¹ta da pi¹em, nago donesi tu belu a ne cru, crnu si mi nudio nisam teo, teo sam belu. belu mogu lepo da userem kad kopam po kr¹u pa da budem komplet ¹ik. skine¹ lepo tu belu sa ¾ice i donese¹. mo¾e¹ da donese¹ i dva tuborga ;D

ne nego ces dobiti novu belu.. a tuborg ti da castis za bobinu
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

el mo¾e ne¹to ovde da proðe bez kurca? ma èastiæu ja nije greda, al kad to se ne zna. nego, pokupim ja pinkle sove teme, jo¹ æu da dobijem dildo u poklon... ;D

VR 46

Twist of wrist!

¾arko1983

Citat: kosta66 poslato 22 Maj, 2015, 11:45
pozajmio sam pa æu da vratim. a i da nisam, neæu d¾abe. :) osim onu belu TT majcu, ¹to mi Nisi dao. da je obuèem i kad cepam po selu da svi misle da sam ja neko TT driver :)
ja vozim TT-a dal ovo ima veze samnom.....mada bih i ja majicu.....

¹omik3

Jel si resio, bobinu? Ako probija samo je zamotaj u izolirku i probaj, tako ce raditi uglavnom i trajno je resenje :D
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

Kostić

jesam, re¹io sam, sti¾e sutra, nadam se. pare sam dao pa i ako ne stigne, nema veze. a ¹to se tièe izolir trake, kod ove ne poma¾e. ovoj æe da pomogne samo da je zamotam u deset evra i bacim na ulicu, sednem i gledam reakcije ;D

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11