Glavni meni

Promocija Peglice dan Karnevala Cveca u Beloj Crkvi

Započeo Andjelo, 09 April, 2015, 20:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Andjelo

a pod rednim brojem 1 je  ......................

BOKYBOY


Andjelo

Citat: BOKYBOY poslato 26 Jun, 2015, 20:08
Citat: Andjelo poslato 26 Jun, 2015, 20:07
a pod rednim brojem 1 je  ......................

...Lazic na KLEpetalu! ;D
Laza ce da voza pored pegle  KLE masinu

Andjelo


Andjelo

za one koji ne mogu doci   bice i jos nekih snimkova

Hattrick


Andjelo

pod brojem  1 je Drumska Strela  ......................

rboban

Veliki pozdrav za Sinisu i moje zaljenje sto necu moci sutra doci, ali prvom prilikom ispravljam propust! Lepo provod....
Ride It Like You Stole It

Lazic


BOKYBOY


Glava Dole

Prelepa i predobra pegla, svaka cast  [klanjam_se]
Nego, vidim da ima menjac kao i klasican auto pa me interesuje da li se koristi menjac od motora ili peglicin za saltanje u voznji? :D

juga


Andjelo

ubacice jos neko slike, ko je bio prisutan jer ja nisam  uspio da uslikam ........................za sve one koji nisu bili zao mi je  ,mozda ce sledece godine   ...............zahvaljujem se Masinskom Fakultetu Beograd sto su se odazvali mom pozivu  i to u vecem  broju nego sto sam planirao , ubacicu par slika koje sam skinuo sa interneta  a bice i nekog snimka  voznje Munje  ali cim dobijem snimak od prijatelja jer je snimao sa Dronom
















Andjelo

a ujedno se zahvaljujem gospodji Silvani  i ovoj drugoj gospodji  na motoru kojoj sam zaboravio ime  ,sto su provozale svoje  lepe  motore  u povorci  pored Munje

Andjelo


Silvana

Hvala Anðelu ¹to je omoguæio da i mi jednom budemo nepobitno okarakterisane kao cvetni eksponati :) Takoreæi cveæke :)
Violeta i ja ni sad ne znamo kako nas je to sve sna¹lo  [flashing] [cheers]
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

BOKYBOY

...hvala Andjelu i divnim ljudima iz Bele crkve na gostoprimstvu...vidimo se opet... [klanjam_se]

Ivan1979


UFF


Lazic