Glavni meni

U komadu sam

Započeo Balsa Wrx, 15 Maj, 2015, 17:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

castor

Eeeee, vojsko, vojsko… [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Citat: castor poslato 20 Maj, 2015, 00:30
Eeeee, vojsko, vojsko… [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]





Nego Nakiæenoviæu, ja sam impresioniran kako si opravio golfa... :o

http://s2.postimg.org/4pkonwtuw/IMAG0380.jpg


@Stilgar:
Mali¹a odlièno vozi, i verovatno vi¹e kilometara prelazi od veæine nas matorih(zamisli samo do ¹kole i nazad kroz Boku svaki dan), samo mu malo godina fali...

stilgar

@Lazic
verujem samo tamo svi voze ko da im Njegos stric, dje ce te pustit da prodjes prije njega :)

Lazic

Ne bih znao reæi, ja nisam merodavan, ali za moj pojam voze kao babe(kola)...;D Tek kad doðu u Beograd, izretardiraju se skroz, svaki dan hoæu nekog da olupam, prvo ¹to ne zna da vozi, a onda ¹to se kura¾i... ;D

Tatica

Претпостављам да си после судара завршио у зеленилу? Желим Ти брз и што безболнији опоравак. Поздрав и Твог за ћалета, могу да претпоставим како му је било када му је јављено. Искрено, драго ми је што се мој клинац (претерано) не занима за моторе. Ако би баш наваљивао, и ако бих се ја онда нешто питао, мислим да бих му дозвољавао вожњу само на затвореној стази.

Lazic

Kako æe¹ da mu dozvoljava¹ ili ne kad poraste...? :D

Tatica

Већ је порастао. А очева се слуша.

Lazic

Hahahaha, da kao savet ako je raspolo¾en za savete...;D  Pazi, pizdim kao nekad moj æale, ali to je samo moj problem... Sve dok ne dovede neku trudnjaèu u kuæu ili ne budem morao(pupu) da ga vadim iz 'apsa... :o ;D

Tatica

Трудна снајка - добродошла, а из апса (далеко било) га не бих вадио.

Kostić

dok sam ne oproba, neæe da se opameti. d¾aba mu znanje, kad juri 140 u raskrsnici il po saobraæaju. on zna, al da li zna onaj drugi? sad je saznao da taj drugi nije znao. pa nek opet plevi 140 u raskrsnici, u gustom saobraæaju, bla bla, bla i bla...

Balsa Wrx

A nisam zbombao auto sa 140 to sam previse rekao vozio jesam toliko ali kad sam izasao iz krvine u momenat udara nisam gledao kolko sam iso ali nije preko 80 90..Zato i jesam ziv,juce upalih xtx prede kao mace al sto se cujeeee  [balavi] tacno me nostalgija uvati kad mu dam malo gasa pa kao da je ratno stanje a samo cujes moju majku BALSAA PICKA TI MATERINA GASI TAJ MOTOR,YoYa se uvjerio u to :D  :-*
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Lazic


Kostić

nisi ti njega pogodio ni sa èetres. da si ga zvizno sosam banke... nebitno. slavimo i teramo dalje. ¹tos mene tièe, ja ti ne dr¾im predavanja, ja sam te proèito jo¹ onomad, kad si su¹io gaæe na grani. nego, sad zna¹ da najpre, treba da se èuva¹ onih koji su æoravi, ludi, nadrkani, bole ih kurac i etc. a majka æe da ti skaèe po glavi ceo ¾ivot, za to se ne sekiraj :)

stilgar

Citat: Balsa Wrx poslato 20 Maj, 2015, 13:43
A nisam zbombao auto sa 140 to sam previse rekao vozio jesam toliko ali kad sam izasao iz krvine u momenat udara nisam gledao kolko sam iso ali nije preko 80 90..Zato i jesam ziv,juce upalih xtx prede kao mace al sto se cujeeee  [balavi] tacno me nostalgija uvati kad mu dam malo gasa pa kao da je ratno stanje a samo cujes moju majku BALSAA PICKA TI MATERINA GASI TAJ MOTOR,YoYa se uvjerio u to :D  :-*
lepo smo ti rekli da se smiris :) ako nastavis da nerviras majku ima Taja da ga ponese sledeci put na brod i da ga bachi u sred okeana nikad vise ga nes videti :)

Hohštapler

...ima keva i drugu ruku i drugu nogu da ti polomi :-D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

mob pobrljavio, bri¹i dupli post.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Joker

...ima keva i drugu ruku i drugu nogu da ti polomi :-D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

stilgar

...ima keva i drugu ruku i drugu nogu da ti polomi :-D

Andreja

...ima keva i drugu ruku i drugu nogu da ti polomi :-D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Balsa Wrx

...ima keva i drugu ruku i drugu nogu da mi polomi :-D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.