Glavni meni

'Oæe neko do Rovinja?

Započeo Kiro, 18 Maj, 2015, 15:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kiro

Odavno sam isplanirao putovanje za Rovinj, po¹to se 30. i 31. odr¾ava Red Bull Airrace koji stvarno ¾elim da gledam. Elem, kako se datum puta pribli¾ava saputnici se iz statusa "sigurno idem" prebacuju u "nemoj raèunati, pa ako budem mogao..." :)

Ja sam re¹en da idem, makar i sam, ali bi bilo lep¹e u dru¹tvu. Ruta do tamo je sledeæa:



deli se u 3 dana, od toga prvi dan tj popodne 200km a druga dva dana po 500km vo¾nje. Sme¹taj za prvu noæ obezbedjen, za drugu se mo¾e snaæi, za treæu i èetvrtu (Rovinj) rezervisan po ceni od ~15e po èoveku za noæ, u jako lepoj vili sa parkingom u dvori¹tu.

Ako ima neko zainteresovan, da se dogovaramo... Ja moram do 22. da otka¾em sobu u Rovinju ako ne nadjem dru¹tvo jer ne mogu da plaæam sam trokrevetnu sobu.

Kiro


dusankobgd

Red bull, pff, da si zvao na Oktoberfest u Minhen sigurno bi islo bar 10ljudi... hahahha

juga


Darko

Citat: Kiro poslato 18 Maj, 2015, 15:47
saputnici se iz statusa "sigurno idem" prebacuju u "nemoj raèunati, pa ako budem mogao..." :)



Hhahahhahahahah

Klasika...

Kiro

Citat: dusankobgd poslato 19 Maj, 2015, 08:48
Red bull, pff, da si zvao na Oktoberfest u Minhen sigurno bi islo bar 10ljudi... hahahha

Kao da je bitno ¹ta je povod.. bitno samo da se arèi benzin i gume.

BOKYBOY

Citat: Kiro poslato 19 Maj, 2015, 08:36
Au, da li je moguce?  [neampojma]

...jbg.zelje su jedno a surova realnost i mogucnosti nesto sasvim drugo...mozda su i ti tvoji ukapirali da postoji prioritet,da ne kazem prece stvari...ili zive samo od male plate... ;)

clutch&brake

Citat: BOKYBOY poslato 19 Maj, 2015, 10:10
Citat: Kiro poslato 19 Maj, 2015, 08:36
Au, da li je moguce?  [neampojma]

...jbg.zelje su jedno a surova realnost i mogucnosti nesto sasvim drugo...mozda su i ti tvoji ukapirali da postoji prioritet,da ne kazem prece stvari...ili zive samo od male plate... ;)

svaka ti na mestu,ali isto tako nije prvi put da ovo vidim i citam... brate niko nema uvek love i tu nema ljutnje... samo je jako glupo da obecas i da ides a onda ispalis iz samo tebi poznatog razloga. jbga saberes se oduzmes i kazes mogu da ispratim ili ne...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

BOKYBOY

Citat: njanja poslato 19 Maj, 2015, 10:13
Citat: BOKYBOY poslato 19 Maj, 2015, 10:10
Citat: Kiro poslato 19 Maj, 2015, 08:36
Au, da li je moguce?  [neampojma]

...jbg.zelje su jedno a surova realnost i mogucnosti nesto sasvim drugo...mozda su i ti tvoji ukapirali da postoji prioritet,da ne kazem prece stvari...ili zive samo od male plate... ;)

svaka ti na mestu,ali isto tako nije prvi put da ovo vidim i citam... brate niko nema uvek love i tu nema ljutnje... samo je jako glupo da obecas i da ides a onda ispalis iz samo tebi poznatog razloga. jbga saberes se oduzmes i kazes mogu da ispratim ili ne...

...skroz si upravu...ali uvek iskrsne nesto prece jbg...nismo mi krivi nego ova banana drzava...

Jefta

Pa ja napravih onu temu za poziv na kratkotrajne voznje da tamo pisemo i pozivamo ljude :)

Kiro

A dobro, niko od tih ljudi nije ispalio jer mu tako do¹lo, drugar je dobio posao i nije tu, drugi je nesiguran zbog kinte... ne zameram ja nikom, znam kako izgleda i kad ne mo¾e¹ zbog posla i kad nema¹ pare. Samo mi je èudno da od toliko ljudi koje sam pitao nikako da se nadje neko voljan, a tura je tako lepa. Zato sam pitao da li je moguæe. Inaèe, vrlo dobro znam kako izgleda kad ne mo¾e¹, do ove godine ni ja nikad nisam mogao. :)

Jefto, namerno stavih ovde raèunam vi¹e æe ljudi da vidi. :)

Darko

Brate , a ovo je jun ili jul ?!?

Sad gledam , razmisljam da se prikljucim , ali jun nema 31 dan , a jula mozda necu moci ...

Kiro

Maj.

Hardkor ¹ort notis. :D

Darko

Auuuf

To def ne mogu ....

Dve svadbe radim tog vikenda...

Jbg

Jefta

Koji su tacno datumi? 29, 30, 31?
Gde se tacno spava?

goranvojska

evo ja bi isao na skup moto kluba fjaka iz splita koji se odrzava 19-20 i 21 jun.imamo tamo spavanje kod jednog iz kluba pa ako neko zeli nas nekoliko mozemo.ako ne ja odo sam.ne plasite se sve nasi ljudi hahaha a skup je na poljudu pa ako ima neko raspolozen tu sam.nece nista da se desi.mozemo samo da izginemo ko vlasi na ringispil.

goranvojska

zezam se bre.bio prosle godine i extra bilo.malo je dalje al jbg.

Kiro

Citat: Jefta poslato 19 Maj, 2015, 16:32
Koji su tacno datumi? 29, 30, 31?
Gde se tacno spava?

Ja planiram da krenem 27. popodne, posle posla. 200km do mojih u Ivanjicu, tamo spavamo. 28 rano ujutru paljba ka moru, noæenje Makarska verovatno, mada postoji neka opcija za spavanje u Neumu... 29og polazak od prenoæi¹ta ka Rovinju. U Rovinju 29. 30. i 31. U nedelju popodne (31. ) polazak verovatno ka Zagrebu, tamo neko spavanje i sutradan Zg->Bg.

bucko

Nemas potrebe da u povratku spavas u Zagrebu,opusteno u komadu do Beograda .

Kiro

U nedelju je trka, pitanje je kada bih krenuo iz Rovinja... ne vozi mi se po mraku. O povratku cu razmi¹ljati tek, ovo je neki okvirni plan. Nisam nikad bio u Zg, pa sam zato mislio da provedem veèe tamo. Osim ako nije nebezbedno da motor noæi negde na ulici, ¹to da ne.