Glavni meni

Navak Track Day

Započeo Gligoric, 17 Maj, 2015, 23:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mik

A jel' su zamenili onaj ljigavi asfalt na koji su se mnogi zalili, ili je i dalje zadrzana koncepcija "trening staze" gde se vezba padanje i prezivljavanje u vukojebini bez hitne pomoci?  [neampojma]

Radanovic

Onaj ko ima 00 nek doðe u Zalu¾ane
Mnogo brza staza, fine duge krivine, gotovo da nema pravca, 80% kruga si u nagibu, asfalt dr¾i milion puta bolje nego na Navaku

10 eura = cijeli dan

Mik

Citat: Radanovic poslato 02 Jun, 2015, 00:12
Onaj ko ima 00 nek doðe u Zalu¾ane
Mnogo brza staza, fine duge krivine, gotovo da nema pravca, 80% kruga si u nagibu, asfalt dr¾i milion puta bolje nego na Navaku

10 eura = cijeli dan

Otvori posebnu temu, ako je sve to tako onda svakako zasluzuje.

(Ovako, na mapi koju si dao, ispade da je najveci dozivljaj "regionalna deponija banjaluke" unutar staze !  [neampojma])

(E sad cekam tvoju temu na Zaluzane sa snimcima i to !  [thumb_up])


CBRR1

ALA GA LIK PEGLA...AUUUUUUUU

Gligoric

Sto se svi zalite na obilazenje, kao da je svako od nas Valentino Rossi i da ce za 20 min obici 10 ljudi..
Ja sam obilazio gde god sam hteo niko mi rec nije rekao,ali sam izbegavao da se podvlacim ljudima u krivini jer ni ja nisam profesionalac a ni vecina njih.

Mik: zamenjen je asfalt i vise nije klizav,meni za moj motor i nove gume nije bio klizav,ali je i Milos Milovanovic koji je bio pored mene potvrdio isto,tj da je staza bolja i da nije klizava.

Radanovic : Super su i Grobnik i Zaluzani ali ko od nas sa foruma zna da vozi Grobnik gde se sa pune seste brzine salta 2 ,cast izuzecima?
Navak je dobar za amatere kao sto sam ja i jos 95% ljudi sa ovog foruma.
Usluga je odlicna,zone za izletanje su pristojne i ekipa ambuante je prisutna ceo dan.

Ivicat

Osim ambulante, nema nikakve usluge. Pupu ne zatrebalo nikome.

lvl1

Citat: Gligoric poslato 02 Jun, 2015, 09:38
Sto se svi zalite na obilazenje, kao da je svako od nas Valentino Rossi i da ce za 20 min obici 10 ljudi..
Ja sam obilazio gde god sam hteo niko mi rec nije rekao,ali sam izbegavao da se podvlacim ljudima u krivini jer ni ja nisam profesionalac a ni vecina njih.

Mik: zamenjen je asfalt i vise nije klizav,meni za moj motor i nove gume nije bio klizav,ali je i Milos Milovanovic koji je bio pored mene potvrdio isto,tj da je staza bolja i da nije klizava.

Radanovic : Super su i Grobnik i Zaluzani ali ko od nas sa foruma zna da vozi Grobnik gde se sa pune seste brzine salta 2 ,cast izuzecima?
Navak je dobar za amatere kao sto sam ja i jos 95% ljudi sa ovog foruma.
Usluga je odlicna,zone za izletanje su pristojne i ekipa ambuante je prisutna ceo dan.

Za sve ovo sto si rekao se u potpunosti slazem. Da se razumemo mnogo se agresivnije i brze vozi po putevima( gde je asfalt jos uzasniji pa nikom nista) nego na navaku(tako da ne treba o tome raspravljati,ali ako nesto platis treba da dobijes nesto za uzvrat,a klizav asfalt nema smisla). Ja samo hocu da kazem da navak nije korektan sa cenom,i da to nije staza nalik pravim stazama da se razumemo. Sad sto mi nismo profesionalci to je nasa stvar ali ako hungaroring kosta 25min 20e(gde se aktuelno vozi F1),navak mora da kosta duplo manje minimum. Pa nemoj te da se zajebavamo.

Mik

Citat: Gligoric poslato 02 Jun, 2015, 09:38
Sto se svi zalite na obilazenje, kao da je svako od nas Valentino Rossi i da ce za 20 min obici 10 ljudi..
Ja sam obilazio gde god sam hteo niko mi rec nije rekao,ali sam izbegavao da se podvlacim ljudima u krivini jer ni ja nisam profesionalac a ni vecina njih.

[dobarpost]

Citat: Gligoric poslato 02 Jun, 2015, 09:38

Mik: zamenjen je asfalt i vise nije klizav,meni za moj motor i nove gume nije bio klizav,ali je i Milos Milovanovic koji je bio pored mene potvrdio isto,tj da je staza bolja i da nije klizava.


Za ovo hvala!  [hello]  (btw. koje gume imas za navak?)

Mik

Citat: lvl1 poslato 02 Jun, 2015, 14:20
Citat: Gligoric poslato 02 Jun, 2015, 09:38
Sto se svi zalite na obilazenje, kao da je svako od nas Valentino Rossi i da ce za 20 min obici 10 ljudi..
Ja sam obilazio gde god sam hteo niko mi rec nije rekao,ali sam izbegavao da se podvlacim ljudima u krivini jer ni ja nisam profesionalac a ni vecina njih.

Mik: zamenjen je asfalt i vise nije klizav,meni za moj motor i nove gume nije bio klizav,ali je i Milos Milovanovic koji je bio pored mene potvrdio isto,tj da je staza bolja i da nije klizava.

Radanovic : Super su i Grobnik i Zaluzani ali ko od nas sa foruma zna da vozi Grobnik gde se sa pune seste brzine salta 2 ,cast izuzecima?
Navak je dobar za amatere kao sto sam ja i jos 95% ljudi sa ovog foruma.
Usluga je odlicna,zone za izletanje su pristojne i ekipa ambuante je prisutna ceo dan.

Za sve ovo sto si rekao se u potpunosti slazem. Da se razumemo mnogo se agresivnije i brze vozi po putevima( gde je asfalt jos uzasniji pa nikom nista) nego na navaku(tako da ne treba o tome raspravljati,ali ako nesto platis treba da dobijes nesto za uzvrat,a klizav asfalt nema smisla). Ja samo hocu da kazem da navak nije korektan sa cenom,i da to nije staza nalik pravim stazama da se razumemo. Sad sto mi nismo profesionalci to je nasa stvar ali ako hungaroring kosta 25min 20e(gde se aktuelno vozi F1),navak mora da kosta duplo manje minimum. Pa nemoj te da se zajebavamo.

I ovo je   [dobarpost] !  Sve sto je protiv navaka je  [dobarpost] !  Prave od toga neku ekskluzivu. (A da imam pare za kombi, ne bi' ni pitao za navak - motor u kombi pa na hungaroring. )

BOKYBOY


Gligoric

Mik U toj reziji navak i dalje kosta 4000 din + gorivo, a hungaroring 200-300e. Tako da opet je za nas Navak podnosljiv.
Taj dan na Suzukiju su bile nove Bridgestone Battlax bt016 i odlicno su mi se pokazale :)
Za sledeci track day cu prbati Pirelli supercorsa,a mozda i full slick .

Gligoric

Citat: Ivicat poslato 02 Jun, 2015, 09:58
Osim ambulante, nema nikakve usluge. Pupu ne zatrebalo nikome.
Imas merenje vremena,dostupnu benzinsku stanicu,prostor u kome mozes da sedis tokom pauze,wc i suncobrane za motor..
Jebi ga,golih zena nema :)

Gligoric

Mik evo i slika nakon 25 krugova




Mik

Citat: Gligoric poslato 02 Jun, 2015, 23:42
Mik U toj reziji navak i dalje kosta 4000 din + gorivo, a hungaroring 200-300e. Tako da opet je za nas Navak podnosljiv.
Taj dan na Suzukiju su bile nove Bridgestone Battlax bt016 i odlicno su mi se pokazale :)
Za sledeci track day cu prbati Pirelli supercorsa,a mozda i full slick .

Ma navak me, pre svega, kosta nerava! (Kao i vecina usluga u Sprdiji, da platis, da popusis i da ne pitas koliko ce da traje.) (I jos se utrpase oni "bjb" urednici (panduri ili neka druga parazitna kategorija)  ..... hvala im sto me izbacise sa foruma!)  Svasta ima zasto ne volim navak u startu, imao ili nemao opravdan razlog to vec vuce na losu srecu. Strpecu se.

Ne radi se o parama! Imam ih ili nemam, i to mi je. (Samo ne volim da platim podvalu.)

(Otkud ti novi Battlax bt016 , jel to fabricka ugradnja? (Svi ga nesto kritikovali, ja do ivice obarao (zadnju) i sve kao po sini, i zamenio zbog starosti (po preporuci). ))

Za Pirelli sam cuo da je "javasluk", guma! Hteo sam da uzmem bas to, nisu imali nista "sveze" (DOT). Pa mi je drugar kazao da je bolje sto nisam jer Pirelli "stalno nesto radi". (Posle tog komentara me izaziva, bice sledeca, ako se nadju sveze  :)!)

lvl1

Ne pricamo da li te ispadne jeftinije Navak ili Hungaroring,nego jel ti realno da platis na navaku 4000din ili na hungaroringu. Eto gde bi pre vozio da mozes da se teleportujes? I moj drug hvali bt016,bas je sad skoro uzeo novu i obrijao kaze da mu odlicno drzi.
Pa i da odes do Budimpeste na dva nocenja,da se provozas na stazi,nije losa i skupa tura ko voli da putuje i da se zeza malo.

Gligoric

Mik Gume sam kupio od nekog lika iz novog sada preko neta,guma je bila 5-6 meseci stara kad sam je ja uzeo. Isti taj komplet imam i na BMW i odlicno su mi se pokazale na oba motora.
Pireli mi se cini malo klizav i mislim da joj treba vece temperatura od Bridgestona da bi drzala. Mada treba probati i novi Bridgestone Battlax RS10..

Ja sam na navak dosao sam,sam odvozio otisao kuci pun utisaka i bilo mi je ekstra.. Bolje nego sto sam ocekivao.

Ivicat

Citat: Gligoric poslato 02 Jun, 2015, 23:47
Citat: Ivicat poslato 02 Jun, 2015, 09:58
Osim ambulante, nema nikakve usluge. Pupu ne zatrebalo nikome.
Imas merenje vremena,dostupnu benzinsku stanicu,prostor u kome mozes da sedis tokom pauze,wc i suncobrane za motor..
Jebi ga,golih zena nema :)

'ebes suncobrane kad cice ne drze. :D Uz to, nema ih dovoljno.

Koliko znam, benzinska pumpa ne radi.

Bio i idemo ponovo. Realno, u odnosu na staze u okruzenju, jesu skupi. Da postoji bar jos neka 'staza' pa da im obori cenu. Mozda kada naprave onu u Loznici :D. Ovako, moze im se.

Nego, posle te voznje mi se ne seda na motor bar mesec dana kada pomislim da treba da vozim kroz grad. Sve vise razmisljam da ga i ne registujem. Za te pare imam dve voznje na stazi.

clutch&brake

Citat: Gligoric poslato 02 Jun, 2015, 23:52
Mik evo i slika nakon 25 krugova





malo ti spicasta ta zadnja guma.. vozi vise na pravcu  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [clapp] [clapp]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Gligoric

malo ti spicasta ta zadnja guma.. vozi vise na pravcu  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [clapp] [clapp]
[/quote]

Ucimo se,bice bolje :) ;D