Glavni meni

03. MotoGP - Termas De Rio Hondo, Argentina ... 17.-19.04.

Započeo Radanovic, 17 April, 2015, 16:26

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gligoric

Meni je zao sto je pao jer decko ima muda i srce veca od celog grida zajedno,ali ovaj put ga je to kostalo.


Hohštapler

Da ponovim ¹to sam napisao na fb...

Ovo je po meni deda jako mudro odradio, , ovo je klasièna ¹ampionska psihilo¹ka igra, isto ¹to je i Senna radio drugim vozaèima, Rosi postavi sebe tako da ti da da bira¹ - ili me pu¹ta¹ ili padamo oboje. Tako je uni¹tio Biaðija, Gibernaua i Stonera.
Posle ovoga Markez æe imati ozbiljnih psiholo¹kih problema da uðe u duel sa Rosijem - zapamtite ¹ta prièam.
Kad mu Rosi bude pokazao samo volju da ga pretekne sklanjaæe se.
Ne bih mu bio u ko¾i, to je ne¹to ¹to se svesno ne mo¾e pobediti.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jefta

Auuu Gaspare ti i Rossi!! Za koga ces da navijas kada Rosi ode u penziju. Stalno nesto kenjas o Markezu, ali da zna da vozi zna.
Dobra je trka bila, bilo je napeto i za uzivanje. Navijam za Markeza, ali i za Rosija, i drago mi je sto vidim dukatije na podijumu. Favoriti mi je Janone, dovi ludak... Malo ozbiljno shvatas ko za koga navija :)

losmi

Ima negde snimak cele trke a da nije torent? Tj da mogu sa fona da gledam?

VR 46

U jednom momentu mi je doslo da krenem da se derem kao manijak,jedna od najboljih trka.Nije mi drago sto je mali pao,ali mi je drago sto nije vise u oblacima,sto se tice pada tipicna greska malog.Kao sto sam rekao,doktor ide na 10 titulu i u zasluzenu penziju... [yahoo] [yahoo]
Twist of wrist!

clutch&brake

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 20 April, 2015, 00:53
Da ponovim ¹to sam napisao na fb...

Ovo je po meni deda jako mudro odradio, , ovo je klasièna ¹ampionska psihilo¹ka igra, isto ¹to je i Senna radio drugim vozaèima, Rosi postavi sebe tako da ti da da bira¹ - ili me pu¹ta¹ ili padamo oboje. Tako je uni¹tio Biaðija, Gibernaua i Stonera.
Posle ovoga Markez æe imati ozbiljnih psiholo¹kih problema da uðe u duel sa Rosijem - zapamtite ¹ta prièam.
Kad mu Rosi bude pokazao samo volju da ga pretekne sklanjaæe se.
Ne bih mu bio u ko¾i, to je ne¹to ¹to se svesno ne mo¾e pobediti.

nema sanse da mu se skloni... ima sportsku dozu drskosti i bezobrazluka... nisam srecan sto je pao ali i jesam jer ako vec vidi da je deda bio brzi,ok prihvati to i uzmi tih 20 bodova. ono sto me najvise raduje jeste da ce rosi posle ovoga biti mnogo rastereceniji i bolje voziti. Lorenzo sto kaze moja majka PICKA obicna. dukac ocekujem da bude konkurentniji. pikovi Suzukija sledece godine grme.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

ja naviajao celu trku za Cala....Rosi prvi...lepo....hobbit jr pao lepse....Calovo preticanje u zadnjoj krivini....vrhunac....zasluzuje vec godinama konkurentniji motor....puno mi srce zbog Cala..

moto 3.....da li je moguce da neko bude brzi od svih ostalih za pola sekunde po krugu kad se cela trka vozi na noz uz tocak....nadam se da ga Honda nece upropastiti.....da ce sledece godine u moto 2 pa onda polako bez promene pravila u moto GP....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Radanovic

Volim sve italijanske vozaèe, al' Fenati mi je mnogo antipatièan ... jo¹ od kad se pojavio u GP-u.

lvl1

Mnogo mi smesno na kraju vise ne zna sta ce i iskljuci mu motor  [rofl],mislim da je poslednji startovao zbog toga  [rofl]


srbac


VR 46

U poslednje vreme mu trcanje bolje ide nego voznja [zvizdi]
Twist of wrist!


srbac


srbac


srbac


zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11