Glavni meni

U komadu sam

Započeo Balsa Wrx, 15 Maj, 2015, 17:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: Darko poslato 15 Maj, 2015, 19:48
hahah .. pa sad , i ja i ti se slazemo u tome ... ali , bato , decko ima 17 god ... pa ne kenjaj , sta si ti , ja , bilo ko radili u 17 ?  dal je postojao lik koji ce da me nagovori da vozim 125 , pa 250 , pa lagano ... mislim

Nekad postoji, obièno ga zovu otac... osim ako sam sa 17 zaradi¹ za stan, hranu i motor. Onda skidam kapu.

Sretne rane, junaèe, nadam se da æe biti sve OK i da æe¹ jeftino platiti ¹kolu.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

rboban

Ride It Like You Stole It

idanijel


Balsa Wrx

Jedva pisem ali evo izdrzavam da odma u startu kazem da nije do motora jer vozim 10God i nemogu rec da sam ne iskusan jednostavno kako kazu stariji mladost ludost.Hvala puno na podrsci sjebo sam nogu ruku i stopalo druge noge ne mogu da mrdnnem iz kreveta nidje i jbg ovo mi je lekcija da brzina nista ne znaci kad se oporavim  preko 60 ja prelazit necu ali motor mi je u srcu i nema tih para koje bi me natjerale da prestanem da vozim.Desilo se sto se desilo  idemo dalje samo nek je glava na ramena.Meni je zao oca i majke ne mene..
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

srbac

Drzi se druze !!!!  Vidimo se krajem juna !!!

Dukags

I to ¹to ka¾e¹, sad moraju da uz tebe i oni da zarastaju tvoje rane, ne ide to tako brzo ali ¹kolu da si platio platio si, sad æuti trpi i zaceljuj rane,  a biæe posle i brzine i polako samo ti sebe opravi kako treba, ¾elimo ti da koliko mo¾e¹ ¹to pre prezdravi¹.

Javljaj kako si...

goranvojska

e video si koliko je tvrd asfalt.oporavi se ti i pamet u glavu.skolu si jeftino platio.sad trpi bolove seri u krevet i to ti je.sta da ti kazem.izdrzi.

Mik

Citat: Balsa Wrx poslato 15 Maj, 2015, 23:36
kad se oporavim  preko 60 ja prelazit necu ..

Aha ! Znam kako neces !  :)
U tvojim godinama i ja sam zavrsio u gipsu, i slicno razmisljao dok mi je gips bio do prepone. Cim su ga skratili do ispod kolena, za sat vremena je rezervoar bio na motoru (nije moglo brze, tesko je sve to oraditi na stakama), i, veruj mi, ni sediste mi nije trebalo! Ispravio polugicu za saltanje i to je bilo sve sto mi treba. I voziiiiiii   :) !

Brz oporavak !  [hello]

(No sto mi milo za onog Golfa, nisi mog'o bolje da izaberes! I ja bi isto tako, samo da nemam 50 godina.  (Malo sale  :)!))

Ostoja

Mali, jebo te bog nenormalna.... Uh, bitno je da si pretekao, sad cuti, kenjaj, stisni zube i trpi, bice bolje...   [stop] [doh]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

PECA BMW

Evo slika iz bolnice ... mali ostao citav ali mi za oko zapali uslovi u bolnici , obratite paznju ... Komentarisem tamo na FB valjda nece crnogorci da se ljute ali ovo su uslovi iz horor filmova ...
Jes da ni mi nekad nismo znali za bolje , ali onako stege da budu oko kreveta ....


Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hohštapler

.. mali, du¹a junaèka! Odu¹evio si me postom.
<3

ne daj se,  ako treba ¹to god, da ti olak¹a oporavak,  reci,  organizovaæemo se.
eto nas za koju nedelju kod tebe, 20.juna smo u HN, donosimo ti pomorand¾e i sexi humoresku ( da ojaèa¹ desnicu!) ;-)

niko od nas nije bubica,  svi preteramo,  samo nekad proðe nekad ne... nema ko ¹ta da ti kenja,  sve zna¹ i sam,  glup nisi.
fora je samo shvatiti da je linija izmeðu "¾iv i neogreban" i "bio nekad" jako tanka, milimetri,  a ovo izmeðu ta dva - puka sluèajnost.
Dr¾ se mali!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

svi kace neka sranja a niko da okaci POBEDNICKU fotku!  [clapp]

Balsa ko je Marina Spaiæ ? (komnentare nisam uslikao ko god da je devojka  [thumb_up] tu je za tebe)

http://i.imgur.com/rozPvcE.png

Boban_m

Brz oporavak Balsa. Dobro razmisli o pitanju koje si sigurno postavio mnogo puta lezeci u bolnici: "sto mi je ovo trebalo".

perlx

[clapp] [thumb_up] za fotku
Ne daj se!

UFF


Hattrick

Mali, mozda si u srednjoj skoli, ali ukus ti je diplomirao  :D  [thumb_up]

Boban_m

Citat: UFF poslato 16 Maj, 2015, 01:40
Bobane rekao bih da on razmislja o necem drugom :)
Samo ne valja mnogo o njoj razmisljati. Jer ako se udubi zakljucice da ce zbog ovakvih navika doticna dama sigurno imati problema sa reumom i nogama, i onda ne moze obavljati sve sto zena treba i stalno ce kmecati i zaliti se. Dakle necemo je za ozbiljnu vezu koja moze zavrsiti zenidbom. Ali moze posluziti za jednokratnu upotrebu. Ako je vec tako, cemu lupati glavu o njoj. Kao sto rekoh, ne valja mnogo razmisljati...  ;D

UFF

Ma kakva ozbilja veza on nije ni punoletan :D
Nego ti mu u proslom postu rece da dobro razmisli a sad kazes da ne valja mnogo razmisljati :)

Boban_m

O zenama bre, ti si rekao da o njima razmislja.

con3

Brz oporavak , a sta je bilo sa likom iz Golfa ?