Glavni meni

U komadu sam

Započeo Balsa Wrx, 15 Maj, 2015, 17:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Uhh crni balsa, brz oporavak ti zelim, a to za 60...veruj mi da nema nista od toga cim se oporavis, kad je mene ortpoped strugao na zivo i pricao da mogu da ostanem bez noge ako se infekcija prosiri samo sam pricao ne vise na motor samo ako se oporavim i pogadjaj....cim se infekcija smirila na previjanja sam isao motorom sa otvorenom ranom na kolenu i laktu, nogu cak nisam mogao ni da savijem nego vozio sa ispruzenom do bolnice i ovako po malo, to ti je skola i pamet u glavu, na greskama se na zalost najbolje uci...a sto se devojaka tice... ukus jesi diplomirao, to potpisujem :D

makinjo

Balsa drz se sine . Pa ako bog da vidimo se tamo oko 20og juna neke vocke da donesemo :*

Balsa Wrx

Nemam snage da pojedinacno odg ali za pocetak ovako,uslovi u bolnici su savrseni tu i tamo koji pacov,mrava,buba jbg..E sad Marina mi je cura i par min poslje pada da nije ona bila tu ja bi puko nacisto,sjebano koljeno su mi izvlacili to je neopisiv bol,ne spavam jer sam jos u soku i ne vjerujem jos uvjek da sam imao ovakav udes,motor za divno cudo ima max 500e ulaganje jer su pukle vile,blatobran,volan. Ali ipak taj motor vise nije za mene,a doktori kazu da je skidanje gipsa za 20 dana a rehabilitacija zavisi od mene znaci po nekoj ludoj teoriji ja cu u jul da vozim makar crko...Otac je po prvi put u zivotu zaplakao kada me vidio i to mi najteze pada tolko tesko da vam to ne mogu opisat..Hvala na podrsci pravi ste MM  [srce]
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

balcan girl

mali pamet u glavu i dupe uza zid sledeci put, a riba ti je zakon ako te tom polomljenom vilom nije olupala o tu ludu glavu :-* ajd pa se oporavljaj polakooo ide vruæina svrbeæete gips :D :P :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

konjino jedna. nije ti samo æaæa zaplakao. ima da te izudaram kad siðem dole namore  [prebicute] nemoj da si ustao iz tog kreveta dok noga ne zaraste lepo, da ne boli pod stare dane, ko mene ;D sad si kr¹ten, pa mo¾e¹ da odraste¹, falabogu  [cheers] [flashing]

juga

Eeeee, crni sine, brz oporavak ti ¾elim, ¹to bi rekao na¹ narod: ''na psu rana, na psu i zarasla'', sve æe da prodje, samo odmori malo!!!

Hohštapler

...sve mi se èini da æe¹ dok ti izaðe¹ iz bolnice imati sve motore u oglasima ako ne i prodate veæ....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jecko

Maleni super si prosao.... Srecom ceo si....to sto si izlomio to ce da zaraste...terapije, setnjice, vezbice...sve ce da se vrati na svoje.....

E sad mozemo mi svi da citiramo jedni druge ko ti je rekao da usporis, da super vozis da bla bla..... Jebes sad sve to....

Svi mi pomalo izgubimo razum kad sednemo na motor....

Samo polako sad....sve ce biti to cool...

[srce] [srce] :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Dragana friz

Da si ti nama ziv  :-*
Ja sam majka i mogu zamisliti koji je sok za roditelje,bez obzira sto ti i otac vozi motore.
Sad zve znas,pamet u glavu,imas dosta vremena da razmislis o svemu.
Brzo se oporavi i pozdravi roditelje..uz tebe su svi manijaci i  puno pozitivne energije ti saljemo  [srce]

Zvonèica

 [prebicute] [prebicute] [prebicute]

Brz oporavak i da me doèeka¹ na leto sa zaraslim povredama  ;)
Hold your head high and your middle finger higher

misa-pei

Sta reci a ne ponoviti lepe i mudre reci manijaka kojimsu pisali pre mene...

Odlicno si prosao, pouku ces sam izvuci, presrecan sam sto mozes da pises i da nisi klonuo duhom.
Mislimo na tebe, nadamo se sto brzem oporavku.
Država je najveći neprijatelj naroda

ЯЭВОЛУТИОН

a kaciga...sta je sa kacigom
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Balsa Wrx

Za motor sam vec u potrazi za vilama,blatobranom,farom,volanom ako ima ko sta nek javi..Upekla vrucina sve me svrbi a ja u fete ali dobro je kako je moglo proc..Tata ide na brod u ponedeljak na 5 mjeseci tako da mi je divno ovih zadnjih mjesec dana u pm..Bojim se da ne sjebem skolu jer u ovakvom stanju ne mogu nidje..Da mi nije arai kacige sad bi ja bio 3m ispod zemlje svaki cenat joj  se pozlatio...Pamet u glavu  od sad pa nadalje cu pokusat sto mirnije da vozim jer linija izmedju zivota i smrti je jako tanka...Poz za sve MM pa da mi dodjete na ljeto da se vozimo ako ne po drummu onda po moru  [cheers]

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Joker

Sa 17 sam prvi put zavrsio u bolnici... Svasta prolazi kroz glavu.. Lepo je to sto u ovakvom trenutku mislis na ljude oko sebe, svaka cast..

Samo polako i drzi se, sve se da to srediti.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Andreja

Dobro je bato... Dr¾ se, neæu ni¹ta vi¹e da ti ka¾em, sve si sam nauèio :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Darko

Kako se desilo , ko je kriv , da li je bila milicija ?
Pricaj nam jbt

ЯЭВОЛУТИОН

sledeci put bolje cuvaj kacigu.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

ajd ljudi pustite Balsu,daj da skupimo nesto para i onij lijepoj djevojci sa slike kupimo farmerke,vidite da su ocjepane oko kolena,ce da navuce neku reumu.....

jebiga morao  ;)     drz se,motor ce da se opravi,al ti ne brzaj sa hodanjem i voznjom,kao sto kosta kaze,ako doktor kaze rehabilitacija,rehabilitaacija..banja ima da bude banja... i tako redom...da ne jauces prije vremena... oporavak mora da se odradi polako i temeljno... ne govorim ti iz svog iskustva vec drugih kolega koji su se olupali!!!
jin-jang

CBRR1

Citat: Darko poslato 16 Maj, 2015, 15:48
Kako se desilo , ko je kriv , da li je bila milicija ?
Pricaj nam jbt


evo je mm tracara,odmah bi on sve da zna.... Balsa drzi se i bas mi je drago sto nije gore...ipak te godine svi prodjemo,i evo brate skidam ti kapu...car car...?

bigsheki

balsa dolazim ti u posetu krajem juna,donecu ti vitamine C,i jos neko juzno voce i povrce da ojacas