Glavni meni

Navak Track Day

Započeo Gligoric, 17 Maj, 2015, 23:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kiro

Evo da te obradujem, neæe¹ morati da gazi¹ svoje i op¹te norme razumnog raspolaganja novcem. Koliko se ja razumem u Navak TD-ove, bjbovci su na svakom jer imaju neke povlastice tj dogovor sa Navakom. Ako se ne varam, i jedan deo Manijaka koristi te povlastice, na taj naèin ¹to su èlanovi i ovog i onog foruma. Onog verovatno samo zbog tih povlastica. Kako bi njih definisao, ba¹ me zanima?


Sere mi se vi¹e od medjuforumskih prepucavanja. Ne znam da li ih ima na onom forumu po¹to na njega vi¹e ne idem, ali nekima ovde su oni ba¹ trn u oku. Tamo sam svojevremeno upoznao neke od svojih najboljih prijatelja, ovde sam sada zato ¹to je opu¹teno i puno dobrih prijatelja mi je trenutno ovde. Ako mi se nekad smuèi ovaj kao ¹to je onaj, otiæi æu i sa ovog i zabataliti bilo kakvu prièu o njemu - kao ¹to je i normalno uraditi kad te neko/ne¹to nervira. Pripadnost forumu, za razliku od glupih stavova, nikako ne bi smela biti kriterijum pri oceni èoveka.

Sledeæi track day je 30.08, ne znam kada je sledeæi koji ispunjava tvoje uslove. Mo¾da, ako ti se uklapa u finansijsku konstrukciju, da organizuje¹ neki uz pozivnice za one kojima se prethodno utvrdi da nikad nisu bili èlanovi BJB-a, ili ako jesu da su se u bar 10 poruka na ovom forumu pokenjali po istom pa okajali grehe.

Gligoric

Citat: Mik poslato 20 Jul, 2015, 04:24
A kad je sledeci termin za motore ?

(Da znam za slucaj da pogazim neke svoje norme i opste norme razumnog novcanog izdavanja. I s tim da nema bjb-ovaca, nepristojniji su od komunisticke udb-e i sadasnje, komercijalne i profitabilne, policije.)


Sledeci Track Day za motore je 30.08.2015 cena za ceo dan 6 stintova po 20 minuta je 8800 dinara. Bez ucestvovanja,individualno.. Preko nekih foruma i klubova organizovano se moze doci za manje para !

UFF

za te pare hocu i gorivo da mi sipaju i da me voze ceo dan pozadi kao suvozaca/direktora  [rofl]
hladno pice u pauzama i rucak na kraju se podrazumevaju

Gligoric

Niko te ne bije po usima da dodjes/platis :)

Kiro

Evo sad mi drugar pustio link sa ONOG foruma, sad oni organizuju Open day na stazi. Drugaèiji uslovi, opu¹tenije dosta nego TD, ali mo¾e vi¹e da se vozi za manje para. Sad æe biti opasnih moralnih dilema... :D

Gligoric

Nema moralnih dilema,sve se gazi da se vozi na stazi :)


UFF

hvala
idi tamo stavi link i do nas da mogu oni da vide ko ce od nasih da im se pridruzi
moze?

Mik

Citat: Kiro poslato 20 Jul, 2015, 12:23
Sere mi se vi¹e od medjuforumskih prepucavanja. 

Hvala za datum.
Za ostalo se nesto nismo razumeli (ili ja bio neprecizan ili ti pogresno shvatio, svejedno), bilo je pisanja o tome ovde i niko nema nista protiv bjb forumasa, nego protiv bjb urednistva.

Gligoric

Citat: UFF poslato 20 Jul, 2015, 15:58
hvala
idi tamo stavi link i do nas da mogu oni da vide ko ce od nasih da im se pridruzi
moze?

Ja cu da im se pridruzim jer me boli kita za neka prepucavanja u kojima nisam ucstvovao,men se vozi i koristim svaku priliku da vozim motor.
Ljudi su se organizovali i idu, ko god mi "pomogne" da odem jeftinije na stazu podrzacu dokle god mi to odgovara.
Ja ljude ne delim po forumu na koji su prijavljeni jer i tamo i ovde ima i dobrih i losih ljudi.. Delim ljude na dobre i lose,ostalo me ne interesuje !
:)

UFF

ma slazem se ja sa tobom 100%

samo te MOLIM ako si vec okacio temu ovde da je okacis i tamo
jel to previse sto trazim?
jel nerealno?
nije fer?
hoces li uciniti to za mene ili ne? :D

Hohštapler

...Kiro...
Stvar je u tome ¹to tamo kad okaèi¹ link ka bilo kom drugom forumu ti izbri¹u post ili te i banuju pride, al ne uvek.

A zahvaljujuæi BANOVIMA na BJBu je i nastao ovaj forum. Mi smo BJBu zapravo zahvalni. Èasn'a reè.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

zagadjenje

Ho¹tapleru pokvari svu zabavu.....
Tjuning bud¾ing

Gligoric

Ako zelite napravite spisak u ovoj temi ko hoce da ide i ja cu taj spisak okaciti u njihovu temu na BJB forumu,pa da vidimo sta ce da se desi !

Ako moze da se sakupi sa ovog foruma 50-60 motora za open day ja cu organizovati za nas isto sto i BJB forum organizuje za njihove clanove !

UFF

ma jebes spisak hocemo isto merom
ni ovde nisi okacio spisak vec direktan link

Kiro

Citat: Mik poslato 20 Jul, 2015, 23:27
Hvala za datum.
Za ostalo se nesto nismo razumeli (ili ja bio neprecizan ili ti pogresno shvatio, svejedno), bilo je pisanja o tome ovde i niko nema nista protiv bjb forumasa, nego protiv bjb urednistva.

Onda si ti bio neprecizan jer kad kazes bjbovaca, misli¹ na sve ljude sa tog foruma a ne na uredni¹tvo, ¹to nema nikakvog smisla reæi jer kao ¹to objasni Gligoriæ:

Citat: Gligoric poslato 21 Jul, 2015, 01:21

... i tamo i ovde ima i dobrih i losih ljudi.. Delim ljude na dobre i lose,ostalo me ne interesuje !
:)



Citat: Ho¹tapler poslato 21 Jul, 2015, 07:47

A zahvaljujuæi BANOVIMA na BJBu je i nastao ovaj forum. Mi smo BJBu zapravo zahvalni. Èasn'a reè.

Vidi, veæina nas zna kako je ovaj forum za nekoliko dana do¹ao do ogromnog broja, kako su svima stigle na email pozivnice da se pridru¾i novom forumu... Oni pljuju vas/nas, vi pljujete njih, svako ima svoje argumente... Svi su ljuti na onu drugu stranu i imaju svoj razlog.  Ja sam prestao da idem kad je ta uredjivaèka politika poèela da me smara i mislim da je to jedini ispravan naèin. A od generalne pljuvaèine po "bloud¾obersima" mi se sere jer me nerviraju dokoni umovi koji nemaju pametnija posla nego da glume internet ratnike.



Gligoric

Temu sam otvorio kako bi ljudi probali nesto novo i iskusili nesto sto se mnogima a i meni svidelo, a ne da bi se prepucavao oko foruma.
Ako vam smeta sto sam bilo sta uradio,banujte me sa foruma boli me kurac, pa nastavite sami da se hejtujete po ostalim temama.

Potrudio sam se da dobrinesem kako-tako, ukoliko vam to smeta nije problem! Ja cu i dalje raditi sta ja hocu !


BOKYBOY

...ja cu rado da opeglam moju debelu po stazi... [yahoo]

Darko

Citat: Ho¹tapler poslato 21 Jul, 2015, 07:47
...Kiro...
Stvar je u tome ¹to tamo kad okaèi¹ link ka bilo kom drugom forumu ti izbri¹u post ili te i banuju pride,


pa sto li te to nervira ?!? ako je takvo pravilo foruma - molim lepo .. ne kacis linkove ka drugima i to je to ...   ;D   ko i ovde sto ima neka pravila "nepisana i pisana" i to se postuje i svi srecni i zadovoljni  [cheers]

Hohštapler

Kad sam ja pljuvao BJB èlanove foruma?
I tamo odem s vremena na vreme, pratim teme o CBu, i SVu, kinsku imperiju...
I preko BJB sam upoznao par ljudi, nikad ne poistoveæujem èlanove i uredni¹tvo.
Al i dalje, ono je forum, ovo je porodica. ;)
Najveæa razlika je u tome ¹to tamo ima mudrosera a ovde smo veæinom drkad¾ije! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.