Glavni meni

sedoh sa gospojom i odomo - Smederevo tvrdjava

Započeo Darko, 06 Maj, 2015, 15:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Darko

hahahha .. pa jbg , kad nemamo temu za najkrace ( prepodnevne ) voznje ...

BOKYBOY

...a cemu sluzi ova zelena traka preko tablice...? :P

...i?...vizir...?...utisci...? [neampojma]

CBRR1


Darko

cek jedno po jedno ...

- zelena traka preko tablice sluzi da kamera ne moze da vidi brojeve na istoj , vec pomenutoj , gore navedenoj

- vizir ? radi posao za medalju ... na 140 kmh ne trese glavu ni malo , cak sta vise , mogu da se okrenem i pricam sa gospojom , kao da idem 60 kmh ...( ja sam to i znao , ovaj vizir je mnogo bolji za putovanja , nego sam stavio fabricki samo zbog toga sto mi je lepsi ) 

- tvrdjava na kalisu jeste lepsa od ovce i veca  .. ovde se radilo o tome da se jako retko desi da gospoja moze samnom u skitnju zbog dece .. .nogo kockica treba da se sklopi ( ja juce bio dezuran , danas izasao iz dezurstva i slobodan , gospoja slobodna , cerka u prvu u skoli a klinac nije bolestan i u vrticu je ) ... pa kad se vec to desi , posto gospoja voli da se vozi , trebao sam naci mesto koje je od BG-a na jedno sat , sat i po max .. da bi otisli tamo , tamo malo blejali sat dva i vratili se do 14,15 kad trebamo ici po klinca u vrtic ... i , eto , Smederevdsa tvrdjava je bila lepo resenje ... na kalis mogu kad hocu   ;)

misa-pei

Mi seli danas u dva na motor, otisli na Divcibare, pojeli po komplet lepinju (moze i bolja), dosli kuci oko 11 veceras...
Država je najveći neprijatelj naroda

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

goranvojska


doktor

A ja obilazim kojekakva belosvetska mesta, anisam nikada bio u smederevskoj tvrdjavi...ustvari jesam u osnovnoj skoli u nizim razredima sa ekskurzijim, ali to se ne racuna.
Bikers work is never done!

VR 46

 [clapp] Ima toliko lepih destinacija za jednodnevne voznje po Srbiji,meni se smucio vise Bg,moracu da krenem da pravim ovakve ture,dare sl put se javi brate  [prebicute]  [cheers]
Twist of wrist!

BOKYBOY

Citat: VR 46 poslato 07 Maj, 2015, 20:28
[clapp] Ima toliko lepih destinacija za jednodnevne voznje po Srbiji,meni se smucio vise Bg,moracu da krenem da pravim ovakve ture,dare sl put se javi brate  [prebicute]  [cheers]

...samo nemoj u Smederevo,molim te...skupo mnogo... ;D

Jefta

Citat: VR 46 poslato 07 Maj, 2015, 20:28
[clapp] Ima toliko lepih destinacija za jednodnevne voznje po Srbiji,meni se smucio vise Bg,moracu da krenem da pravim ovakve ture,dare sl put se javi brate  [prebicute]  [cheers]
Jednom nedeljno, a nekada i vise puta zapalim van bg-a. Juce ubio 400km onako...

Za sutra planiram voznju ako hoces?

UFF

ajmo svi sutra do bele crkve kod andjela
ja idem svakako pa ako se nekom vozi da se pridruzi i da upozna majstora

goranvojska


banevuk

Mala vo¾njica pro¹le subote onako sam za svoju du¹u do Oplenca i nazad  (180 km). U povratku svratio u "Da¹èaru" na peèenje . Potro¹io 10 l goriva , 1200.- klopa i piæe, 300.- ulaznica za razgledanje crkve Karadjordjeviæa, 350.- suveniri. Krenuo u 10 h stigao kuæi oko 18.30 h. U¾ivancija.  [cheers] [cheers] [cheers]























VR 46

Citat: BOKYBOY poslato 07 Maj, 2015, 21:18
Citat: VR 46 poslato 07 Maj, 2015, 20:28
[clapp] Ima toliko lepih destinacija za jednodnevne voznje po Srbiji,meni se smucio vise Bg,moracu da krenem da pravim ovakve ture,dare sl put se javi brate  [prebicute]  [cheers]

...samo nemoj u Smederevo,molim te...skupo mnogo... ;D
Smederevo obilazim u sirokom luku :D

Citat: Jefta poslato 07 Maj, 2015, 23:05
Citat: VR 46 poslato 07 Maj, 2015, 20:28
[clapp] Ima toliko lepih destinacija za jednodnevne voznje po Srbiji,meni se smucio vise Bg,moracu da krenem da pravim ovakve ture,dare sl put se javi brate  [prebicute]  [cheers]
Jednom nedeljno, a nekada i vise puta zapalim van bg-a. Juce ubio 400km onako...

Za sutra planiram voznju ako hoces?
E brate radim,tek u nedelju sam slobodan :) Ako neko nesto planira za nedelju mozemo se dogovoriti  [cheers]
Twist of wrist!

UFF

planiram ja
Budimpesta - terraplaza
ko hoce? :D

Glava Dole

Citat: VR 46 poslato 08 Maj, 2015, 16:57
Citat: BOKYBOY poslato 07 Maj, 2015, 21:18
Citat: VR 46 poslato 07 Maj, 2015, 20:28
[clapp] Ima toliko lepih destinacija za jednodnevne voznje po Srbiji,meni se smucio vise Bg,moracu da krenem da pravim ovakve ture,dare sl put se javi brate  [prebicute]  [cheers]

...samo nemoj u Smederevo,molim te...skupo mnogo... ;D
Smederevo obilazim u sirokom luku :D

Citat: Jefta poslato 07 Maj, 2015, 23:05
Citat: VR 46 poslato 07 Maj, 2015, 20:28
[clapp] Ima toliko lepih destinacija za jednodnevne voznje po Srbiji,meni se smucio vise Bg,moracu da krenem da pravim ovakve ture,dare sl put se javi brate  [prebicute]  [cheers]
Jednom nedeljno, a nekada i vise puta zapalim van bg-a. Juce ubio 400km onako...

Za sutra planiram voznju ako hoces?
E brate radim,tek u nedelju sam slobodan :) Ako neko nesto planira za nedelju mozemo se dogovoriti  [cheers]

Zasto smederevo obilazis u sirokom luku? :D

VR 46

Twist of wrist!