Glavni meni

Sedista Dejan

Započeo 84Dejan, 11 Februar, 2011, 12:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gvozden

moram ti doneti sedishte da probash mustru, Kao touring samo sa duplim shtepom, ( francuski).  BEo konac, jedina prepravka na prvo odnosno drugo mesto,,,, kozu cu doneti akoo nema...

svetac

nekim slucajem radio li si original za suzuki burgmana? postojece mi deluje malo shugavo cime bih mogao da ga tretiram,kako bih ga povratio?

84Dejan

nije problem mozete doneti sediste uradicemo taj dupli step i sve ostalo sta treba,a sto se tice burgmana(sa koga sam pao pre 2 god)nisam bas najbolje razumeo pitanje!!!

84Dejan

Evo malo mojih poslednjih radova!!! 8) 8) 8)

84Dejan


84Dejan

Stiglo sediste u umag pa stigle i slike!!! 8) 8) 8)

[attachment deleted by admin]

MotoManijak

Dobro sediste al mu mali tegici
treba vece da stavi ;)

jager

Lepo, lepo, PRELEPO! Sad æe i moje slièice ... ;D

Kengur


Gavrolini

dejane javi mi se na PM kad budes mogao,imam neko pitanje za tebe

jager

Citat: Kengur poslato 22 Februar, 2011, 01:19
Deksoneeee   [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [clapp] [clapp] [clapp]

Pa moram, jbg ;D Poèelo je staro veæ da puca na par mesta. Nije ni èudo, po ovoj zimoæi, a ja sa motora vala ne silazim... Ona stara presvlaka je tvrda ko kamen i krta jako... Dogovorili smo se i za lepi vezeni "Africa Twin" logo. Hehe, jedva èekam da ga montiram ;D Biæe slid¾e, naravno...

84Dejan

Hvala ljudi na lepim recima,a ja lepo kazem mazite sedista sa kremom za ruke da ne bi pucala i bila tvrda,ali niko nece da me slusa!!!Bice jos slika uskoro,a i spremam jednu pikanteriju, Jager zna o cemu je rec!!

UFF

Jebes sedista vaznije su kozne jakne ;)
Sediste kad ispuca presvuces opet i gotovo
Ja koristim hemelovu kremu za kozu jel ti preporucujes neku posebnu ili moze i nivea? :D

jager


UFF

A ko je tata?
Pavlovic? ;D

jager

Pavloviæ je za maloletnike! ;D

84Dejan

Tata je Solea :D :D :D :D, a hemel je vrh,to sam potpuno zaboravio da napomenem!!!

Kengur

Citat: UFF poslato 22 Februar, 2011, 19:04
A ko je tata?
Pavlovic? ;D
Citat: jager poslato 22 Februar, 2011, 19:52
Pavloviæ je za maloletnike! ;D

Ja(Nemanja Pavlovic) sam tata, ali ipak gledam da su starije maloletnice... ;D ;)

84Dejan

evo i slika kad je montirano!!!!

UFF

ccc
Ulete nam ovaj dejan nevaspitano sa slikama u sred price i prekinu nam offovanje!