Glavni meni

U komadu sam

Započeo Balsa Wrx, 15 Maj, 2015, 17:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

Citat: freepartyman poslato 15 Maj, 2015, 18:41
Citat: BOKYBOY poslato 15 Maj, 2015, 18:33
...au jbt...brz oporavak zelim...ne znam gde si pozurio sa 17 god...bolje da si ostao na 125ccm...
Nema to veze sa kubikazom,mladost ludost....

...125 ccm tesko moze 140+ km/h...u tome je razlika...srecom nije bio sa R6 jer bi bilo to i brze verovatno...i srecom ce biti na sastrinom vencanju... [cheers]

Hattrick

Citat: BOKYBOY poslato 15 Maj, 2015, 18:56
...125 ccm tesko moze 140+ km/h...u tome je razlika...

Ko nije vozio Cagivu Mito, uvek misli da je tako  :)

Darko

nsr 125 ... oko 150 kmh ....... ktm 125  , lagano i preko 160 kmh

https://www.youtube.com/watch?v=KQX_FX0sAcg

BOKYBOY

...nismo se razumeli...ne pricam o otvorenom putu i navijanju od pola sata do 140-150 vec o kratkim relacijama na kojima ne mogu toliko da razviju kao XT npr...

Darko

https://www.youtube.com/watch?v=Rz5x0COjAGQ

znam sta mislis ...ali ovo nikako nije pola-satno ubrzanje .... vrti se ko cigra jbt

freepartyman

Aprilia rs 250cc opasniji motor od r6ice, odgovorno tvrdim...
I became a beast to rid myself the pain of being a man

BOKYBOY

...gde ste vi otisli jbt...mislio sam da je bolje da je ostao na onoj NJEGOVOJ Yamahi WR125,fabrickoj i nebudzenoj...toliko od mene u ovoj temi...brz oporavak Balsa... [cheers]

Darko

hahah .. pa sad , i ja i ti se slazemo u tome ... ali , bato , decko ima 17 god ... pa ne kenjaj , sta si ti , ja , bilo ko radili u 17 ?  dal je postojao lik koji ce da me nagovori da vozim 125 , pa 250 , pa lagano ... mislim da sam isfurao mz-ca za 3 nedelje ..

nego , jbg , sta je tu je ... drz se Balsa , imas srecu sto si da kazem pod navodnicima , jeftino platio skolu ... iz ovoga izvuci lakciju i teraj dalje 

srbac

Po slici kontam da si izleteo iz krivine na suprotnu stranu?

Kalesin

Bem ti misha maloga, hvala bogu da si pretekao, ovo je strasno ubio si golfa ko zeca..nadam se naucio lekciju..kad se oporavis, polako..ne brze od zivota.
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Ivicat

Nadam se da povrede nisu strasne. Drzi se...

mali_zmaj

a niko ne zali golfa dvicu,naseg najmilijeg,najdrazeg nam...  pa sad gomile bosanaca,srba i ostalih naroda jaucu bolno.... 
sala mala,ne daj se i popusti malo rucicu na gasu.... bitno da si ziv ostalo je nebitno!!!
jin-jang

mareskin

Citat: mali_zmaj poslato 15 Maj, 2015, 21:04
a niko ne zali golfa dvicu,naseg najmilijeg,najdrazeg nam...  pa sad gomile bosanaca,srba i ostalih naroda jaucu bolno.... 
sala mala,ne daj se i popusti malo rucicu na gasu.... bitno da si ziv ostalo je nebitno!!!

Ako je jedan Golf sebi dozvolio da ga zaustavi motor, onda nije zaslu¾io da nosi ponosito ime Golfa :D

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


Bal¹a dr¾i se. Sreæom si mlad, pa æe to sve lepo da zaraste. A i devojke vole da poljube da proðe :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

grber


Hurricane

...... [yahoo] [yahoo] [yahoo]

nemam reèi koliko mi je drago i koliko sam sreæan ¹to si mogao lièno da nam saop¹ti¹ za ovo sranje..

po slici je za to jako malo ¹anse bilo ali eto... do jaja...

¾iveo!!!

dr¾ se, glavu gore, brz oporavak i povratak na dva toèka...

...iz ovoga neku nauku izvuci i pun gas samo..

jbga ostali, ne zamerite... ja u svemu uvek naðem da vidim i ne¹to dobro...


sve najbolje manijaèe i u zdravlje  [cheers] [cheers] [cheers]



bigsheki

dobro si prosao care,ziv bio ladju vuko i ladjarku qrzom tuko :) da sto pre se oporavis i sednes u sedlo ponovo i sa srecom :* ajde,rasplakacu se od emocija :)

mkt

brz oporavak
kako je doslo do sudara

PECA BMW

Crni Balsa sta uradi .... aj oporavljaj se i pisi sta je bilo .....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

OKi

Zelim ti brz oporavak sinko  [thumb_up] [thumb_up]