Glavni meni

U komadu sam

Započeo Balsa Wrx, 15 Maj, 2015, 17:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

castor

©ta mo¾e da bude u Crnu Goru ¹to 100, 200, 300 eura ne mo¾e da rije¹i?

Nisu oni "napredni" kao mi, pa da imaju ZLOBS i jo¹ svako neko sranje…

Ni¹ta neæe da bude...
It's the ride that matters, not the bike…

Balsa Wrx

Castor ti je odgovorio na pitanje :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Lazic

Ni¹ta ti nisi nauèio... :P :-*

penzos

Ma super si pro¹ao!  [clapp]  [clapp]  [clapp] Brz oporavak i svaka èast na pozitivi! Ovo sada mrzim sebe ¹to pi¹em, ali èuvaj se trombova, meni su oni umalo do¹li glave nakon lomljenja.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

ilijar10

Dobro je sto si citav ostao covece. Nemam sta da ti kazem, kad si vec sve shvatio iz sopstvenog iskustva. Brzo se oporavi!

Balsa Wrx


  Malo se to ispolira i ko nov :D


- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

ninja66

Citat: Balsa Wrx poslato 19 Maj, 2015, 14:12

  Malo se to ispolira i ko nov :D



Jesi usao na vrata a izasao kroz gepek ? :)
Brzo se oporavi.
P.S.; Oca ti razumem skroz. Zavrsio sam medicinsku, studirao medicinu,u ratovima bio bolnicar, ali kad se moj sin iznakazi na motoru ili biciklu - blokiram skroz.

Hohštapler

..a golfa si pazario na licu mesta... ;)

jbte, kad ovako èovek pogleda ovu hrpu gvo¾ða, jeza ¹ta proðe kroz glavu.. u svakom sluèaju, ima¹ dva roðendana sad.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

jbt , pa ti si prekinuo vilu

Hattrick

Citat: Balsa Wrx poslato 19 Maj, 2015, 14:12
  Malo se to ispolira i ko nov :D

Skolu si platio, a nisi klonuo duhom, to je ono sto je najbitnije.  [thumb_up]
Od sada pamet u glavu.  ;)

ЯЭВОЛУТИОН

sad si Balsa proverio....definitivno te onaj odozgo ne vodi u tefteru za skoro.....za sad si bezbedan...

imala jedna macka devet zivota....udari je auto i sjebe joj onaj deveti.....prvih osam nije ni prozivela.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

brz oporavak, al da se smiris malo, ovo ti je drugi put da imas incident sa autom od kad si na forumu. Jesi probo od kad si kupuo xt660 da vidis koliko ti treba da stanes sa 140 pri naglom kocenju? Samo si seo sa 125 na 660 i malo na ktm-a i vozi. Jes da imas 17 mladost ludost al da si moj sin sledeci motor bi ti bio poni expres ili jos bolje solex, pa kad budem siguran da si naucio da razmisljas dok vozis onda bi pricali o nekom drugom motoru. Za sve ostale prestanite da ga bodrite i dajte neki koristan savet secate se valjda kako se razmislja sa 17.
p.s. kad skines gips kost je samo srasla a zarasta 2 godine da dobije cvrstinu ko pre al to ce bolje neki doktor da ti objasni. Odradi rehabilitaciju pa onda razmiljaj sta i kako dalje.

Balsa Wrx

Stilgare hvala za savjet ali nije bas tako ko sto kazes,ja sam prije tog ktm napravio 5000km sa BMWom oko 10000km sa zr7s o skuterima koji su definitvno jaci od 125 da ne pricam sa smT sam napravio oko 1000km a sa 125 sa napravio oko 20000 za 10 mjeseci,da ne spominjem i r6 al nebitno..Nije to bas kao sto mislis da sam ja sjeo sa 125 na jednocilindrasa 660 ne znajuci na sta sjedam i sa zeljom da zavrnem gas,to je samo trenutak ne paznje i jbg sta je tu je desilo se sto se desilo,bice bolje oporavljam se lagano vozicu kad budem  u stanju da vozim to je moja strast i to mi niko ne moze uzet da me pogresno ne svatis a prvi mi je otac reko ako ja i dalje zelim da vozim poslje ovoga da ce mi ON napravit motor doduse ja cu morat pola platit popravke ali radicu kad se oporavim jbg sto se mora nije tesko.. :) HVALA PUNO manijacima na podrsci i na svemu   [srce] [srce] [ljubav]
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

stilgar

Citat: Balsa Wrx poslato 19 Maj, 2015, 18:00
Stilgare hvala za savjet ali nije bas tako ko sto kazes,ja sam prije tog ktm napravio 5000km sa BMWom oko 10000km sa zr7s o skuterima koji su definitvno jaci od 125 da ne pricam sa smT sam napravio oko 1000km a sa 125 sa napravio oko 20000 za 10 mjeseci,da ne spominjem i r6 al nebitno..Nije to bas kao sto mislis da sam ja sjeo sa 125 na jednocilindrasa 660 ne znajuci na sta sjedam i sa zeljom da zavrnem gas,to je samo trenutak ne paznje i jbg sta je tu je desilo se sto se desilo,bice bolje oporavljam se lagano vozicu kad budem  u stanju da vozim to je moja strast i to mi niko ne moze uzet da me pogresno ne svatis a prvi mi je otac reko ako ja i dalje zelim da vozim poslje ovoga da ce mi ON napravit motor doduse ja cu morat pola platit popravke ali radicu kad se oporavim jbg sto se mora nije tesko.. :) HVALA PUNO manijacima na podrsci i na svemu   [srce] [srce] [ljubav]
ma nisam ja mislio da ti nemas kilometrazu, nego si mlad i lakocemo. Nemoj pogresno da me shvatis, vozi al vise mozgom nego srcem i desnicom rukom, moj pokojni cale je govorio "ne plasim se ja kako vozim, plasim se kako drugi voze". Oporavi se prvo, pa polako :)

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Balsa Wrx

Uh danas bi valjalo to ^^
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

balcan girl

ako ti se dize onda si dobar, nista bitno nisi slomio :D :D :D uzivaj i raduj se :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Darko

Citat: balcan girl poslato 19 Maj, 2015, 20:19
ako ti se dize onda si dobar, nista bitno nisi slomio :D :D :D uzivaj i raduj se :D

i baci ga u nesves ... za srecu  ;)

Balsa Wrx

Dize se ko xtx na tocak dok je bio citav  :P ne mogu lijevom ima ko ce  :-[  [rofl]
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Darko

sta qrac ne mozes levom ?!?!?   jos sednes na saku , jedno 20 min ... da utrne dobro ...
posle ? ko da nije tvoja ...  hahahahah