Glavni meni

Promocija Peglice dan Karnevala Cveca u Beloj Crkvi

Započeo Andjelo, 09 April, 2015, 20:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo


UFF

posle rostilja, piva i karnevala svi zapalili kuci a ja se vratio na 2 puna tanjira ovoga  [balavi]

http://s28.postimg.org/t7o1ucj4t/IMG_20150627_194910.jpg

DraganPavlicevic

Hoæu da se zahvalim Anðelu na lepo provedenom danu.Inaèe, èovek je ok i ima¹ oseæaj da se dugo poznajete.Dru¾enje sa Goranom i njegovom gospoðom, Ivanom, Bokijem i njegovom devojèicom, Markom (Uff), kao i jo¹ nekim meni nepoznatim ljudima zaista mi je ulep¹alo dan. Posebno smo bili odu¹evljeni vo¾njom u voziæu.Ivan, Boki i ja smo morali da se vratimo malo ranije, tako da nismo doèekali "pun kotao". Nema veze, sve ostalo je bilo besprekorno.

goranvojska

hvala andjelo i njegovoj gospodji olji na gostoprimstvu.ko nije bio kajace se.bilo nam je extra.

Lazic

Citat: Andjelo poslato 28 Jun, 2015, 15:50
Citat: Laziæ poslato 28 Jun, 2015, 15:07
[flashing] [rofl] [rofl] [rofl]
Lazicu  ................mislim da ces da se kajes sto nisi bio
Brate, danima se kajem... :( :-*

Èuj danima, godinama, ali zbog subote danima...

Andjelo

nemoj biti  :(  zvacu te kada se bude pekla rakija  od  Kajsije   da lozis  kazan  :)

goranvojska

Citat: Andjelo poslato 29 Jun, 2015, 20:10
nemoj biti  :(  zvacu te kada se bude pekla rakija  od  Kajsije   da lozis  kazan  :)
pa ako si resio da ga ubijes zovi ga.sve ce da popije nista nece za tebe da ostane.

goranvojska


Glava Dole

Ionako je obicaj da se prvi kazan odmah popije :D

goranvojska

Citat: Milos96 poslato 29 Jun, 2015, 23:44
Ionako je obicaj da se prvi kazan odmah popije :D
sutra dan u glavi roj osica.

Lazic

Citat: Andjelo poslato 29 Jun, 2015, 20:10
nemoj biti  :(  zvacu te kada se bude pekla rakija  od  Kajsije   da lozis  kazan  :)
:-* [srce] [ljubav] [yahoo] [balavi] :drka: [hello] [ninja] [joint] [panic] [rofl] [rofl] [rofl]

Andjelo


Andjelo

moj  komsija Crni  tj . sef Kujne bio je zaduzen za pasulj  a zet  pevac  za rostilj




Andjelo


Andjelo

evo planiram da se odrzi jos jedno druzenje posto je odziv bio slab , za termin  videcu  da bude subota a datum uskoro  , bice pasulj  a la  Munja  ili mozda nesto  drugo na meniju .................