Glavni meni

03. MotoGP - Termas De Rio Hondo, Argentina ... 17.-19.04.

Započeo Radanovic, 17 April, 2015, 16:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

makinjo

aaa neka je presavio malog preko kolena  :D
bRAVOOO Valeeeeee :D

Gašpar

Ajmo u starom dobrom stilu - GDE STE MARKEZOVCI??? NE ÈUJEM VAS PRELETAÈI?

markanno1


Gašpar

Znate ¹ta Rossi sad peva Markezu? Uno momento, uspori tempo :D

Kanarinac

Citat: Zvonèica poslato 19 April, 2015, 22:58
Citat: Kanarinac poslato 19 April, 2015, 22:55
Usro sam sedok sam gledao

Ja tokom svake trke èuèim na stolici....ali mi se ne de¹ava ¹to i tebi....  :D

A jbg, popustila koncentracija u trenutku i sranje :D

lukac

"Zvalavi" je video sta moze stara garda ,bravo Doktore ja sam izlecen!!!!!


zVuk

rosi stari lisac.....markez ispao magarcina ovaj put.....al' dobro, mlad je naucice...i dalje verujem u njega...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Bori¹a

Citat: Ga¹par poslato 19 April, 2015, 23:02
Ajmo u starom dobrom stilu - GDE STE MARKEZOVCI??? NE ÈUJEM VAS PRELETAÈI?

tu smo, gledamo i ne verujemo [rofl]

Mr.Racer


stilgar

Citat: Ga¹par poslato 19 April, 2015, 23:02
Ajmo u starom dobrom stilu - GDE STE MARKEZOVCI??? NE ÈUJEM VAS PRELETAÈI?
sve ljubitelji trka il ljubitelji Rosija :) da je Markez nastavio, a Rosi pao, Gasa bi iso u herez da izvrsi atentat :) bolje bi bilo da su se fajtali do kraja. Meni je za respect to sto je deda nadoknadio 4 sekunde, to je znanje, a ne sto je oborio markeza, klasican trkacki incident, al radujte se, imate zasto, mada ima jos trka, jos ima puno da se vozi.

p.s. priznaj gaso vise bi te radovalo da je markez pri padu slomio noge, ljubitelju moto gp-a u kome samo rosi treba da pobedi :) niko ne prica o maestralnoj rosijevoj voznji, nego ha ha skenjo je malog.

Gašpar

Ne, to nije sportski. Ne treba meni da pobedi Rossi. Meni treba da izgubi Marquez. Sada sam dobio dupli u¾itak  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Iskreno, vi¹e bih voleo da je Rossi dobio smrdljivka u brobi do zadnje krivine, al ¹ta da se radi. Moramo da se zadovoljimo ovom trkom i 30 poena prednosti u ¹ampionatu.


TEEfqd

Citat: stilgar poslato 19 April, 2015, 23:38
Citat: Ga¹par poslato 19 April, 2015, 23:02
Ajmo u starom dobrom stilu - GDE STE MARKEZOVCI??? NE ÈUJEM VAS PRELETAÈI?
sve ljubitelji trka il ljubitelji Rosija :) da je Markez nastavio, a Rosi pao, Gasa bi iso u herez da izvrsi atentat :) bolje bi bilo da su se fajtali do kraja. Meni je za respect to sto je deda nadoknadio 4 sekunde, to je znanje, a ne sto je oborio markeza, klasican trkacki incident, al radujte se, imate zasto, mada ima jos trka, jos ima puno da se vozi.

p.s. priznaj gaso vise bi te radovalo da je markez pri padu slomio noge, ljubitelju moto gp-a u kome samo rosi treba da pobedi :) niko ne prica o maestralnoj rosijevoj voznji, nego ha ha skenjo je malog.
Citat: Ga¹par poslato 19 April, 2015, 23:43
Ne, to nije sportski. Ne treba meni da pobedi Rossi. Meni treba da izgubi Marquez. Sada sam dobio dupli u¾itak  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Iskreno, vi¹e bih voleo da je Rossi dobio smrdljivka u brobi do zadnje krivine, al ¹ta da se radi. Moramo da se zadovoljimo ovom trkom i 30 poena prednosti u ¹ampionatu.
Ja sam veliki fan i tata doktora i markeza ali da se razumemo, markez je sam kriv ovde, i ladno je mogao da obori i rosija. bio je iza, kraj price. ovo je bas bila lekcija

mi¹ko_kolo

Otres'o ga Doktor k'o ciganèe slinu! :o :o :o

Pazi kad nisam gledao basket zadnjih osam krugova!

Darko


Gligoric

Nije bitno ko za koga navija,Rosi je pokazao brzinu i znanje koje jos nismo videli kod Markeza, cela trka precizan ko skalpel..Uradio je sve sto je trebao.
A sto se tice incidenta Markez je bio svestan da nikako ne sme da pusti Rossija ispred sebe jer je verovatno i sam bio svestan da je sporiji 0,8 sec po krugu,pa je zato bio previse agresivan,a to ga je i kostalo,mada bi pobeda bila sladja da nije pao.

A sta cemo sa gospodinom Lorenzom(IZGOVOROM) hocemo li napraviti neku kladionicu na sta ce sad da se vadi :) ?

stilgar

Citat: redshadow poslato 20 April, 2015, 00:15
Citat: stilgar poslato 19 April, 2015, 23:38
Citat: Gašpar poslato 19 April, 2015, 23:02
Ajmo u starom dobrom stilu - GDE STE MARKEZOVCI??? NE ČUJEM VAS PRELETAČI?
sve ljubitelji trka il ljubitelji Rosija :) da je Markez nastavio, a Rosi pao, Gasa bi iso u herez da izvrsi atentat :) bolje bi bilo da su se fajtali do kraja. Meni je za respect to sto je deda nadoknadio 4 sekunde, to je znanje, a ne sto je oborio markeza, klasican trkacki incident, al radujte se, imate zasto, mada ima jos trka, jos ima puno da se vozi.

p.s. priznaj gaso vise bi te radovalo da je markez pri padu slomio noge, ljubitelju moto gp-a u kome samo rosi treba da pobedi :) niko ne prica o maestralnoj rosijevoj voznji, nego ha ha skenjo je malog.
Citat: Gašpar poslato 19 April, 2015, 23:43
Ne, to nije sportski. Ne treba meni da pobedi Rossi. Meni treba da izgubi Marquez. Sada sam dobio dupli užitak  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Iskreno, više bih voleo da je Rossi dobio smrdljivka u brobi do zadnje krivine, al šta da se radi. Moramo da se zadovoljimo ovom trkom i 30 poena prednosti u šampionatu.
Ja sam veliki fan i tata doktora i markeza ali da se razumemo, markez je sam kriv ovde, i ladno je mogao da obori i rosija. bio je iza, kraj price. ovo je bas bila lekcija
Slazem se, al po komentarima ispada da su vise sretni sto je mali pao, nego sto je rosi pobedio, ko da nisu sigurni da bi rosi pobedio da nije bilo incidenta.


mi¹ko_kolo

Ja nisam sreæan ¹to je mali pao, ali sam sreæan ¹to mu je neko pokazao zube i spustio ga malo na zemlju. A posebno ¹to je to bio Doktor.