Glavni meni

Navak Track Day

Započeo Gligoric, 17 Maj, 2015, 23:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: Darko poslato 21 Jul, 2015, 15:33
Citat: Ho¹tapler poslato 21 Jul, 2015, 07:47
...Kiro...
Stvar je u tome ¹to tamo kad okaèi¹ link ka bilo kom drugom forumu ti izbri¹u post ili te i banuju pride,


pa sto li te to nervira ?!? ako je takvo pravilo foruma - molim lepo .. ne kacis linkove ka drugima i to je to ...   ;D   ko i ovde sto ima neka pravila "nepisana i pisana" i to se postuje i svi srecni i zadovoljni  [cheers]

Evo, mene su banovali bez kr¹enja i jednog pisanog pravila foruma. Napisao sam da veæina moto organizacija ne radi ni¹ta da pomogne obiènom bajkeru, veæ gledaju uzeti pare i ne zamerati se vlasti. Pablo se na¹ao prozvanim (ne znam za¹to), pa kako ja njih smem da prozivam i tup ban.   :)   Pokazali ljudi pravo lice, a uop¹te nisam njih imao na umu, èasna reè.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Darko

to nije u redu ...

ali dobro , znajuci to kako tamo funkcionise ne ulazim ni u kakve rasprave koje se ticu tih skakljivih stvari .... opet , jebo forum ako ne mozes da kazes sta mislis ...

ne znam sta bih rekao

Ivicat


Major

Citat: Darko poslato 27 Jul, 2015, 15:55
opet , jebo forum ako ne mozes da kazes sta mislis ...
ne znam sta bih rekao

Zamisli da se ovde uvede ona cenzura na odredjene reci tj psovke.. Tipa da se automatski skrivaju pogrdne reci :)
Forum bi izlgeda ovako nesto:

p*** k*** m********
******
*****************
**********************
*****************************

Neko sa strane bi pomislio da smo programeri [rofl]

UFF

pa bilo je nesto tako :) ko je tu duze zna, ali smo morali da ukinemo

Major

I meni se cini da sam video tako nesto ranije ali nisam bio siguran jel to bese ovde :)

ЯЭВОЛУТИОН

pusi kurac
mamu ti jebem
drkaj ga bre mamlaze

edit

jok...ovde ne radi :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mad Max

Bio na Navak i odusevljen disciplinom, jer kod nas ne moze drigacije! Sve je cisto na svom mestu i tacno!
Staza ili poligon nije za trke, ali mogu krugovi da se vrte, upoznao Gligorica, koji je pomogao oko ogibljenja, mada definitivno tamo nova R1 ubija, pogotovo M sa kojom sam napravio extra vreme! Bmw mora na pravu stazu pa da odlucim prodaja ili ostaje!
Brzi od smrti, Jaci od bola

Gligoric

I od mene i dalje pozitivni utisci,opet upoznao fenomenalne ljude,druzili se,jurili se pomagali jedni drugima..
Navak i nije staza,ali je odlicna prilika da se proba nesto novo i svakako dovoljno dobro za onog ko to prvi put probava.
Mislim da je Navak pravi uvod  za neku ozbiljniju stazu sa mnogo vecim brzinama :)

Moje zvanicno vreme 1:32.640 sa migavcima,tablicom,farovima i ostalim glupostima :)












VR 46

Daj neki video? ;D Mogu samo da zamislim kako lepi ova guma  [panic]
Twist of wrist!

Gligoric

Kad okacim snimke na YT okacicu i ovde :) Imam 20GB snimaka :) hahhahhaha :)

Slaninar

Citat: Mad Max poslato 01 Septembar, 2015, 18:09
Bio na Navak i odusevljen disciplinom, jer kod nas ne moze drigacije! Sve je cisto na svom mestu i tacno!
Staza ili poligon nije za trke, ali mogu krugovi da se vrte, upoznao Gligorica, koji je pomogao oko ogibljenja, mada definitivno tamo nova R1 ubija, pogotovo M sa kojom sam napravio extra vreme! Bmw mora na pravu stazu pa da odlucim prodaja ili ostaje!

To je staza za karting, super moto, koliko se ja razumem. Kakav crni R1 za navak.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Neka dobro setapovana moto3 kategorije ma¹ina,  znaèi 250cc 4t, sa pristojnim ve¹anjem,  je za tu stazu idealna mera :)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gligoric

Citat: Slaninar poslato 02 Septembar, 2015, 08:07
Citat: Mad Max poslato 01 Septembar, 2015, 18:09
Bio na Navak i odusevljen disciplinom, jer kod nas ne moze drigacije! Sve je cisto na svom mestu i tacno!
Staza ili poligon nije za trke, ali mogu krugovi da se vrte, upoznao Gligorica, koji je pomogao oko ogibljenja, mada definitivno tamo nova R1 ubija, pogotovo M sa kojom sam napravio extra vreme! Bmw mora na pravu stazu pa da odlucim prodaja ili ostaje!

To je staza za karting, super moto, koliko se ja razumem. Kakav crni R1 za navak.  :)

Sve sami eksperti !

Slaninar

Citat: Gligoric poslato 02 Septembar, 2015, 14:38

Sve sami eksperti !

Izvinjavam se, doktore, ako sam pogre¹no procenio. Ima se gde razvuæi 3,4 na R1? Ili neka du¾a brza krivina?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

freepartyman

 Realno je staza sranje,ok je iz razloga sto je nasa najbolja staza i sto je blizu. Pod dva preskupa je za ono sto pruza, profi staze u okruzenju su jeftinije.   
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Andreja

Nisam bio na Navaku ali mislim da prièate napamet neke stvari...
Supermoto ili neki 250 4t bi se smorili k'o zmajevi, pogledajte snimak pa ako ostanete istog mi¹ljenja, ne znam ¹ta da vam ka¾em...
! No longer available
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Slaninar

Citat: Andreja poslato 02 Septembar, 2015, 17:00
Nisam bio na Navaku ali mislim da prièate napamet neke stvari...

Kontradiktorna reèenica, zar ne?  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

freepartyman

Citat: Andreja poslato 02 Septembar, 2015, 17:00
Nisam bio na Navaku ali mislim da prièate napamet neke stvari...
Supermoto ili neki 250 4t bi se smorili k'o zmajevi, pogledajte snimak pa ako ostanete istog mi¹ljenja, ne znam ¹ta da vam ka¾em...
! No longer available
I sta ovaj klip pokazuje ?
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Andreja

Citat: Slaninar poslato 02 Septembar, 2015, 17:13
Citat: Andreja poslato 02 Septembar, 2015, 17:00
Nisam bio na Navaku ali mislim da prièate napamet neke stvari...

Kontradiktorna reèenica, zar ne?  :)

Donekle, poprièao sam sa ljudima koji ðiraju Navak, bacio sam oko na par snimaka... A po tvojim tvrdnjama bih rekao da ni snimak nisi pogledao...

@Free, snimak pokazuje stazu a svako ko je pri zdravoj pameti bi se slo¾io da se staza potpuni proma¹aj za supermoto.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D