Glavni meni

Omladinska zadruga IZLAZ

Započeo Joker, 27 April, 2015, 16:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Joker

Aj da otvorim temu, posto imam dosta pitanja preko pp-a pa je lakse ovako...

Znaci, svako ko nema posao a trazi, moze da ode u OZ IZLAZ, na Vidikovcu, Vidikovacki Venac 82b, to je trzni centar i da se uclani u zadrugu. Lokal je u atrijumu zgrade ali ima dosta reklama tako da nema vecih problema da se nadje..

Decko se zove Dusan, on je moj kum i svako ko ode i pozove se na mene (Marko) imace prvenstvo za neke normalne poslove. Njegov broj je 064/002-0222.

Znam da poslovi preko omladinske zadruge uglavnom nisu neki i nisu dobro placeni ali znam isto da su ispadali poslovi koji su sasvim korektni... Nesto je na kratko vreme a nesto je na duze pa sta ispadne... Znam da uglavnom firme traze studente zato sto mogu malo da ih plate i doprinosi za njih su mnooogo manji ali opet, sve je bolje nego da se sedi kuci i da nemaju nikakva primanja.. Sve je stvar kalkulacije, koliko ste udaljeni od posla, troskovi puta i tih stvari ali nista ne kosta da se ode u tamo i potpisu se par papira i kako sta izleti, tako se zovu ljudi i ide po principu odgovara ili ne odgovara...

Zato vas molim, bez komentara kako je to sranje, sranje je mnogo stvari u ovo zemlji pa da ne otvaramo Pandorinu kutiju...

Cilj je da se pomogne ako moze i kako moze..  [cheers]
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Hohštapler

...¹ta sam se ja poslova naradio dok sam studirao preko zadruga...
Omiljena i redovna "rpmaèina" nam je bila istovar ¹lepera punog toalet papira.
Stigne ¹leper pun do vrha, ona porodièna pakovanja od po 10 rolni spakovana u najlon po 3 takva pakovanja, i onda reðano na palete.
Na¹ poso bio da istovarimo iz kamiona i natovarimo u magacin.
Nas 3ca po 1200din za 2-3 sata posla. A evro bio 80-90 dind¾i...
A o zajebanciji i sprdnji da ne prièam! ;)
Najlep¹e uspomene.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.