Glavni meni

Low budget adventure motor

Započeo Andreja, 22 April, 2015, 22:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

¾arko1983

Citat: Jefta poslato 20 Maj, 2015, 16:00
:) pa sve zavisi koliko cenis ovu xt. I nemoj da juris N koji ce ti to 150bhp bez zastite od vetra :)
I sta ce da ti kaze sad UFF za ovu konstataciju.....

UFF

Paaaa jbg delimicno je u pravu
Za veliki moment i zajebanciju ne treba zastita od vetra ali za dosta hp i jacu putnu brzinu je i te kako pozeljna
Samo ne kao kod njega suker-sofersajbna fazon vec nesti manje diskretnije

ЯЭВОЛУТИОН

recimo ....kabriolet vozilo.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

Citat: Popsy poslato 20 Maj, 2015, 23:16
Ja ne verujem da niko nije spomenuo mog favorita... WRka 450f ili 426f ....

http://www.polovniautomobili.com/motori/6199811/yamaha-wr-426f

u opisima ljudi èesto za nju koriste termin "bulletproof" ... odr¾avanje je na km a ne na sate a ima ozbiiljne offroad sposobnosti...

i najlep¹e od svega ima I ANLASER I KURBLU... nema gre¹ke ;)

Ti mora da se ¹ali¹, ovo je tipièan hard enduro koji zahteva dosta pa¾nje i "vremena" da bi mogao da se odr¾ava i servisira kako treba :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Popsy

pa nije ba¹ hard enduro vi¹e je trailbike, a za odr¾avanje mnogo manje nego sliène "kolege" tra¾i... uostalom sam si rekao ispod 500ccm da je noviji (relativno) da ima snage ... drz ti skup... aj ti meni reci sta bi ti...  XT 600 registrovan na ispod 500 :D :D :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Andreja

Trailbike sa 450ccm i 60ks... Èitaj ¹ta pi¹e u opisu oglasa koji si linkovao :)
Nema ovde T od trail bike-a, ovo spada u klasu EXCa450, CRF450, KX450F, hard koliko mo¾e da bude, race ready :)

Al' vidi, nije da ne bih voleo da je imam, samo to nije ono ¹to trenutno tra¾im :D
Pa¹æe XT600, vidim ja... Al tema mo¾e da se nastavi, dobro æe doæi nekad, nekom... :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gavrolini

Hoce samo ako neko bude hteo da se sit nacita gluposti vala. Niti je wr trail niti je u klasi sa exc koji takodje nije u klasi sa kxf.  A jos lik u oglasu pise, ulje menjano pre max 10 sati. Hahahaha.

Andreja

Pa prosvetli nas... Oèigledno da je KXF pravi moto kros, EXC hard enduro, samo mi nije jasno ¹ta je po tebi 426.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gavrolini

pa jel tebi full cross i enduro isto?  wr jeste prepravljeni yzf u enduro motor. Koliko dobro? nisam siguran, mislim da je ta serija 426 najlosija, da su 400 i 450 dosta bolje.  A da nisu u istoj klasi govori to sto se wr nikad nije vozio na enduro takmicenjima i trkama kao exc, naravno pricamo o tim starim modelima.  Na drugu stranu itekako se radi i njemu servis na sate i zato je smesno sto je covek napisao ulje menjano pre max 10h jer je to neki interval za zamenu.  Dobra je sprava ali nije full cross, nije takmicarski enduro  mada je toj klasi najslicniji.

Andreja

Temu poseæuje dosta ljudi koji ne prave razliku izmeðu full cross-a i hard endura, hteo sam reæi, i jedno i drugo su poprilièno napucani motori i imaju jako èeste servisne intervale. U svakom sluèaju, ne odgovara mi, voleo bih da imam jednu za igranku (ali kao drugi motor), trenutno mi treba ne¹to univerzalnije.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gavrolini

Znam. Sedi jedan viken kuci i ustedi razliku u registraciji i uzmi TT.

Andreja

Biæe XT ponovo, u toku su pregovori... Samo 3TB ovaj put. Pa ako sve ispadne kako treba, eto mene opet na traktoru :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

s.i.m.a

a ovako nesto

http://www.polovniautomobili.com/motori/6366739/ktm-lc400

ispod 500cc a kratkotrajni, jedino sto ima vodeno hladjenje

perlx


ЯЭВОЛУТИОН

Sto je sasvim zadovoljavajuce za off kakav vecina vozi.....nije hard enduro.....recimo da bi bio u klasi scramblera.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

perlx

Ok je sem nepoznatog problema u glavi agregata koje vlasnik navodi.

ЯЭВОЛУТИОН

ne vidim na linku da je naveo problem sa glavom...ali to je LC4 agregat, a tu nema sta da umre osim...klackalica i bregatste....gde je tu problem...i ima i glava kod tih lomova.....obicno istera klipnjacu kroz blok...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac

Citat: perlx poslato 28 Maj, 2015, 23:12
Ok je sem nepoznatog problema u glavi agregata koje vlasnik navodi.

Bio sam i video i vozio motor. Ktm je odlican, radi ko sat, sve je kao iz fabrike, nigde izgreban i slièno. Pali na kurblu na zub. Pali i na anlaser ali mu je frajlauf pri kraju, podekad preskoèi. !!!


srbac

Ako imas gradje eto motora !!!  Cak i registrovan !!!