Glavni meni

XTZ 750 - Pu¾ sata

Započeo Afroo, 07 April, 2015, 15:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Afroo

Trebala bi mi mala pomoc oko informacije gde da pojurim puz sata za super teneru....
Zvao sam Barel i kazu za puz 12.300 din?! a za sajlu 3000din....  [ludak]
Da uzimam polovan puz? Cuo sam da sajle pravi lik u BGu profi za tipa 1000din samo da odnesem moju da napravi istu takvu...
Bilo kakav info bi bio od koristi ....

Hurricane

..sajle pravi Grada po uzorku, Ruzveltova preko puta Zire, ima negde na forumu i broj njegov telefona..

"pu¾" polovan naravno..

Popsy

ja mislim da si prvi koji je uspeo da sj#"e pu¾ na Super Teneri. Sajlu naravno kod Grade u Ruzveltovoj a za pu¾ vidi polovan...

tj. jo¹ jedno pitanje, da li si siguran da je pu¾, tj. prvo zameni sajlu pa æe¹ videti ;)


ps sajla kod Sini¹e (Grade) je sigurno ispod 1000 din sa sve ugradnjom (ne znam taèno koliko je, nisam bio odavno)
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Gvozden

#3
Proveri sa Havarisanim, mislim da ima puza.

Popsy

ma bre skoro sigurno je pukla samo sajla... i to dole kod pu¾a... gde ide ona kockica... tako je pravljena da ako se ne namesti lepo pukne sajla a pu¾u ni¹ta..
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Afroo

Nisam ja sjeb'o majke mi, kupio sam ga takvog! :D
Sajla nesto koci, opna je napukla malo po duzini, u svakom slucaju treba zameniti, trajace verovatno duze nego tenera...a proverio sam vec puz kod majstora, ne okrece se, crko. :/
Imate li broj od tog Grade?

Popsy

Citat: Afroo poslato 07 April, 2015, 19:03
Nisam ja sjeb'o majke mi, kupio sam ga takvog! :D
Sajla nesto koci, opna je napukla malo po duzini, u svakom slucaju treba zameniti, trajace verovatno duze nego tenera...a proverio sam vec puz kod majstora, ne okrece se, crko. :/
Imate li broj od tog Grade?

vidi sad, moguce je da je neko izgubio distancer sa prednjeg tocka i zato ne okrece pinjon, jednostvno ga ne pritiska (ne pitaj me odkud znam :D )



Sini¹a - 064/482-46-42

http://www.motomanijaci.com/index.php?topic=899.0
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Popsy

Kad sam rekao distancer za prednji toèak mislio sam na stavku 2 sa slike ;)

Never underestimate the power of the dark side ... === ***