Glavni meni

Sedista Dejan

Započeo 84Dejan, 11 Februar, 2011, 12:50

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

serbduck



  Jedno glupo pitanje...jel vas dva radite zajedno?  Boban i Dejan...

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

84Dejan


84Dejan

Vise ne,nekad bilo!!!

serbduck



   Jesu li vam i cene iste?

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

84Dejan

Verovatno ne neznam sta te zanima konkretno????

84Dejan

Natavak kasnije,moram da idem da radim!!!

84Dejan


84Dejan


84Dejan

jel bese slag ide na tortu???? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

84Dejan


84Dejan


UFF

 [clapp] [clapp] [clapp]

Svaka cast!

koliko kostaju ti vezovi?

i kako se racuna cena?

84Dejan

hvala brate,bice slicnih radova jos uskoro,a sto se tice veza sve zavisi druze od velicine,ako ti znaci posalji mi sliku sta  bi zeleo da se uradi i koje dimenzije pa ti mogu proveriti i javiti!!!

UFF

Nemam nista u planu za sad jer mi je sediste od materijala za koji mislim da ne bi bas dobro podneo to busenje ali me je interesovalo generalno koliko kosta jer je nas drugar johnynovak sam sebi presvlacio sediste i rucno iglom vezao slova jer su ga nesto bas udarili po usima kad je pitao da mu se masinski izvezu

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,65.0.html

inace bolje radove nisam video!

84Dejan

Hvala druze na lepim recima,a sto se tice veza vez ko vez nije skup ali ta firma mora da napravi program za izradu svakog natpisa(jel su to komjuterske masine),tu je ustvari taj program najskuplji,!!!

UFF

Koji je ovo materijal u pitanju?
Neka prevrnuta koza?

Razmisljam se u slican materijal da ga presvucem jer je bolji grip ali ne znam koliko je pametno jer ce to povecati trenje i otezati brze promene polozaja na motoru napred-nazad po sedistu kao i na stranu u krivinama...

Takodje cini mi se da upija vodu sto nikako nije dobro ako te uhvati kisa..

Raja


84Dejan

U principu znas sve odgovore,sto se tice vode upija sigurno mnogo i mnogo teze se susi,iako bi se ispod njega postavila strec folija,sam materijal bi se napio vode,tako da je to vec veliki problem!!!

84Dejan

Hvala Radoslave kuco stara!!!!!

dzimika

Citat: UFF poslato 11 Februar, 2011, 22:58
Nemam nista u planu za sad jer mi je sediste od materijala za koji mislim da ne bi bas dobro podneo to busenje ali me je interesovalo generalno koliko kosta jer je nas drugar johnynovak sam sebi presvlacio sediste i rucno iglom vezao slova jer su ga nesto bas udarili po usima kad je pitao da mu se masinski izvezu

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,65.0.html

inace bolje radove nisam video!
cena veza je bila oko 25e za dva mala naziva "honda" dimenzija 120x13mm, a kasnije sam mislio da stavim i veci ali zbog cifre sam odustao jer bi me vez izasao vise nego celo sediste sto me je izaslo, tj i prvobitna cena veza je otprilike cena celog sedista koliko me izaslo